Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. O to pocieszające, ale ja jako mamusia, strasznie sie martwie. A jak nie szczeka to tez sie martwie czemu nie szczeka. Jestem przewrazliwiona mamuska:mad: Ale jak on caly czas szczeka w nocy, a w dzien biega, to kiedy spi:) Akucha, smutna historia z tym pieskiem:( Słyszałam nie raz podobne:-(
  2. Denis w raju, tylko ze znowu zaczyna wariować:( Dzisiaj znowu gryzł sie w tą łape. Szlak by to! Ale dałam mu tabletke i poszedł spac. A wiecie jak go podeszłam? Otóz rozpuscilam w cieplej wodzie i dolałam mleka. Oczywiscie napił sie łyk, i zaczol trzepac główką, i psikać (wyczuł tabletke). Zrezygnowana, przelałam mu do miski z której zwykle je, że może mu sie zachce. Chyba musiał być głodny (bo przed kolacją) że zachwile wypił, hihi:) Teraz wrocilismy z krótkiego spacerku, bo Denis był ziewający, wiec poszedł spac. Za chwile pewno sie obudzi i bedzie dawał koncert szczekania...:(
  3. Esz to drań z tego Kacperka;):lol: No właśnie, bo miały być nowe foty:evil_lol: Ja lubie fotki oglądać:multi:
  4. To kiepsko, biedny Franuś, cos marnie te kciuki trzymaliśmy:( A czy oni zwieli jakiegos psa? Jak oni cha wziąść, jak mają otwartą bramę, o rany, cięzko bedzie!
  5. Matko jedyna, mam nadzieje ze Denis sie nie zje z tych nerwów! Ale czym on sie tak denerwuje??? Gnata to ja mu juz dałam, ale takiego prawdziwego. Smiesznie było, bo chciał go pogrysc, ale nie umial. On chyba nigdy nie jedł kosci... Wykrecał głowe i sie przewracał:) Kupie mu jakiegos bucika, i bede pilnowoc, a moze cos gumowego? Czy to raczej dla szczeniaków? Dzis nie bedzie opowiesci, bo bylam na egzaminie i mnie strasznie glowa boli, zawsze tak mam po przejazdzce w zapoconym i zasmierdzialym busie. Teraz wrocilam i od razu patrze co mi cioteczki milego napisały:) Jak zwylke same mile rzeczy i czlowiek ma ochote z psem znowu na spacerek isc. Ale Denis lezy, bo sie nameczyl straszna pracą, jego świętym obowiazkiem szczekaniem i gonieniem wzdłuż ogrodzenia za autami. Aha, jeszcze mam pytanko. Bo Denis czesto dlugo szczeka w nocy. Tak od 21 do 24, jak zostaje sam na noc. Nie wiem, czy go od tego gardlo nie boli. Mi to tez przeszkadza, bo sie denerwuje, czemu on tak szczeka, czy cos sie mu nie stalo. A w dzien tylko na auta. Co do programu to jak sie rodzinka dowie juz widze co sie bedzie dzialo:);)
  6. O zabawkach myslała, miałam mu kupic, ale pomyslałam, ze nie bedzie umial sie tym bawic, ale jesli to sposób, to kupie:)
  7. No i zdjęcia z dzisiejszego spaceru. Jutro kuzynka jedzie i nie bedzie mial kto nam robic zdjec, wiec puki co ją wykorzystuje:) [CENTER]My i stara, zabytkowa leskiczowka[/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/87/356c53987c1d86e2.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]A to ta straszne droga, przez ktora ciotecki tak sie denerwuja o zycie Denisia:) Nie, żartuje, to droga z mojego domu do kiosku. Potem trzeba przejsc jeszcze przez wiekszą.[/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/87/70aa61fac1c6e873.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]A tam w tle moj domek (żółty) i ogrodek[/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/87/8cb413afa44f785e.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]Na mostku, z ukochaną rzeczką[/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/87/1cfc0093b38c565f.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]I z wodospadem:)[/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/51/fb903e1f759573dd.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER]
  8. Makulka, dzieki za mile slowka:)
  9. Kiwi hym... to mozliwe, ale czemu dopiero po tygodniu tak zaczol robic? Do kojca sam wchodzi, jak sie zmeczy, to sie kladzie, ale tam sa kraty, wiec nie jest zamkniete pomieszczenie. A w domu mozliwe, nie jest to zbyt duze pomieszczenie. Spał tam, nie wiem, 3-4 razy i tylko raz tak sie mu działo.
