Foksia jak masz opis i fotki, to wątek może załozyć byle kto, jeśli ty nie umiesz (np. ja;))
Co do Mistka to wiem, że nie jest niewidomy, bo widziałam przecież ślepe pieski i napewno się tak nie zachowują. Tylko w schronisku mi tak powiedzieli... nie chce komentować...