Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Czy to się kiedyś zmieni?:(:(:(:(:(
  2. No ja tak napisałam na moim bazarku "Mistek z Krakowa" Przypominam, że Miśtek nie jest staruszkiem... najprawdopodobniej...
  3. Jakie to smutne, biedny:(:(:(:(:(:(:( ['][']['][']['][']
  4. Mi się wydaje, że to nawet konieczne, żeby nowy właściel najpierw zapoznał się z Mordą, żeby nie było już zwrotu... Fajna ta Morda jest, z charakteru podobna do Deniska troszke. Zawsze w waszych opowieściach widze podobieństwo:) Np: [I]rozpędza sie biegnąc na mnie i w ostatniek chwili wymija - [/I]Denis też tak robi:)
  5. Ble, właśnie sie skapłam, że nie napisałam imienia...:stupid::stupid::stupid: Kurde już bym zadzwoniła do Karusi, ale nie mam numeru...
  6. Nie wiem co z tym Miśtkiem, czy już w hotelu czy jak, ale już zrobiłam nowe bannerki... :stupid:
  7. [quote name='Vella']Ktoś już sprzedaje od dłuższego czasu i nie widziałam by były jakieś pretensje. Wprost przeciwnie, nawet moderator zaglądał do wątku ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51586&highlight=banerek[/URL][/quote] Dzięki:) Widziałam ten bazarek, ale ja mam troche inny. Zresztą zapraszam (proszę kliknąć na pomarńczowy tekst w moim podpisie)
  8. [quote name='Anashar']BS, dobry pomysl :cool3: Zgapilem trochu http://www.dogomania.pl/forum/newthread.php?do=newthread&f=98 Ciekawa jestem co wymyśliłeś, bo ten link to chyba nie ten, co miał być Ale jestem zadowolona dziś od rana:)! Czekamy na jakieś relacje!
  9. i co i co????????????? http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4971482#post4971482
  10. Oh co za ulga, bałam się coś pisać! Już robie bazarek, wpadłam na pomysł sprzedaży bannerków;)
  11. Dzięki za odpowiedź, rozumiem, że można...:/
  12. Jeśli chodzi o allegro, to ja ciągle aktualizuje, tylko ten link na pierwszej stronie jest już przestarzały... [URL]http://www.allegro.pl/item187567935__bokserka_mordka_czyli_cudo_do_adopcji_.html[/URL]
  13. A czy Ci ludzie nie mogli by do was przykeżdzać i spotykać się z Majkim? Skąd oni są? Denis był na początku jeszcze gorszy... ale z czasem każdy pies się zaadaptuje...
  14. Czy można sprzedawać na bazarku bannerki? Oczywiście kasa na AFN
  15. Pamiętajcie o mnie przy tych allegrach, bo mam tylko dwa pieski wystawione obecnie
  16. Zobaczcie, jak Mała urosła:) Specjalnie nie było długo jej fot, żeby teraz ZASZOKOWAĆ;) [IMG]http://images21.fotosik.pl/183/6a5cb268cfbe4a79med.jpg[/IMG]
  17. Hehe jakie ziewaczki leniwe na pierwszej fotce:)
  18. Denisek jest bardzo mardy. Nasz sasiad chwalil sie, jakiego to maja madrego psa - bo rasowego, bo duzo zaplacili i takie tam. Ale jak widzialam go na spacerze! Zachowywal sie 100 razy gorzej niz Denis. Szalal, ciagnol, szarpal. A Deniska mozna jednym paluszkiem prowadzić! Ależ ten mój Denisek mąrdy:) Wyszkoliłam go troche, przyznaje, nie raz byłam wredna małpa, nie odpuszczałam Ale opłacało się, Denisek troszke główke podoliwił;)
×
×
  • Create New...