Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Tropik zmnień może tytuł na bardziej dramatyczny...:( I też prosze o plakat na [email][email protected][/email]
  2. Jaka kochana kiciuniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to zdjęcia z Polcią poproatu zabójcze!!!!!!!!!!!:):):):)
  3. Ja mam w sumie nie daleko;):D Ale możemy damy im troche spokoju, co wy z tymi fotkami? Miśtka nie widziałyście:P:evil_lol: Jak przyjadę, to się ich odwiedzi:)
  4. Nie pisz tu takich rzeczy! Nie mi się należą te pochwały... A Denisek mnie obcałowywuje, o to się nie martw;)
  5. :crazyeye: Moze coś narozrabiała?:( I co teraz będzie:(
  6. Dajcie znać, czy ktoś pojedzie, ja mam do Żywca ok 40 km, podjade, jak nikt inny się nie zgłosi;) Wolałabym, żeby jednak ktoś się zgłosił, bo za bardzo czasu nie mam.
  7. Ale ślicznotka;) Hihi To trzymamy kciuki za wynik badania uszków;)
  8. Dnia matki??:) Przepisałam na niego bazarek Miśtka, link w moim podpisie
  9. Hehe;) W Angli faceci się kastrują po 'zrobieniu' wystarczającej ilości dzieci, a nadal są ojcami. Więc pewnie instynkt nie zaginoł;):D
  10. Jeśli nikt się nie zgłosi moge jechać ja;) Ale napisz do Jola_K
  11. [quote name='Hakita']Dzięki wielkie Cioteczko!!! :loveu: Nie ma problemu, może być "szansa". ;)[/quote] Prosze;);)
  12. Ojej nie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
  13. Bannerek:) Pomyliłam 'nadzieje' z 'szansą'... mam nadzieje, że też może być: ( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5703547"][IMG]http://images21.fotosik.pl/345/99d8e539ec8e9285.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5703547"][IMG]http://images20.fotosik.pl/401/7718b20df5ebaa4a.gif[/IMG][/URL] I razem z Tinką [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5703547"][IMG]http://images20.fotosik.pl/401/7718b20df5ebaa4a.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68001"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/794be2b944706e81.gif[/IMG][/URL]
  14. Raczej długie sobie językiem w nosie:) U Denisa takie miny to norma;) Prosze tylko spojrzeć!;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/401/89a4a0d00c5db010med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/401/ff56ca00bcf0c3d8med.jpg[/IMG] I mistrzostwo świata! [IMG]http://images20.fotosik.pl/401/dfe38ac87ef91b96med.jpg[/IMG]
  15. Tak, Denisek to prawdziwy skarb, oczko w głowie całej rodziny;)
  16. E tam, wszystkie jesteście super i to dzieki wam wszystkim!:) Brawo!!!:)
  17. Futerko co dzień czeszemy:) Ząbki ma piekne, to fakt:) Cały jest piękny:D
  18. Więcej tych podziękowań niż zasług... Bardzo się cieszę, że szczeniaczki mają domki!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)
  19. [quote name='wtatara']oj pucowata to się zrobiłam teraz. Przed weselem Kasi pewnie schudnę[/quote] Nie o to mi chodziło! Buzie takie pyzate:) Akurat figury nie są pucate;)
  20. [IMG]http://images21.fotosik.pl/343/84afb34091c0cd7emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/398/08760b5af766fffcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/398/3ab93ef7d6a8340dmed.jpg[/IMG]
  21. Śliczne fotki!!!!!! Isia jest najśmiejszniejszym pieskiem na świecie, ma takie uszka jak owieczka:) Przepiekna!:) A reszta panienek to też sama słodycz:)
×
×
  • Create New...