-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Pilnuje pilnuje, ale wy jesteście cioteczki nadwrażliwe! ;) :):):)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A co ci nie pasuje w "psim towarzystwie"? Mi sie bardzo podoba ten zwrot! Napisalam ten tekst na podstawie Agi z poczatku tego postu. I tak sie nameczylam. A ty mnie teraz naprawde dobilas! -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Aga, co to znaczy, wyadoptowałam? -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kiwi, to jak bedziesz pracowac w wakacje, to kiedy bedziesz je miec:( A te psiury? Umra bez cioteczki kiwi:) Oby nie! -
Aga, no nie pozwalaja, ale nie jest zle. Chyba zeby lalo albo cos, to go bedziemy brac do domu. Nie boj, jest w kojcu i ma bude, jakby mu cos grozilo, nie pozwolilabym.
-
Elso... jaką brame, ja mieszkam na wsi... tu jest jedna droga i 5 domow... i weszystkich juz Denisa znają:) Ale nie bój sie, Denis ma adresownik. Mamusia czuwa nad synciem i nic sie mu nie stanie:):):)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zwierzak6']A ja bym proponowała, żebyś poprawiła tekst pod kątem ortofrafii, interpunkcji, i ogólnej logiki wypowiedzi. Jeśli nie wiesz jak to kogoś poproś, bo ja mogę to zrobić dopiero jutro wieczór. No chyba, że poczeka :) :) ;)[/quote] Zweirzak jakis ty ofiarny! Dobrze ze cos dla Tea zrobisz! Trzeba bylo samemu napisac i zaproponowac. Wiesz co, szkoda mi slow! -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ale tam jest napisane ze jest bardzo silny i sprawny, nie wiem, ale to wlasnie chodzi o to drugie:( i o to mi chodzilo. i tak trzeba si bedzie pierwsze dogadac, wiec jakby pytali im wytlumacze -
:) Faro, narzie musze ta skonczyc! A sesje mam i pasuje sie pouczyc...:(:(:( Wisela1 Denis juz tez nie taki chetny do gryzienia:) Bylismy nad rzeka i co sie okazalo? On uwielbie wode, tylko nie pozwolilam mu wejsc bo puzno juz i by zmarzl. Tak sie rwal, ze prawie reke mi urwal, a trzymalysmy go razem z kuzynka:) Jutro pojdziemy i sobie chlopak poplywa:)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
No tak, ale jakby miala wszystko zataic, to by wyszlo ze to idealne stworzenie i kazdy by chcial, a tu chodzi o to ze go ktos wezmie pomimo wad, takiego jaki jest. Zreszta jakbym cos zle napisala,pewnie by go oddali, i tyle by bylo z tego. Chyba ze chodz Ci o to zze teo nie jest bardzo silny. Ale on jest silny w tym sensie ze na swoje lata.. -
FARO Wiem o tym co napisalas, bo jest to w tej ksiazce:) Staram sie byc stanowcza, ale nie moge sie oprzec temu slodkiemu pyszczkowi:) Kiwi juz wyslala mi ta ksiazke, tylko ja nie moge jej czytac przez komputer, bo mnie oczka bola...;p moze ja wydrukuje. A jak nie poczytam najwazniejsze rozdzialy. Co do tabletek, to jest to promazyna, na uspokojenie, czasem tylko szaleje, ale jest to do opanowanie i nie jest to nic groznego. Tabletki przydaly sie na poczatku, kiedy kasł i zucał sie, teraz zachowuje sie normalnie. Wujek naprawde nie ma nic przeciwko naszym przesylka, to przeciez zaden klopot. Ide zaraz na co wieczorny spacerek z Denisiem, wiec uciekam.
