Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. To zaległe za bazarek, nie ma tego dużo;)
  2. Domek:):):) A puki nie ma, to jak się nazywa skarpeta Maksi na AFN? Może być 'Maksia Oborniki Wlkp.'?
  3. Mogą być takie? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68001"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/191e975c94d36899.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68001"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/794be2b944706e81.gif[/IMG][/URL]
  4. Mój Denis, choć u nas na wsi jedna droga - nigdy nie został spuszczony ze smyczy. Ale to ciężki przypadek, baaaardzo ciężki;)
  5. Ojej kochana Sabuniu, tak mi przykro ['][']['] Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa! Pozdrów mojego Reksia:( Jak się trzyma Pajutek?
  6. :):):) Słodycz, ale Miśteluniu Pupiluniu jeść musisz!!!
  7. [quote name='Aga-ta']nie maja. Jutro napisze jakis tekst, bo dzis juz padam. DZIEKUJEMY ZA POMOC:Rose:[/quote] Nie dziwie się, że padasz o 1:50!!! ;)
  8. A co z innymi? Mają allegra? Szczelcie mi tu teksty, poprubujemy
  9. Czy potrzebne są jeszcze jakieś pieniądze? Bo jak nie, to na kogo przepisać bazarek? Na Zeuska?
  10. Ja tam widze duże podobieństwo! Macie identyczne pucate buzie!;) Adka ma wspaniale! A burzy to co drugi pies się boi, zwłaszcza po przejściach. Denisek też się boi, ale tylko grzmotów;)
  11. Od stycznia w schronisku, więc napewno spacerował...:/
  12. Faktycznei dużo zieleni! Przepiękna!:) Mama i córcia bardzo podobne:)
  13. wtatara, na pierwszej stronie napisałam: Był znaleziony z kagańcem na ul. Lublańskiej
  14. Chyba z Krakowa. Dla mnei PUPIL lepiej brzmi, i on też lubi:)
  15. Umieram ze szczęścia i oczywiście też się popłakałam! CUD!!!!!! Coś niesamowitego!!!!!!!!!!!!! :):):):):) Czy pani coś mówiła, na temat jego wyglądu, że schudł czy coś takiego?
  16. Tak! Chcemy fotki i relacje!!! Ile razy na godzine mam tu zaglądać;)
  17. Wspaniałe fotki!!!!!!!!!!!! Jaki szczęśliwy! Mili ludzie!!:):):) A wątek może przenieśc tylko moderator;) Można jedynie tytuł zmienić
  18. Nie upiera się na tego psa, chce zobaczyć jakie są
×
×
  • Create New...