Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [quote name='Frotka']Przepraszam black_sheep, ale na pierwszej stronie, w pierwszym poście (w którym zebrane są wszystkie informacje o Mordzie) po kliknięciu w link "Allegro-black_sheep" wyświetla się "Przepraszamy. Przedmiot nie został znaleziony" Poprosiłam Ulkę o oglosznie Mordy dopiero po kliknięciu w ten link. [COLOR=red][B]Zgłosiła się Pani (z dogomanii?) która chce wyprowadzać Mordę. Bardzo dziękuję[/B][/COLOR][COLOR=black] i czekam na podanie numeru pod który mogę w tej sprawie dzownić.[/COLOR][/quote] To dlatego, że to był link do pierwszej aukcji, za każdym razem jest inny link. Ale ja je tu wklejałam Co do bannerka, to polecam się;)
  2. [quote name='Frotka'] Black_sheep - jeszcze przed wzięciem Mordy a już po uzgodnieniu tego z Trop zamieściłam takie ogłoszenie. [SIZE=4][COLOR=red][B]Ulka18 wstawiła je na Allegro.:kciuki: [/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]Nie doczytałam, że Ty prowadzisz akcję ogłoszeniową :oops: . Następne ogłoszenie przekieruje do Ciebie.[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/2007/07/MORDA-pies-nie-dla-kazdego-1.html[/URL] [/quote] Czyli ja w tej chwili zciągam moje ogłoszenie z allegro, które wystawiam chyba od stu lat (oczywiście często sama je modyfikuje) i o którym pisze co drugą strone! Niestyty dwa ogłoszenia nie mogą być, ponieważ ktoś mógłby mi zawiesić konto. Tak wyglądało [URL]http://www.allegro.pl/item211660642__bokserka_mordka_cudo_do_adopcji_pomoz_.html[/URL]
  3. Śliczny piesek Aniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)
  4. Eeeee wiedziałam, że czegoś nie kapuje;) Nie mieszajcie po wątkach! A o Kobim to już czytałam:)
  5. Asior mów, bo Ci przez monitor wskocze
  6. Piękne filmiki, uryczałam się jak bóbr!
  7. [quote name='Asior']nie wklejałam zdjęć, bo psiaka już nie ma :) [/quote] :-o :-o :crazyeye: :crazyeye:
  8. http://www.allegro.pl/item211683516__piekna_mloda_ambrozja_szuka_domku_.html
  9. Sie zrobi, już ide po okulary. Bedzie do pół godz:) Wstawie link
  10. Ona jest taka cudna!!! Może zrobię jej allegro? Jest tak kochana, że musi szybko mieć domek
  11. [quote name='Frotka'] Wszystkie osoby które chcą ogłaszać Mordę proszone są o podawanie mojego numeru domowego : 012-637-48-79 Mam prośbę, aby w ew. ogłoszeniach nie zawierać własnych spostrzeżeń odnośnie właścicieli psa, tym bardziej, że z rozmów które z nimi przeprowadziłam wynika, że mieli realne podstawy, by psa się bać.[/quote] Ja ogłaszam Morde nieustannie na allegro. Jeśli tekst ma być inny [U]BARDZO PROSZĘ niech ktoś go napisze[/U], bo ja nie mam pojęcia co napisać! Gdy tylko tekst będzie, zmienie go na aukcji. Co do aukcji cegiełkowej, też bym [U]prosiła TYLKO o tekst[/U] resztę już wymyślę sama (co i jak sprzedawać, wiem jak taka aukcja ma wyglądać, znam regulamin allegro) Jak tekst będzie, napiszę do kogoś z AFN i omówię reszte. To dla mnie naprawde nie jest ani kłopot, ani jakaś ciężka praca. Pracuję trzy godziny dziennie, uczę się wieczorami, chłopaka mam w wojsku... powiem szczerze, że nawet bym się cieszyła, że mam jakieś ważne zajęcie i mogę pomóc. Tylko PROSZĘ o teksty!:placz:
  12. Ja nie mogę!!!!!!!!!! Ale szczęście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Zrobiłam bannerki... ponieważ nie wiem jaka jest czy będzie sytuacja - są do wyboru [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27876"][IMG]http://images26.fotosik.pl/12/c36cc2b52031453a.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27876"][IMG]http://images25.fotosik.pl/12/32db26046903e50e.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27876"][IMG]http://images26.fotosik.pl/12/0e27f6f403d500ac.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27876"][IMG]http://images27.fotosik.pl/12/3cdad9525e6cca41.gif[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Kaźmierz']Norton został złapany przez moją mamę, jest cały i zdrowy- dziękuję wszystkim za pomoc!!![/quote] Kamień z serca!!!!!!!!! A będa jakieś szczegóły? Gdzie był? Nic mu nei ejst? :multi: :multi: :multi:
  15. Tropik ja mogę naprawde też to zrobić, nie musze decydować
  16. Piekna tęcza!!!!!! A Polunia z kicią - coś boskiego!!!!!!!!!
  17. Minał już rok, od kąd Denisek jest u nas, i co wam powiem, nie wyobrażam sobie życia bez niego, albo tego, że mógłby to być inny pies. Wszyscy go baaaaaardzo kocham, jego szaleństwa, wygłupy, jak po mnie skacze, jak się przewraca, potyka, non stop na coś włazi. Uwielbiam jak mnie goni po ogródku, ciągnie za rękawy, za spodnie, gryzie po butach. Uwielbiam widzieć jego szczęśliwą mordę, w której trzyma smycz, jak idziemy na spacer, mówie wtedy, że 'sam się prowadzi'. Uwielbiam jak podskakuje na mój widok i kica jak króliczek podnosząc na raz tylne łapy. Jego uśmiechniętą morde, gdy tylko powiem 'Denisek'. Deniś jest już bardzo mądry, i nawet usłuchliwy! Wystarczy, ze go zawołam, zaraz jest przy mnie. Jak powiem 'Denis do budy!' od razu tam idzie! Po tonie głosu, wiec co od niego chcę. Denisek jest mądry, dobry, kochany, słodki, wspaniały. Kocham go, i nie wiem jak mogłam bez niego żyć
  18. To wspaniale:) Całuski dla Misia! To imię lepiej mu pasuje:)
  19. Faro, ja bym mogła te koniczynki wziąć, będziesz w Suchej? I jak, na allegro wstawić? Tylko, że faktycznie z tym roboty dużo.... Fidelek wystawiała aukcje na allegro i sprzedawała zdjęcia, większość ludzi chciała na maila, tlyko nielicznym wysyłało się tradycyjnie. Wystarczyły by cegiełki - tapety z Mordą, ja albo ktoś mógłby zrobić tapetke ze zdjęcia zwykłego. Ludzie też wolą takie pzresyłane na mail, bo nie muszą płacić za przesyłke. Można też wystawić i tapety np. po 5 zł i koniczynki po 10 i więcej.
  20. To zróbmy cegiełkową! Ja mogłabym wystawić, tylko trzeba pytać o zgode green evil albo kogoś z AFN
×
×
  • Create New...