Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. niestety nie, ja czytala tylko "o psie ktory jezdzil koleją" tez fajne:)
  2. Wlasnie zauwazylam, wszedzie pousuwała, a w tym watku sama pisala, zeby reebok nie usuwal, bo przeciez i tak wszystko jest zarejsetrowane, glupia jakaś czy co? Kasiu_m nie masz odwagi do nas napisac? Tym razem nikt nie bedzie sie wachał, i zawiadomimy prokurature, policje i co sie da, bedziecie razem z reebokiem dzielic wiezienny zywot!
  3. to okropne, co za wredna osoba z niej!
  4. e tam, co mi zostało!!!!!!! Własnie odebrali mi nawet mój banerek!!!!!!!!!:(:(:(:(
  5. Jesli to czytacie, to czy nie rozumiecie że tylko biednej psince robice zło??? Co za ludzie, nie mam siły do tego świata!!! Pjade tam i zastrzele się, w ramach protestu!
  6. nie ma siły na tej dogomani to sie czlowiek tak dołuje, ze tylko sie zastrzelić:(:(:( kierowników tez!!!!!!!
  7. ja się zaszczele:flaming: :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
  8. Teo my pamietamy o tobie, sliczny skarbie!
  9. Pieknisty!!!!!!!!!!!!! Cudny cudniutenki!!! Brak mi słow:) A to duże bielutkie, to KTO? Dlaczego ja sie wciagłam w tą galerie? Wczesniej nawet nie znałam tej rasy! Eh, Wiedzmo to przez Ciebie:)
  10. chociaz w sumie, milosci to one maja duzo:) choc tyle szczescia w nieszczesciu...
  11. a czemu ci z telefonow i z allegro sie nie nadają?
  12. szczekac juz tak nie szczeka, bo zrobilam tak, ze na noc daje mu te tabletki, to sie uspakaja, w dzien jest za duze sloneczko, zeby go czyms szprycowac. A w domu sie boi byc, ma boi sie zamknietych pomieszceń:( bardzo jest grzeczny, mnie ma za panią, obronce, darczynce ( zwlaszcza gdy wyciagam smycz i szeleczki, Denis biegnie do nich jak postrzelony! skacze na mnie i tak sie cieszy!!! nawet sam ubiera szelki, zazuca sobie na glowke, tak on kocha te nasze spacerki;) )
  13. Fifuniu biedna, wspólczuje szczerze, przeczytalam to i nie mam juz wiary w ludzi, tą całą Kaśke Martinez jakbym spotkała, to bym tak skopała, że by sie jej te lekko krecone wlosy zaraz wyprostowaly, co za wredna baba. Mam tylko maile, ktore z nia pisałam o tej sprawie. A teraz to pewnie chodzi o to, ze to ona jest razem z tym reebokie-88 w zmowie, glupia jest, jesli myslala ze sie nie wyda. Nienawidze jej i wszystkich jej podobnych ludzi. Brak złudzeń - to wredne babsko, podła oszustka!!!
  14. cicho co tak krzykasz:) odwiedzamy malamutki, ale co to dalej:(
  15. heh to fajnie masz:) a gdzie mieszkacie bo nie masz napisane... ciekawa jestem na jakim zalewem:)
  16. Czas tak szybko leci....:( Dom potrzebny na gwałt! A ty chyba bedziesz musiała go odwiedzać...
  17. Jestem taka smutna, czekam na kogoś kto mnie pokocha!
  18. Timbusia pieknna pannica szuka domku! Tak długo juz czeka!!!!
  19. o rany ale tu głucho! Timbunia wzbijaj się do góry!
  20. Aga to nie siedz z nim tyle:(:(:( Co za okropna sytuacja:(:(:(
  21. Przez Ciapka i jego słodką niewinna mordke nie moge spać! Ludzie, domek szybko potrzebny!
  22. Denis wlasnie atakuje puste!! worki na śmieci wiec musze uciekać;)
  23. a skąd wiesz ze cos studiuje, pisałam, nie pamietam, ale studiuje ogrodnictwo
×
×
  • Create New...