Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. W Krakowie w schronie jest taki prawie-że-kolaczek - bardzo fajny, przytulny, milutki: (jeśli był tu przedstawiany to przepraszam, ale się nie orientuję;)) [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/c7edc69b64054febmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/9f9255fe0a6ec0e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/360/0024c8a6572cb83emed.jpg[/IMG]
  2. Już nie wspomnę o 'agresywnym' Teosiu, który by człowiekowi krzywdy nie zrobił:(
  3. Prawda, prześliczna!!!!!!!!
  4. Ok, gotowe: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66226"][IMG]http://images22.fotosik.pl/137/fc5c0abd966facb5.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66226"][IMG]http://images22.fotosik.pl/137/e1f496255fcfc6b4.gif[/IMG][/URL]
  5. Ponieważ nie dostałam tekstu umieszcze wymyślony przezemnie tandetny do entej potęgi tekst: Demi wyrwana menelom błaga o pomoc;) Mam nadzieję, że nie będziecie narzekać;) Jeśli burza mi pozwoli to bannerek będzie za 10 min
  6. A ja dopiero teraz!!!! Kochana Ritko [']['][']['][']['] Biegaj sobie po zielonych łączkach, teraz już nic Cię nie boli!
  7. Jeszcze zrobiłam takie dwie fotki Róży Jest smutna, obojętna, nie wygląda dobrze. Ma coś z oczkiem, nie wiem co, na fotce widać... Jakąś ranke [IMG]http://images22.fotosik.pl/136/c83cb0b427ab964emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/09e43cea708c2c1bmed.jpg[/IMG] Niestety drugiej Dobuni nie widziałam:( A szukałam
  8. Teoś to najsłodszy piesek w schronisku:) Uwielbia być głaskany:) Jak dostał kość zwioł delikatnie w ząbki i wszedł do budy [IMG]http://images21.fotosik.pl/359/218d4b9ff8c0e467med.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/64/3ceee20a9061df40med.jpg[/IMG]
  9. Hehehe widze że kicia rozrabia! Boska jest;) Świetna fotka jak wspina się po krześle!!:)
  10. Mój Denisek też nie szczeka - zazwyczaj ucieka jak ktoś przychodzi - a na bramie napis: 'uwaga zły pies' ;) Adka dużo je, bo duża jest. Ja Deniska odchudzam, ale on też kocha jedzenie;) Nie potrafie odmówić mu - przecież tyle przeszedł, może kiedyś głodował;)
  11. Wspaniała jest!!!!!!!!!!!!!! Zazdroszcze takiego spokojnego pieska!!!!!
  12. Jutro jade do Teosia!!!! Będą nowe fotki:D
  13. [quote name='_bubu_'] [CENTER][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1560/39qt8.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] :crazyeye: A co to za dzióra za nią? Wykopała? Państwo nie narzekali na to? Wogóle, zadowoleni? Zakochani i szczęśliwi?
  14. No i nie napisałam! A tak mnie korciło! Ale jaki to miało sens, skoro wygadałaś? ;)
  15. Camara, napisz coś więcej, gdzie, jak, kiedy? Jeśli chodzi o plakaty, zawsze możecie mi posyłać: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  16. Miałam okazje w sobote poznać osobiście Morie:) Panna mnie olała, ale musze powiedzieć, że futerko ma śliczne, złociste, miękkie loczki:)
  17. Ale wiadomości!!!!!!!!!! Coś tak czułam, że łatwo go nie oddacie! Super, gratulacje!!!!!!:)
  18. Jak zwykle wzruszacie mnie takimi komentarzami. Zresztą ja ich wcale nie rozumiem, nie dosyć, że mam wspaniałego psa, to jeszcze mnie za to chwalą;) A to prawda, ten miesiąc jest caaaaały Deniskowy! Bo przecież w czerwcu w tamtym roku do mnie przyjechał!!!!!!!!:):):)
  19. :( Jakby ktos pytał, ja wznawiam cały czas aukcje:)
×
×
  • Create New...