Ja mam w sumie nie daleko;):D
Ale możemy damy im troche spokoju, co wy z tymi fotkami? Miśtka nie widziałyście:P:evil_lol: Jak przyjadę, to się ich odwiedzi:)
Dajcie znać, czy ktoś pojedzie, ja mam do Żywca ok 40 km, podjade, jak nikt inny się nie zgłosi;) Wolałabym, żeby jednak ktoś się zgłosił, bo za bardzo czasu nie mam.
Bannerek:)
Pomyliłam 'nadzieje' z 'szansą'... mam nadzieje, że też może być: (
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5703547"][IMG]http://images21.fotosik.pl/345/99d8e539ec8e9285.gif[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5703547"][IMG]http://images20.fotosik.pl/401/7718b20df5ebaa4a.gif[/IMG][/URL]
I razem z Tinką
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5703547"][IMG]http://images20.fotosik.pl/401/7718b20df5ebaa4a.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68001"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/794be2b944706e81.gif[/IMG][/URL]
Raczej długie sobie językiem w nosie:) U Denisa takie miny to norma;)
Prosze tylko spojrzeć!;)
[IMG]http://images20.fotosik.pl/401/89a4a0d00c5db010med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images20.fotosik.pl/401/ff56ca00bcf0c3d8med.jpg[/IMG]
I mistrzostwo świata!
[IMG]http://images20.fotosik.pl/401/dfe38ac87ef91b96med.jpg[/IMG]
[quote name='wtatara']oj pucowata to się zrobiłam teraz. Przed weselem Kasi pewnie schudnę[/quote]
Nie o to mi chodziło! Buzie takie pyzate:) Akurat figury nie są pucate;)
Śliczne fotki!!!!!! Isia jest najśmiejszniejszym pieskiem na świecie, ma takie uszka jak owieczka:) Przepiekna!:) A reszta panienek to też sama słodycz:)