-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frotka']Przepraszam black_sheep, ale na pierwszej stronie, w pierwszym poście (w którym zebrane są wszystkie informacje o Mordzie) po kliknięciu w link "Allegro-black_sheep" wyświetla się "Przepraszamy. Przedmiot nie został znaleziony" Poprosiłam Ulkę o oglosznie Mordy dopiero po kliknięciu w ten link. [COLOR=red][B]Zgłosiła się Pani (z dogomanii?) która chce wyprowadzać Mordę. Bardzo dziękuję[/B][/COLOR][COLOR=black] i czekam na podanie numeru pod który mogę w tej sprawie dzownić.[/COLOR][/quote] To dlatego, że to był link do pierwszej aukcji, za każdym razem jest inny link. Ale ja je tu wklejałam Co do bannerka, to polecam się;) -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frotka'] Black_sheep - jeszcze przed wzięciem Mordy a już po uzgodnieniu tego z Trop zamieściłam takie ogłoszenie. [SIZE=4][COLOR=red][B]Ulka18 wstawiła je na Allegro.:kciuki: [/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]Nie doczytałam, że Ty prowadzisz akcję ogłoszeniową :oops: . Następne ogłoszenie przekieruje do Ciebie.[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/2007/07/MORDA-pies-nie-dla-kazdego-1.html[/URL] [/quote] Czyli ja w tej chwili zciągam moje ogłoszenie z allegro, które wystawiam chyba od stu lat (oczywiście często sama je modyfikuje) i o którym pisze co drugą strone! Niestyty dwa ogłoszenia nie mogą być, ponieważ ktoś mógłby mi zawiesić konto. Tak wyglądało [URL]http://www.allegro.pl/item211660642__bokserka_mordka_cudo_do_adopcji_pomoz_.html[/URL] -
Śliczny piesek Aniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)
-
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
black sheep replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Eeeee wiedziałam, że czegoś nie kapuje;) Nie mieszajcie po wątkach! A o Kobim to już czytałam:) -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
black sheep replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Asior mów, bo Ci przez monitor wskocze -
Piękne filmiki, uryczałam się jak bóbr!
-
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
black sheep replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']nie wklejałam zdjęć, bo psiaka już nie ma :) [/quote] :-o :-o :crazyeye: :crazyeye: -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
black sheep replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Mogą być!:) -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frotka'] Wszystkie osoby które chcą ogłaszać Mordę proszone są o podawanie mojego numeru domowego : 012-637-48-79 Mam prośbę, aby w ew. ogłoszeniach nie zawierać własnych spostrzeżeń odnośnie właścicieli psa, tym bardziej, że z rozmów które z nimi przeprowadziłam wynika, że mieli realne podstawy, by psa się bać.[/quote] Ja ogłaszam Morde nieustannie na allegro. Jeśli tekst ma być inny [U]BARDZO PROSZĘ niech ktoś go napisze[/U], bo ja nie mam pojęcia co napisać! Gdy tylko tekst będzie, zmienie go na aukcji. Co do aukcji cegiełkowej, też bym [U]prosiła TYLKO o tekst[/U] resztę już wymyślę sama (co i jak sprzedawać, wiem jak taka aukcja ma wyglądać, znam regulamin allegro) Jak tekst będzie, napiszę do kogoś z AFN i omówię reszte. To dla mnie naprawde nie jest ani kłopot, ani jakaś ciężka praca. Pracuję trzy godziny dziennie, uczę się wieczorami, chłopaka mam w wojsku... powiem szczerze, że nawet bym się cieszyła, że mam jakieś ważne zajęcie i mogę pomóc. Tylko PROSZĘ o teksty!:placz: -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
black sheep replied to Asior's topic in Już w nowym domu
No i gdzie te zdjęcia?:) -
Kraków - Łapka - na dobrej drodze do normalności... MA DOM!!!!
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogę!!!!!!!!!! Ale szczęście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam bannerki... ponieważ nie wiem jaka jest czy będzie sytuacja - są do wyboru [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27876"][IMG]http://images26.fotosik.pl/12/c36cc2b52031453a.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27876"][IMG]http://images25.fotosik.pl/12/32db26046903e50e.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27876"][IMG]http://images26.fotosik.pl/12/0e27f6f403d500ac.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27876"][IMG]http://images27.fotosik.pl/12/3cdad9525e6cca41.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='Kaźmierz']Norton został złapany przez moją mamę, jest cały i zdrowy- dziękuję wszystkim za pomoc!!![/quote] Kamień z serca!!!!!!!!! A będa jakieś szczegóły? Gdzie był? Nic mu nei ejst? :multi: :multi: :multi:
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Tropik ja mogę naprawde też to zrobić, nie musze decydować -
Minał już rok, od kąd Denisek jest u nas, i co wam powiem, nie wyobrażam sobie życia bez niego, albo tego, że mógłby to być inny pies. Wszyscy go baaaaaardzo kocham, jego szaleństwa, wygłupy, jak po mnie skacze, jak się przewraca, potyka, non stop na coś włazi. Uwielbiam jak mnie goni po ogródku, ciągnie za rękawy, za spodnie, gryzie po butach. Uwielbiam widzieć jego szczęśliwą mordę, w której trzyma smycz, jak idziemy na spacer, mówie wtedy, że 'sam się prowadzi'. Uwielbiam jak podskakuje na mój widok i kica jak króliczek podnosząc na raz tylne łapy. Jego uśmiechniętą morde, gdy tylko powiem 'Denisek'. Deniś jest już bardzo mądry, i nawet usłuchliwy! Wystarczy, ze go zawołam, zaraz jest przy mnie. Jak powiem 'Denis do budy!' od razu tam idzie! Po tonie głosu, wiec co od niego chcę. Denisek jest mądry, dobry, kochany, słodki, wspaniały. Kocham go, i nie wiem jak mogłam bez niego żyć
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Faro, ja bym mogła te koniczynki wziąć, będziesz w Suchej? I jak, na allegro wstawić? Tylko, że faktycznie z tym roboty dużo.... Fidelek wystawiała aukcje na allegro i sprzedawała zdjęcia, większość ludzi chciała na maila, tlyko nielicznym wysyłało się tradycyjnie. Wystarczyły by cegiełki - tapety z Mordą, ja albo ktoś mógłby zrobić tapetke ze zdjęcia zwykłego. Ludzie też wolą takie pzresyłane na mail, bo nie muszą płacić za przesyłke. Można też wystawić i tapety np. po 5 zł i koniczynki po 10 i więcej. -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
To zróbmy cegiełkową! Ja mogłabym wystawić, tylko trzeba pytać o zgode green evil albo kogoś z AFN