Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. No to ów jamnik pożarł w całości!!! Niechce obrażać jamnikowej rasy, ale to chyba nie najmadrzejsze psy (Kiwi mi pokaże...)
  2. a co do zjadania koszykow, jamnik mojej kuzynki tez swoj zjadl, musza wiec byc bardzo dobre:)
  3. To i tak lepiej od Denisia, bo on boi sie swojego koszyka i wogole nie chce wejsc, ani nawet patrzec w jego strone...
  4. Hehe niezły łobuz z niego! Nie wszystkie parówki mu smakują! Hehe, och Darsiku, od razu trzeba było mówić że ty francuski piesek jesteś!!!
  5. Napewno sie spodoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. :) Oczywiscie ze to co jest teraz jest najwazniejsze, bede zawsze pamietac o tym ślicznym i niezwyklym zwierzatku:)
  7. Hura!!! Psinka wreszcie wyrwie sie ze schronu!!!
  8. Hehe i kto powie że kot z psem sie nie umieją dogadac!!!
  9. To zdjecie obok z moją kicią jest z zimy, wiec jest spasiona, ale teraz wyglada identycznie, tylko bardziej rudawa:) Kurcze strasznie sie do Stokroty przywiążecie, ja nie wiem jak sie z nia rozstaniecie!!!
  10. Patia świetne zdjęcia, strasznie malutka Stokrotunia jest:) A kotek jaki do mojej kici podobny!:)
  11. Ojojoj jakie śliczne słodkie stworzonka!!! Boskie!!! Zdjecia przepiękne!!! Takie słodkie jak cukiereczki!!!
  12. rk66 Denis zawsze byl piekny, jak go zobaczylam uznalam, ze to najpienkiejszy pies na swiecie, to byla milosc od pierwszego wejrzenia!!!:):):) Te zdjecia tylko odkrywają jego wspaniałą nature i wrodzony urok:)
  13. [quote name='zuziaM']Matko kochana :placz: ! Poplakalam sie, jak to przeczytalam :placz: ! Ile to malenstwo musialo bolu zniesc ! Straszne ! Dziekuje Ci wiec bardzo za serce okazane tej sierotce :calus: . A te zdjecia ze spacerku to sa chyba te wklejone wczesniej w watku ? .[/quote] Tak, to tez zdjęcia ze strony 6, to ja tam jestem z Polusią w ten dzień. Bardzo sie ciesze że Polcia ma tam wspaniały, najwspanialszy domek, mi tez sie chce płakać, jak sobie przypomnę jak wtedy cierpiała, a teraz, brak mi słów!!! Jej zycie jest cudowne dzięki tobie i wiekszej siostrze :loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi:
  14. Nie rozumiem ludzi, dlaczego nie chcą tak pięknych piesków!!!
  15. Ohoho, tu robota idzie pełną parą!!! No no!!! Aza juz nie długo bedzie miec piekny dom!!! Juz nie moge sie doczekac, jak sie o tym dowiem:)
  16. Z takiej niskosci domu nie znajdziesz, pomnimo stania na budzie!!!
  17. Hop Azusia do góry:) PS.Danutka, mialas w sobote imieniny???:D Bo moja mama ma tak jak ty na imie, i właśnie miała...
  18. O rany ale super fotki!!!!!! Inusia jest podobna figurą do mojego Denisia:) A Polcia jaka pieknisia!!! Przepiekna! Pamietam, jakbyłam kiedys w schronie i jakiś piesek tak strasznie wył, że takiego wycia w życiu nie słyszałam, i w życiu nie zapomne, aż ciary leciały po plecach... To wyła Pola, była zamknieta w magazynie, i dołem przez kraty patrzyła na ludzi. Wziełyśmy ją wtedy z Agą troszke na pole, zrobiłysmy fotki. Trzymałam ją na kolankach i taka babka co brała wtedy kotka, strasznie nad nią rozpaczała i mówiła że ona by w schronisku ni mogla tak pracowac, bo to takie smutne... Wtedy nawet pytałam rodziców, czy byśmy Polci nie wzieli. Teraz myśle, że naszczescie powiedzieli że nie, bo ja bym ją wzieła, i Zuzia by nie odnalazła swojej trzeciej połowy!:) Ale co sie namyslałam w nocy o niej, o tym strasznym wyciu.
×
×
  • Create New...