Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Serce pęka, łzy cisną się do oczu, ale smutas:( Co jemu tam wisi po jego prawej stronie pyszczka? Mam nadzieję, że taka jego uroda a nie coś mu się stało:(
  2. Wszystkie maleństwa są cudne i mocno trzymam kciuki za domki! Telefony dzwońcie jak szaloooone!
  3. [quote name='elaja']Ja bym to nazwała plagiatem .... albo podwójnym kontem .[/QUOTE] Zdecydowanie tym drugim, znowu to samo a mod śpi.
  4. Jagienko a korzystałyście kiedyś z tej akcji dogo sterylizacja? Dokładają do zabiegu. Jejku dziwne, że nikt takiej cundej Jagódki nie chce, przecież ona śliczniejsza niż te małe, szczekliwe jorsyska:(
  5. [quote name='Maksy']Zwracam skromnie uwagę, że na tym wątku foksia zaczęła "przesłuchiwać" w ramach demokracji - osoby które pomagają zwierzętom - jej"pytania" były najpierw, pytania do niej - potem. Poza tym my, pytajacy foksię o różne sprawy ( tylko zresztą takie o jakie ona wypytuje innych ) nie używamy brzydkich słów, nie stosujemy rad w stylu "spadaj" - za co ban, zatem? Za niewygodne pytania?[/QUOTE] Spadnę z krzesła... Jestem osobą spoza Krakowa , mnie te kłótnie nie dotyczą, nie obchodzą, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się... "Nie wygodne pytania" dobre;) Otóż, za [B]zaśmiecanie[/B] wątku i za [B]pisanie 5 postów pod sobą[/B]. Już wiele osób Ci to tłumaczyło, masz coś do kogoś, zadzwoń sobie, napisz PW! Heloł!
  6. [quote name='Dredd']Czemu tak nie popieraliście jak foksia na wszystkich naskakiwała ???[/QUOTE] Ponieważ... mamy demokrację? [quote name='elaja']Widzę , że ostatnio wątek [B]krakowskich zwierzaków [/B]zamienia się w podrzędny bazar i coraz to nowa przekupka się pojawia ..... aż przykro tu zaglądać .[/QUOTE] Dokładnie, bardzo przykre, a człowiek co chwilę zagląda jak tylko wątek skoczy do góry... Nie można zakładać konta tylko po to, by się TUTAJ wykłócać. Czas wezwać jakiegoś moderatora...
  7. [quote name='Therion']Czy moderator nie może zbanować Maksy i Dredd ? , to wątek krakowskich psów , a nie o kłótniach itp. nie chce się tego czytać .[/QUOTE] Popieram!!!!
  8. Taki bardzo mini bazareczek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238096-Mini-ekspresowy-kaftanik-na-du%C5%BCego-pieska-i-kalendarz-z-pieskami!-Na-krak-Do-8-I[/url]
  9. Mój tata w życiu nigdy nie strzelał do zwierząt, ale myśliwi ciągle coś przynoszą, tylko nie wiem, czy coś jest na sprzedaż. Musiałabym zapytać ich
  10. [quote name='jotpeg'] Owieczko, teraz możesz o sobie mówić, że jesteś "Damą z łasiczką" (bo tak naprawdę to gronostaj przecie) ;-):-P[/QUOTE] Hahaha:grin: [quote name='skrzeli']Ło ale cudo - łap i bierz do domu :loveu:[/QUOTE] No właśnie... na początku myślałam, że komuś może z klatki słodzizna uciekła i spanikowałam... Dobrze, że tata jest leśniczym;)
  11. obaczcie kto zamieszkał kilka metrów od mojego domu:) Jeśli się nie mylę, to gronostaj:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1905/5988e4fb077f242fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1890/afba562f308fc3bcmed.jpg[/IMG]
  12. Oo widzę druga owieczka z pieskami-reniferkami:) Kizia wygląda jak dziki kot! A Ty masz choinkę czy kaktusa przybrałaś? Zobacz jakie ja mam ładne ptaszki:) Na choince:)
  13. Wesołych Świąt dla moich kochanych ciotek odwiedzających;) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1899/0f7e3e0fe3d5252dmed.jpg[/IMG]
  14. Napisz na tym wątku, tu rzadko ktoś zagląda [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w?p=20172140#post20172140[/url]
  15. A co z cukrem? Szczerze, to ja myślałam, że z powodu cukru psy nie mogą czekolady i innych słodkości jeść. Moja Werka nienauczona, po wykładzie dałam jej kawałek pricepola i kichła na niego. Tak też można;)
  16. [quote name='eliza_sk']Czy jest ktoś z ok. Makowa Podhalańskiego ? Nieaktualne;)
  17. Śliczna córcia, gratuluję:) Ciekawe czy ja kiedyś doczekam nie zwierzęcych dzieci...:) Zahirku zdrowiej, nie potrzeba problemów zdrowotnych ani teraz ani nigdy!
