Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [quote name='wtatara']jest śliczny, masz talent banerkowy. [SIZE=4][COLOR=#ff0000]DOGOMANKI CHWALCIE PIEKNE BANERKI KOLEŻANKI[/COLOR][/SIZE][/quote] Dziękuje:):oops: To Adka jest piękna i to dlatego tak ładnie wyszedł;)
  2. W schronisku niestety większość piesków ma takie kłopoty:(
  3. [quote name='t_kasiek'][B]black_sheep - [FONT=Arial]dostałaś wczoraj foteczki ??[/FONT][/B] [/quote] Tak, mam nadzieję, że bannerek się spodoba...:oops: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48712"][IMG]http://images20.fotosik.pl/262/7e54895952e91dc2.gif[/IMG][/URL]
  4. Syneczku wspaniały ściskam Cię i całuję!
  5. No tak, może się w ciele 'ofiary' zregenerować. To pewne, bo nie raz źle wyrwałam, i odrósł skubaniec. Te maszynki do wyrywania są też w aptekach
  6. Brawo!!!!!!!! Bardzo się cieszę!!!!!!!!!
  7. Foksia jak masz opis i fotki, to wątek może załozyć byle kto, jeśli ty nie umiesz (np. ja;)) Co do Mistka to wiem, że nie jest niewidomy, bo widziałam przecież ślepe pieski i napewno się tak nie zachowują. Tylko w schronisku mi tak powiedzieli... nie chce komentować...
  8. Biedny Zeusek:( Jak to uśpić! :(:(
  9. No, bo one się regenerują, bez głowy to niewiem, ale sama głowa się zregeneruje;)
  10. Kiwi a dobre były te witaminy co kupiłam Wodniczkowi? Kupiłabym Miśtkowi, niech się bida witaminuje
  11. Jaga ten pierwszy jest najgorszy, potem już idzie gładko! Pamiętajcie, że kleszczyk, chociaż też zwierzątko, to zabić trzeba... najlepiej spalić
  12. t kasiek, jutro mam chwile to zrobię, nie lubie tak odkładać, bo się denerwuje jak mam coś odłożone na później. Powiedzcie tylko która fota, nie musicie wysyłać na mail To czekamy na te foteczki!
  13. Majki ma dwóch obserwatorów:) na allegro
  14. No właśnie, bo w schronisku mi mówili... że jest ślepy. A mi się wydawało, że niedowidzi. Tez by to trzeba było sprawdzić
  15. Hym ale chyba nie jest groźny? Bo to dosyć istotne..
  16. Ale emocje były!;) Hehe Zepsuła sobie psa....:) Ja mojej kici wyciągam średnio 2/3 w tygodniu...
  17. O nie!:( dlaczego ta opowieść tak piękna tak szybko się skończyła!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Strasznie mi przykro! Tak strasznie....
  18. Typowe! Posłanko wygodne, ale pies musi być psem i spać na podłodze;) Kochany jest!:):)
  19. [IMG]http://images21.fotosik.pl/200/4a6f77dfe700d489med.jpg[/IMG]
  20. Przystojniak się przypomina!!!! [IMG]http://images20.fotosik.pl/255/47b8e86f1408856emed.jpg[/IMG]
  21. Na allegro jeden obserwator, ale czy zmieni się z obserwatora w adoratora?
  22. Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Co do bazarku, ja też czasem nie grzesze, jutro wyjeżdzam na dwa dni, potem 2 dni jestem, potem 9 dni mnie nie ma... Ale może jak będę mieć te dwa dni to zrobię. Proszę tylko o zdjęcia ciuszków i wymiary (dł, szer w cm)
×
×
  • Create New...