  10. Super!!! Tyle ogloszen, to moze sie uda! Tylko tam jest o jednago lokatora kojca wiecej:) Chodzi mi o zdjecia;p
  11. Ale słodkie psiory! Ale coreczka to chyba na tate podana;) Hop do gory slicznoty piekne! Kochani, jakby nie bylo chetnych to ja moge wystawic panienki na allegro.
  12. No wlasnie wy myslicie ze cos musialo mu sie stac, ale nie koniecznie tak bylo. Jak pierwszy raz chcialam adoptowac Denisia, to na przystanku pogryzł sie w ta łape, zupełnie bez powodu, tak strasznie, że aż leciała mocno krew. On zawsze cos ma z ta lapa, albo nią grzebie jak kura w ziemi, albo ja lize. Bylam dac mu jesc przed chwilka, i wlasnie znowu sie lizał, i lekko gryzł, ale nie az tak jak wczoraj. Oczywiscie lape mu dokladnie ogladnełam, i nic nie znalazlam, ale ogladne jeszcze raz. Przydalo by sie dac mu ta tabletke zeby sie uspokoił, ale nie ma szans, sprobuje rozpuscic, troszke wypije z woda, ale pewnie malutko:(
  13. Paros no to trzymamy kciuki! Co trzy ogłoszenia to nie jedno! ;) TEOS musi miec domek! ps.i ja bede slawna, wszedzie moje fotki tylko ze bez glowy;p
  14. FARO małe sprostowanko: w kiosku, który sie znajduje u nas w stryszawie, ok 300 m od naszego domu jest moja mama:) wujek i ciocia w suchej:)
  15. A teraz smutne wiesci... Wczoraj miałam ciężką noc... Była burza wiec Deniś spał w domu, na dole. Przed snem poszlam jeszcze do niego zaglądnąć. I od razu zauważyłam, że coś jest nie tak. Denis leżał i gryzł się po tylnej łapce. Widziałam że go boli. Ale nie wiem co by moglo mu sie stac, bo przeciez jak go zaprowadzilam do domu, nic mu nie bylo. Potem wstał i zauwazyłam że utyka. Cieżko oddychał. I znowu zaczoł się sam gryźć. Nie wiem, moze sie mu cos przypomniało? Może się uderzył, bo ciagle sie o cos potyka i przypomniał mu sie jakis stary ból. Nie mam pojecia co to było. Strasznie sie wystraszyłam, bo sie gryzł. Myslalam nawet o zalozeniu mu kaganca na noc. Próbowałam dać tabletke na uspokojenie, ale oczywiscie wyczuł ja w tej kiełbasce. Nie miałam siły go męczyć, bo połozył się, i leżał wyciagniety, z glowa na poduszce i mruzył oczka. Dałam mu tylko wody, pił na leżąco. Musiałam go głaskać i uspokajać aż zasnoł, a długo to trwało. Dzis jest w porządku, biega wesoło i nic go nie boli. Nie rozumiem co sie wczoraj stało.
