-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
O to dopisze to na allegro -
Dzieki, sliczną mam trzodke! Byly jeszcze kiedys rybki. A kiedys mialam chomiki (16 jednoczesnie!!!) Ale to bylo przed świnką. Kot raczej z Denisiem nie przebywają razem, raczej sie mijają szerokim łukiem. Deniś jest na wszystko wyszczepiony. Tabletki na uspokojenie - promazyna. Do weta pojde, spokojna głowa, ale strasznie nie mam czasu, ciagle jestem w krakowie i wracam po poludniu z bolami glowy. W srode chyba czasu nie wynajde. Wiec chyba dopiero piatek albo sobota. Ale Deniś jeszcze nie umiera, wiec chyba nie ma pospiechu. Moja świnulina tez ma taką kulke, i wet powiedział że to tłuszczak, nic groźnego. A ta jej kulka zajmuje ok 5 % jej ciałka.... Tymczasem Denis ma procentowo dużo mniejszą, taką gdzieś jak kciuk. Moze to przepuklina? Nie znam sie.
-
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Hop hop hop do góry Franiuniu -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Franuś Do Góry Psinko Piekna! -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
O rany, jagienko, jakas ty bezposrednia;) Ja niestety nie wiem. -
Kraków -bezdomny szczeniaczek, dziś już nocuje w nowym domku :)))
black sheep replied to Patia's topic in Już w nowym domu
o to fajnie kiwi:) -
[CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/1a6560f357a2bd4c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/92/29edd490d083acae.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER]
-
Dodam jeszcze zdjęcia moich pozostałych pociech, nie moge sie powstrzymac... prawda, że też ładne...:razz: [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/92/c40957face843dba.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/93/5d7b8034dc632550.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER] [/CENTER]
-
[CENTER]Zamieszczam foteczki, żebyscie nie mowili, ze Denisia nie widujecie:) To zdjecie pokazuje figure Denisia po 2 tygodniach u mnie, mam nadzieje ze jest ok(?) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/92/b1bcf8f79bed311b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Uśmiech prosze!:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/92/195eb5a19b6ba7b7.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Deniś przyłapany (z balkonu), zjada buty mojej mamy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/92/216f213675aeff26.jpg[/IMG][/URL][/IMG] To jest to ODWRACANIE UWAGI Denisia od jego nózki - gryzienie mojej:evil_lol: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/f4c76bde39f7d613.jpg[/IMG][/URL][/IMG] A to zabawy z ósemeczką (a raczej tym, co z niej zostało) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/78df01d0aa40d379.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/702a5103590c034d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/56/f39ee400aec2d135.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER]
-
Akucha wiesz ze na dogo jestes 1 dzien dluzej odemnie?;p Ja od walentynek, ale romantycznie:)
-
Denisek leży teraz calymi dniami, wiec narazie nie gryzie sie po łapach, bo przez ten upał ledwo żyje. Pytałam dziś koleżanki, która zna sie troszku na psach o tą łape, i mówi, wiem że to oczywiste, ale do mnie jakos nie docierało, ze to z nerwów, wiec musze znowu zaczac wciskac mu te tabletki, i bedzie codzienna wojna. Ale musze, bo one uspokajają, jak bedzie uspokojony, nie bedzie sie denerwować i gryść. Ojoj. Co do tej kulki na brzusiu, to faktycznie mogli o niej nie wiedziec, nie wiem czy tak dokladnie ogladaja te psiory. Wczoraj wyciaglam Denisiowi 2 kleszcze, kotu co dzien jakiegos wyrywam, kurde prawdziwa zaraza, co mam robic nie wiem, bo kota caly czas pryskam czyms odstraszajacym, i ma 2 obroze na kleszcze, ale te kleszcze mu nawet pod ta obroza siedzą. Prawdziwa zaraza! Biedny Denis, tak ciezko znosi te upały, lezy tylko jak trup i ludzi straszy. Sasiadka sie obrazila na nas, za szczekanie. Nie wiem juz co robic. Katastrofa. Od jutra bede miec luzniejszy tydzien, to musze cos wykabinowac, bo zaczynam sie bac, ze ktos go moze otruc, napewno nie nasza sasiadka, ale jak takiemu nie calkiem dalekiemu sasiadowi otruli??? To tylko 3 domu dalej!!! Boje sie. Dzis jak usłyszałam petarde, to myslalam ze ktos Denisia zastrzelił. Ale zachwile zaczol szczekac, wiec odetchnelam. Jak wytłumaczyc psu, ze to szczekanie moze sie dla niego zle skonczyc??? PS. Faro, kiedy podzucic Ci ksiażke?
-
Kraków -bezdomny szczeniaczek, dziś już nocuje w nowym domku :)))
black sheep replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Oj cicho tu u naszej stokroteczki... czekamy na wiesci -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Oj biedna psina:( -
Sprawdzałam dokładnie, nic tam nie ma. To wezme go, i przy okazji zapytam o taka kulke na brzuszku, tez jakies dziwne to, ale mial to juz od pierwszego dnia, wiec i mial w schronisku, wiec pewno mu to badali.