Jeszcze zrobiłam takie dwie fotki Róży
Jest smutna, obojętna, nie wygląda dobrze. Ma coś z oczkiem, nie wiem co, na fotce widać... Jakąś ranke
[IMG]http://images22.fotosik.pl/136/c83cb0b427ab964emed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images12.fotosik.pl/64/09e43cea708c2c1bmed.jpg[/IMG]
Niestety drugiej Dobuni nie widziałam:( A szukałam