Nie, ja tylko miała na myśli, że z tym pieskiem pewnie lepiej pójdzie niż z innymi! Nie pisz nic do Kasi, ja tylko tak głośno myślę:(
Nie napisałam przecież, że to zły domek, napisałam przeciez, że to pewnie fajny dom. Nie wiem jak mogłaś to tak zrozumieć!
I wiem co to rodzinny dom dziecka...