  16. Shirrrapeira dlaczego sie nie wpisywałaś, mam nadzieje ze to sie zmieni, dla mnie kazdy wpis jest cenny i wyczekuje z niecierpliwoscia! Cioteczki, dziękuje za pochwały, strasznie dumna jestem, ale moze czasem jakies słowa krytyki? Przeciez ja zamecze mizianiem tego psa!:evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: co do programu, chetnie, ale jak ja Denisa przywioze? Jak soebie przypomne co juz raz z nim w aucie przezylam...:( Ciezko to widze... Kuzynka dziękuje za pozdrowionka:)
  17. Dodam jeszcze, ile nocy nie przespałam, ile łez wypłakałam, jak sie dowiedziałam że jest rzekomo chory. Chciałam go wziac, ale sie bałam. Wszystko przez tych ze schroniska:( A przeciez nie musialo by tak byc... FARO - na zdj. widac twoj adresownik, mam nadzieje ze teraz cioteczki przestana sie martwic, ze Denis go nie nosi:):):) PS. Kuzynka prosi, zeby wspomniec, ze robiła te zdjęcia:)
  18. Masz racje Faro, tak nie powinno byc! Dlaczego ludzie mówią takie rzeczy. To że Denisik miał czasem odchyły nie znaczy że jest autystyczny. Te i inne zdjecia mowia jasno, ze Denis nie jest, nie był i nie bedzie autystyczny! Jest poprostu cudowny:) Juz tydzien pobytu u nas dzis mija:)
  19. Gorące fotki z ostatniej chwili, bo juz dawno nic nie dawałam:) Ostatnie zdjecie oczywiscie najinniejsze... To co Denis ze mną wyprawia, poprostu mnie powala! (Naprawde długo sie zastanawiałam czy dać to zdjecie, wiec prosze o łagodny wymiar kary...;p) [CENTER] [IMG]http://[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/87/33709991d61c4633.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/86/449f2ffd778174e1.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/50/7a8d4087cf227302.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/87/ffca36833e3847a8.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER]
  20. Haha fajna historyjka. Moj Denis tez wybrzydza, ale jak pobiega wszystko zje - nawet slimaki:)
  21. Akucha tobie nic nie umknie:) Dzisiaj nie było nic szczegolnego, nie bylismy nad rzeka, bo byly dwa razy burze dzis. Denis biega po podworku. Byl dzis dlugo szczotkowany. Naszczescie to uwielbia:) Wystawia sie z kazdej strony i grzecznie stoi. Jeszcze nie calkiem slucha, ale juz zaczyna przychodzic jak sie go wola, tak za 3-4 razem ładnego proszenia. Wczesniej tylko sie obracal i patrzyl, jak sie wolalo "Denis". Słysze teraz jak szczeka, bo przejechało auto:) To jest takie radosne szczekanie. Nie wiem czy wszystkie psy ze schroniska mają tendencje do chodzenia w kółko? Denis zawsze robi koła. Nawet na spacerze zawsze mnie okranza. Albo jak chodzi po ogrodku, zawsze w kolko. No i czasami boi sie roznych rzeczy. Np jak widzi mojego wujka to uszy na doł i ucieka... a wujek przeciez nic mu nie zrobil. Albo jak cos szczeli to sie boi. Ale burzy, tylko jakichs bardzo bardzo mosny grzmotów, takich mniejszych nie. Mama robi gril to musze uciekac pilnowac, zeby Denisiątko nie zjadło wszystkiego:)
  22. Cos długo nie ma tych nowych wiesc:( Pewno piesek zameczyl pana na smierc!!!;)
  23. Trzymam ksiuki w takim razei za franusiem!!! Aga napisz od razu czy sie udalo!!! Franus nie moze sie nie spodobac...
  24. Wiem moje ciotecki kochane, opiekuje sie Deniskiem jak trzeba mozecie spac spokojnie:) Nigdy nie biega po ulicy, my tylko dwa razy przez nią przeszlismy - w drodze nad rzeke, i w drodze do kiosku. A ze tacy ludzie sa, niestety wiem:( To smutne, nie rozmumiem dlaczego sa tacy okrutni:mad:
  25. Aga to super ze Czerczil ma dom:):):) No a Togo... marnieje:( nie da sie ukryć:( Kiwi to dobrze ze nas nie opuszczasz na wakacje! A gdzie jedziesz? (Ale jestem wsibska;p)
×
×
  • Create New...