Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Dziwna sprawa, ale morde ma uroczą:)
  2. Ciekawe co to jest, a czy to go boli? To nie są jakieś rany? To są kości? Narośla? Fajny piesek
  3. Czy doszło 35 zł za moje kubeczki z bazarku?:)
  4. Hop, cioteczki, kto będzie w hotelu, jak można sprawdzić jaki nasz czarnuszek jest do kotów
  5. On mówił, że wnuczki już się ucieszyły, i pytały kiedy piesek będzie. Ja rozumiem, że może faktycznie trzeba było usnąć tą aukcje... ale on nawet nie porozmawiał z nami, a negatywa dał na drugi dzień!!! Przesada:( Negatyw nie wazny, tylko czy teraz ktoś będzie u mnie na aukcjach patrzył na pieski, jak taki komentarz!:(
  6. jesssssssuuuuuuuuuuu ale się CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
  7. No właśnie... akurat na tej aukcji tego nie napisałam... ale napisałam, żeby zadzwonić. No i że celem jest znalezienie domu a nie sprzedaż psa. A gościu go chciał kupić (bo gadałam z nim) Wysłałam wniosek o umiewaznienie... ale czy to coś da, pewnie nic, bo gościu rzucił słuchawką
  8. ten bo ona zalicytował tego psa, a ja nie mogłam wycofać i wogóle nie wiedziałam o tym, bo mnie nie było:( tu jest ten negatyw [URL]http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3749559[/URL]
  9. Nie wiem, dzwoniłam do niego i go spie...liłam, ale jestem tak wkurzona! Jak tak można, ktoś pomaga i dostaje za to negatyw! Chory świat!!!
  10. Już zmieniłam, mam nadzieję, że będzie ok!:) HURA bardzo się cieszę!!!!!!!!!
  11. O Tak, to naprawde fajny piesek... A ja jak szukałam domu dla siebie trafiłam na dwie niezywkłe, świetne dziewczyny. Były kiedyś wolontariuszkami:) Teraz jedna jest weterynarzem z powołania:) Nawet zna pana Tomka z hotelu, i czasem tam jest. Mają sunię i dwa (olbrzymie!!!) koty no i rybki. Szukają drugiego pieska do adopcji. Obiecały zajrzeć do naszego skarba. Jestem pewna, że gdy tylko zajrzą to się zachają mur-beton:) I teraz, proszę, niech ktoś sprawdzi jak nasz skarb ma się do kotów:)
  12. A ja wchodzę dziś na net i co? Dostałam negatywny komentarz na allegro!!!!!!!! Bo pan zalicytował psa i potem nie mógł się dodzwonić do Ciebie Fochistko. Żyć a nie umierać!!!!!!!!!!! Ku... mać
  13. Ojej, to niedobrze... może ona tak ze stresu i tęskni za Tobą....
  14. I jeszcze bannerki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=82066"][IMG]http://images13.fotosik.pl/97/cd7a632f06f8ede3.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/84/082c9114ed2ffca1.jpg[/IMG][/URL]
  15. Zrobiłam mu ogłoszenia: [url]http://www.allegro.pl/item246885471__piesek_wyrzucony_z_samochodu_jest_idealem_.html[/url] i [url]http://krakow.gumtree.pl/krakow/70/13735670.html[/url] Aguś, dałam też nr do Ciebie, bo ja nie umiem dobrze z ludźmi gadać, mało poważna jestem;)
  16. Absolutnie, to łagodny piesek nauczony z dziecmi. Teraz też jest na tymczasie z małą dziewczynką
  17. Ciotki, nikt nie może małego przetrzymać!!!!!!! Prosimy o tymczas!!!!!!!!!!!!!!! Łeeee
  18. Taki śliczny piesek, a jutro będzie musial wrócić... pomóżcie ciotką uratować Maxia
  19. Oj on nei ma w sobie ciania agresji, taka poczciwinka! Za to w hotelu mu się nie bardzo podobało, trochę się bida zdenerwował:(
  20. Przecudna okrupina:) Jutro stworzę mu jakieś ogłoszenia
  21. Super, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!
  22. Gdzie wilczur, małe to takie, coś jak Atolka, może trochę większe:) Raczej szczeniak, ma rok lub mniej. Zachowuję się czasem jak szczeniak, ale jednocześnie nie szaleje
  23. A popatrzecie jakiego ja biedaka dziś zobaczyłam. Piękny kolaczek, a łańcuch ma na pół metra, buda się wali... do tego AUDICA wypicowana w garażu! [IMG]http://images23.fotosik.pl/83/3bb051fe36be92ffmed.jpg[/IMG]
  24. Ja dziś widziałam Knapika w hotelu:) [IMG]http://images25.fotosik.pl/83/699274ddcbd4d437med.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/94/994d50c5ddfab2d9med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...