-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
[B]Ładne mam ząbki???[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/71adf9d579df9d14.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Wielki nochal, hihi:) :[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/4af484a25fac35aa.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
Buda jest ocieplana tylko z góry, szczerze mowiac myslalam ze facet ociepli, bo mu mowilam, policzy sobie zreszta jak za ocieplana, ale powiedzial ze deski sa grubsze niz normalnie i ze nie trzeba, zreszta w najwieksze mrozy DENIS nie bedzie siedzial w budzie!!! O nie, do tego jeszcze nie dopuszcze! Zaraz dodam 2 smieszne foty i ide zakratkowac Denisa, bo jeszcze biega:)
-
[B]Widze Cie....:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/a1075d588b416c92.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Taki jestem piękny!!!:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/38169454aa79ac99.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/2f019446f053395c.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
czyli moze byc taka buda? bo nie wiedzialam czy niedorabiac jeszcze tarasu:) hihi jeszcze mam zdjatki z różami to wstawie:)
-
Kraków -bezdomny szczeniaczek, dziś już nocuje w nowym domku :)))
black sheep replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Napewno!!!!!!!!!! A ty Patia, juz lepiej pożegnaj sie ze Stokrotą, bo teraz juz napewno znajdzie domek!!!!!!!!!!!!!!!!! Ona jest piekna!!!!!!!!!! Boska !!!!!!!!! Cudna!!!!!!!!!!!!! -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Piekne zdjecia!!!!!!!!!!!!! Wiedzialam ze sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz szybko biegne na allegro, usunąć Franusia:):):) -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Teo musowo do góry! -
Jeszcze zrobie ładnie dach, i pomaluje ją jakierem przeźroczystym, w srdku posprzątam i wyściele kocykami i poduchami, i co? Nie ma tak źle???
-
[CENTER]Tak wiec zdjecia z dzisiejszego dnia, troche Denisa, troche jego nowego domku:) [B]Leże sobie:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/6c3c70428445d0eb.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Wśród róż:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/06d56f12b3794005.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Zieeeeeeew:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/d08f9f1f74e313c0.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]No i buda:):):) :[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/96/4308acdd49bd8493.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]W środku:[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/a47d394f01edd009.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Wychodze!:) :[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/60/51ed7dac833c6f48.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [B]Denis i buda;) :[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/5da1832095804a58.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [/CENTER]
-
galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to gośku.'s topic in Grupa 7
hehe bardzo lubie takie opowiesci:) -
galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to gośku.'s topic in Grupa 7
Moi tak samo, kiedy mówie komuś, że są ludzie, którzy też tak jak ja kochają zwierzęta, chwytają sie za głowe. Ja od urodzenia tylko pieski, kotki i inne:) Nigdy nie zabiłam zwierzecia (celowo) mawet muchy latające po domu chwytam i wyzucam. Jedynie kleszcze usmiercam, pasożytujace na moim kocie. I czasem jak sie wkurze to komara:) Bo mam uczulenie straszne! -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
O ile Franus jej nie zje, mój by zaraz zjadł. Ale wyglądał by oglotowo!!!! Strasznie mocno trzymam kciuki! -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Oby oby oby!!! Musi tak byc!!!!!!!!! -
galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to gośku.'s topic in Grupa 7
Jaka ładna historia droga Wiedźmo!!!!!! Jesteś cudowna!!! Zrobiłaś z przybłedy ksieżniczke!!! Co ja mówie, królową!!! Jest pieknista!!! Poprostu cudna młoda dama:):):) Gratuluje Ci tej bardzo bardzo dobrej decyzji! I czekam na kolejne opowiastki!!! -
Wiedzmo zamiescilam juz twoje piekne zdjecia, i z tego miejsca ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO GALERII CHARTÓW!!!!!!!!!! (boże jedyny, nie wiem przez jakie "H", przypominam ze jestem dys...) Wiedzmo, ja tez tak wlasnie robie, rozpuszczam tabletki w wodzie i dodaje do sniadanka, a zlecone sa one przez weta, oczywiscie!!! Denis jak je bierze jest o wiele lepszy. Dzis przywiozłam Denisiowi jego pałac! Piekna wielka bude! Jest naprawde sliczna! Jutro beda zdjecia. Denis napoczatku sie jej bal, a potem wskoczyl i trudno bylo go wyciagnać. Jest tak duza, ze Denis moze stać w niej bokiem, do sufitu nie siegnie nawet na palcach, a na dlugosc jest jak półtora Denisa:) Jest jak na bernardyna!!! Denis moze w niej tańczyć!!! Tylko była bardzo, bradzo droga, mamusia black_sheep narazie wplaciła połowe... Jestem bankrutem:( Ale Denis jest zadowolony i to sie liczy!!! Zobaczycie jutro fotki, to najładniejsza buda na świecie! Jest zbudowana jak dom. Tylko jeszcze nie pomalowana i nie ma nic na dach, tylko deseczki, ale to sie zmieni:)
-
galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to gośku.'s topic in Grupa 7
i cd. zdjeć Łatki: [CENTER]Mogę pozować, jestem fotogeniczna!: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/91c2c686edf2e8df.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]No o co chodzi? Tu wygodnie!!!: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/96/778fc7316331da6d.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]O, ptaszki:) : [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/a5fd93bee45d9ad1.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [CENTER]Piesek chrapie na kanapie:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/1a38206eccde7dce.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/CENTER] [LEFT]PS; Droga Wiedźmo, jedno zdjecie nie chciało sie dodać:( A takie śliczne:([/LEFT] -
galeria wyżłów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
black sheep replied to gośku.'s topic in Grupa 7
Oto zdjecia [COLOR=red][B]ŁATKI[/B][/COLOR], której panią jest [B][COLOR=red]Wiedźma[/COLOR][/B]: [CENTER]Łatka:loveu: : [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/a5e27cf69d7c0651.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Baaardzo fotogeniczna!:loveu: : [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/95/ad35cadb861ce692.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Co tam znowu?!: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/7d121948e57206cc.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Co w trawie piszczy:eviltong: : [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/8299a77becd1128b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Lady tuaczki: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/96/df451d0dcc1e0be8.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Moze tu zostane... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/59/c047dd4a190ceb40.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [/CENTER] -
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
black sheep replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Tak Franus bedzie musiał udawac malutkiego... nie wiem jak mu sie to uda;P Ale jestem pewna ze ich oczaruje!!!!!!!!!!!!!!!! Juz bym sie cieszyła!!!!!!!!!!