Denisek jest nei zadowolony z pogody, bo raz pada, raz słoneczko... A jak pada, piesek nie może biegać po deszczu. Więc muszę go ciągnąć do domu. Najczęsciej siedzi na balkonie;) I nie wie, że jest obserwowany:D Dlatego udało mi się zrobić fotki zadumanego Denisa, który nie szaleje na mój widok:)
[IMG]http://images21.fotosik.pl/267/a66ae86bb2e97a45med.jpg[/IMG]