  18. b-b te Twoje bannerki to są zabójcze, a miny tych biednych psiaków jak z takich plakatów z westernów:)
  19. [quote name='Maksy'][ Wpisałem się pod postem Foksi, bo wiem, że KTOZ jak chce to może sprawę nagłośnić medialnie - czego dał przykład. Wydawało więc się, że można proponować aby KTOZ nagłośniło medialnie sprawę uboju rytualnego i petycji - choć w 1/10 z taką energią jak przy likwidacji schroniska, co mogłoby zaowocować większą ilością podpisów pod petycją. No ale jak widać tu nie są zainteresowani. Szkoda A proponowałem działanie Foksi bo to ona jest inspektorem KTOZ więc ona najłatwiej może zainteresować KTOZ sprawą , tak jak była w "grupie inicjatywnej" likwidacj schroniska - więc udowodniła swoją skutecznośc. Cóz ja biedny szaraczek, ja staram się wskazać ludzi skutecznych w działaniu. Foksia, jej znajomi i KTOZ się sprawdzili. Zniszczyli spektakularnie schronisko w mediach przed orzeczeniem sądu i wbrew wielu opiniom, niestety nie wyrażonych w mediach - bo tam dojście ma Foksia i KTOZ. Naiwnie miałem nadzieję, że z równą energią nagłośnia w mediach sprawe zbierania podpisów pod petycja przeciw ubojowi rytualnemu. Myliłem się. Nie są zainteresowani, podobnie jak nie są, ku zaskoczeniu wielu osób zainteresowani nagłaśnianiem sprawy schroniska? Punktu przetrzymań ? w O. No cóż skoro w działaniu nie chodzi o to że chce się pomóc, tylko kogo zniszczyć, to trudno. A ja w mój skromny sposób oczywiście petycje bede rozsyłać, choć gdyby KTOZ przedstawiła sprawę w telewizji na pewno skutek byłby większy.[/QUOTE] To nie jest wątek do tego typu przemyśleń. Proszę założyć osobny wątek, ktoś "obcy" tu wejdzie i nic nie zrozumie o co chodzi na wątku
  20. [quote name='skrzeli'] Zima ich do siebie zbliżyła i ciepło od kominka ;)[/QUOTE] To sie zgadza, ciepło kaloryferka baaardzo jednoczy;) Już myślałam, że tylko moja kotka to typ nieznośny, fajnie jest się dowiedzieć, że jest po prostu charakterna i że to w przyrodzie występuje;) Ehhh szkoda gadać, można się wkurzyć, ja to w ogóle jestem przeciwko ubojowi jakiemukolwiek, ale to co na tym fb się czyta o tym rytualnym:( Nienormalne co wyprawiają, jak można być tak okrutnym wobec zwierząt:( Już nie powiem co myślę o tych fanatykach religijnych bo ... wrrr
  21. Zazdroszczę... Koty moich znajomych są takie cudne przytulaski a ja mam ciągle ręce podrapane. Ale i tak jest cudna, bo ona była przed psami i jak widać je zaakceptowała i nigdzie się nie wyniosła;)
  22. [quote name='skrzeli']Co Ty - nasza słodka do granic możliwości. Wszystkich zamęczy swoją miłością ;-) Za to jej czarna mamunia była niemożliwie wredna i dała nam nieźle popalić :smile: [/QUOTE] Haha fajna fotka, widać kto tu rządzi;) Moja znosi głaskanie do 5 minut, potem się wścieka i gryzie:/ Dżdżowniś:) Ja męża?! Może, pod koniec życia weźmiemy ślub, żebym spadek mogła przejąć;P Zawsze chciałam adoptować dziecko, do tego też zdaje się ślubu trzeba:/ Eh no wiesz, ja jestem po studiach ogrodniczych:) Możesz wysłać fotkę, może rozpoznam. A Ty skąd tyle wiesz o kaktusach?:) [I]PS. Petycja przeciw ubojowi rytualnemu[/I] [URL]http://rytualny.pl/index.php?post=petycja-do-parlamentu-europejskiego-o-delegalizacje-uboju-rytualnego-na-terenie-unii-europejskiej[/URL]
×
×
  • Create New...