On mówił, że wnuczki już się ucieszyły, i pytały kiedy piesek będzie. Ja rozumiem, że może faktycznie trzeba było usnąć tą aukcje... ale on nawet nie porozmawiał z nami, a negatywa dał na drugi dzień!!! Przesada:( Negatyw nie wazny, tylko czy teraz ktoś będzie u mnie na aukcjach patrzył na pieski, jak taki komentarz!:(