Mogą być takie?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68001"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/191e975c94d36899.gif[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68001"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/794be2b944706e81.gif[/IMG][/URL]
Ja tam widze duże podobieństwo! Macie identyczne pucate buzie!;)
Adka ma wspaniale! A burzy to co drugi pies się boi, zwłaszcza po przejściach. Denisek też się boi, ale tylko grzmotów;)
Umieram ze szczęścia i oczywiście też się popłakałam! CUD!!!!!! Coś niesamowitego!!!!!!!!!!!!! :):):):):)
Czy pani coś mówiła, na temat jego wyglądu, że schudł czy coś takiego?