-
Mysle ze Denis czuje ze go tak starsznie kocham, jak go widze mi serce spiewa. Jestem strasznie zakochana:) A jesli jeszcze tego nie dostrzega zbyt mocno, napewno poczuje:) Spac nie moge jak denis szczeka, jak o 3 w nocy zaszczeka, ja wstaje i lece do niego czy cos mu nie jest, nie moge ogladac telewizji ani uczyc sie, bo caly czas go pilnuje, zeby sie nic mu nie stalo. Wiem, ze musze "odciac pepowine matczyna" bo to juz duzy chlopak, no ale co zrobic...:)
-
Oj Akucho, nie wiem czy pisac, bo juz malo osob zaglada do nas... Ty pozostalas najwierniejsza fanka moje psiora;) Dzis zaczelam sie zastanawiac, czy Denis nie jest inny, dlatego, ze jest bardzo madry, wiem ze mowie jak kazda matka, ale czasem sie tak zachowuje, ze wprost mnie zadziwia. To mial byc glupi pies, tymczasem on juz nauczyl sie reagowac na imie, rozpoznawac ludzi, wie z ktorej miski dostanie pic, a z ktorej jesc, i wie gdzie jest picie, bo gdy biega, co raz wpada do kojca sie napic. Ale dzis az mnie przerazylo, jak uznalam, jego wielka madrosc. Otorz bylam w kuchni i pomagalam mamie, wiec powiedzialam wujkowi, zeby zamknal brame i wypuscil Denisa. I on to zrobil. Za chwile poszlam na pole, i szukam psa, nie wolam, tylko szukam. Niegdzie go nie bylo. W koncu go zawolalam, a on byl schowany za autem, pod zadaszeniem. Podeszlam a on zaczol mnie lizac po stopach i czolgac sie przedemna. Wygaladal jakby mnie za cos przepraszal, bo byl troche wystaraszony. Na poczatku pomyslalam ze glupieje bez tabletki. A potem doszlo do mnie (wedlug mnie, wy pewnie pomyslicie ze przesadzam) ze on mnie przeprasza, bo to nie ja go wypuscilam, tylko wujek, i nie wiedzial czy moze wyjsc, bo zawsze to ja go wypuszczam. Poglaskalam go, a on poszedl do kojca, poszlam za nim, i wtedy wyszedl i normalnie biegał. Taki madry ten moj syneczek:)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam TEO na allegro. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=110587384"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=110587384[/URL] zajrzyjcie i powiedzcie co trzeba zmienic i czy moze byc. -
Fajna ramka, dzieki Akucha:) Niestety, Denis nie bedzie jadl tabletek, i ja chyba zrezygnuje z dawania mu ich... nie wiem! Dlaczego pies jest madrzejszy niz ja? Ale on calkiem dobrze sie zachowuje bez nich. Pewnie tak samo jak z nimi... Zreszta juz sie zaklimatyzowal, biega sobie po podworku jakby sie tu urodzil. Uwielbie patrzec na jego szczesliwy zasliniony pysk, i wiecznie brudny język. Mam tez spory problem z autami, bo strasznie chce za nimi gonic i sie okropnie wyrywa. Planuje zastosowac metode z ksiażki Faro, obleje go z auta woda, kilka razy. Mam nadzieje ze pomoze. Faro, ksiazka jest super, bardzo fajnie napisana, facet jest swietny. Juz koncze, wiec niedlugo oddam, tylko chce sobie skserowac najwazniejsze rzeczy. Byłam z Denisem i mama na spacereku, bylo cudnie. Moja mama jest tak zachwycona Denisiem, że jak mowi, nie wyobraza sobie jak bysmy zyli bez niego:) Mówi na niego "ślicznotka" albo "aniołek", na naszego kota mowi "lalunia" a na świnke to wogole jak sie najmilej da, wiec mamy bardzo udana zwierzeca czesc rodziny (przynajmniej w jej oczach):):):)
-
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Hoop Teoniu ... Ja juz trace nadzieje, a co dopiero TEOś? -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Zamieniłam, Aga podałam twój nr. Teraz lepiej troszku? -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
oki, to zaraz zmienie, moj nr tam jest podny, no ale lepiej do niej A GDZIE WYJEZDZASZ KIWI? Do domu? Czy na wakacje?;P -
Bede próbowac, choc moze nie sa te tabletki takie konieczne, dzis nie zjadł, mimo usilnych prób, i nie jest tak zle...Nie wiem Jutro napisze czy mi sie udało.
-
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Tak sie paliłam że wystawiłam: [URL="http://www.allegro.pl/item110293035_pomoz_nam_szukamy_domu_przygarnij_mnie_.html"]http://www.allegro.pl/item110293035_pomoz_nam_szukamy_domu_przygarnij_mnie_.html[/URL] jesli cos źle zrobiłam napiszcie jak najszybciej!!! To to szybko zmienie! -
Wyprobuje, ale on, nie wiem po kim, taki madry, zobaczymy czy sie uda...
-
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
a moze wystawie franka i toga na allegro? bo ja sie do tego pale... -
Elso, "fajna" bo dobra dla pieska, tak? Mam straszny problem z tymi tabletkami Denisa, bo ta pani weterunarz kazala mu dawac, ale on jest za mądry na pasztet czy serek topiony! We wszystkim znajdzie! Nawet mu paszcze otwieralam i wciaskalam, ale on sie strasznie boi. Jak ma dam np. kalawalek kielbasy, i w srodku tabletka, to on wywacha ze tam jest i nietknie. Nie wiem co zrobic. Moze rozpuscic i szczykawka do paszczy wlewac? :roll:
-
FARO:Tak adresowka jest super, tylko znowu mam problem, bo ja chodze z nim na szeklach, a w domu mu sciagam, wiec obroza nie potrzebna, ale jak bede go puszczac, to mu bede zakladac, tylko czy bede pamietac (oby). Ksiazke bede czytac w wolnym czasie, a nie mam go ostanio (nie wiem dlaczego;)) prawie wogole, wiec moze to troche zajac, tym bardziej ze czytam teraz 2 inne ksiazki naraz:) (ale nie o pieskach) tak wiec, mam nadzieje ze nie jest Ci narazie potrzebna:) Byłam teraz z Denisem na dlugim spacerze, bylo cudnie, tak jak zawsze marzylam przed snem:) Był zapach siana, byly piękne krajobrazy, Denis tarzał sie w trawie, i takiej długiej rosnącej, i też w tej scietej. Zbierałam kwiaty i jeden zostawiłam w miejscu, gdzie jest pochowany mój poprzedni pies. Wszystko idealnie:) W moim życiu zaczyna się nowy, szczęśliwszy rozdział:multi: