Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Nie, ja tylko miała na myśli, że z tym pieskiem pewnie lepiej pójdzie niż z innymi! Nie pisz nic do Kasi, ja tylko tak głośno myślę:( Nie napisałam przecież, że to zły domek, napisałam przeciez, że to pewnie fajny dom. Nie wiem jak mogłaś to tak zrozumieć! I wiem co to rodzinny dom dziecka...
  2. Mi się wydaję, że taka suczka znajdzie dom, choćby z allegra... a jeśli ten domek fajny, to może większą psinke, na tyle dzieci:)
  3. ło, to moja Majcia nie wysika się w domu! Ale aniola mam;)
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77516"][IMG]http://images30.fotosik.pl/70/f9064bbd1735eeef.gif[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/386/964a976a6968fc74.gif[/IMG][/URL]
  5. Katastrofa, taka ładna psinka. Może chcesz bannerek? To ktoś tu zagladnie
  6. [quote name='fochistka'][B][COLOR=Magenta]blak szip dzięki za allegro[/COLOR][/B]:loveu: [/quote] :p Już dodałam nr telefonu A nawet już jedna osoba obserwuje;) Psinka jest podobna do mojej Majki, i nawet historia podobna;)
  7. A ja z innej beczki. Zostały mi się po Denisku tabletki uspokajające "Promazin" może ktoś chce? Ważność do października, a nam się już nie przydadzą;)
  8. Wstawiłam na allegro, ale podajcie ten nr telefonu [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=230388268[/url]
  9. [quote name='fochistka'] Jeśli chcesz przygarnąć ufnego i przyjaznego pieska zadzwoń [/quote] Dzwoń dzwoń, tylko pod jaki nr????????????:razz:
  10. Si si Miałam to proponować, poproszę o tekścik
  11. A to o czym pisze Erka? Jaka jest do dużych psów? Trzeba wątek założyć
  12. Aniu faktycznie przynudzasz!!! Przeznacz na Pegaza, lub jakiegoś innego w hotelu.
  13. Ten którego ja wstawiłam też już ktoś adoptował.... mam nadzieję, że to dobry dom
  14. [quote name='black_sheep']A ja z ważnym zapytaniem, czy ktoś będzie jutro w schronie???? Bo być może dojdzie do adopcji, lub chociaż do oglądnięcia peiska i potrzebna pomoc, bo ja jutro nie dam rady być.... Która cioteczka będzie?:][/quote] Odwołuję, pieska którym Pani była zainteresowana już ktoś adoptował:(
  15. A ja z ważnym zapytaniem, czy ktoś będzie jutro w schronie???? Bo być może dojdzie do adopcji, lub chociaż do oglądnięcia peiska i potrzebna pomoc, bo ja jutro nie dam rady być.... Która cioteczka będzie?:]
  16. Jest zapytanie z allegra: [I]jakie są warunki adopcji? czy Pongo byłby dobrym stróżem domu z ogromnym terenem? pozdrawiam [/I]odpisałam, że warunkiem jest wizyta przed adopcyjna, no i zadałam pytania, skąd są, i gdzie mieszkałby piesek
  17. To wtedy będzie;) Ale poskładacie się mi w razie czego na nowe mieszkanie, jak mnei z tego wyrzucą?:D
  18. Karusiu, to jeszcze tak nieoficjalnie;)
  19. Aniu kochana, moja mama kocha Majke prawie jak mnie;) Nawet wyznała, że spodobała się jej taka ilość zwierząt, i z chęcią by jeszcze przygarneła:) Problem jednak w głowie rodziny;) A jak wam powiem, Majka jest moja i nikomu jej nie oddam!!!
  20. moniu no coż, twój podpis już dawno przestał być regulaminowy....
×
×
  • Create New...