Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Ile lat będę żyć na tym świecie to tyle czasu nie zrozumiem dlaczego ludzie się nie biją o te cuda! :( Dzwoń domku!!!
  2. Tu masz link [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239722-KONIEC!-CIUSZKI-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci!-Dla-Lory-i-krakowskie-psiaki-Do-22-02-godz-20[/url] ale nie musisz już potwierdzać, dzięki za wiadomość:) Wiem, że super są;)
  3. Psy z Nowego Sącza są przekazywane do schroniska w Nowym Targu, z tym schroniskiem miasto ma podpisaną umowę. Ale to nie tak od razu. Po dwóch tygodniach psy mają szansę na adopcję, jak ta się nie uda dopiero schron
  4. Przecież mówiłam:)
  5. ma_rudko co u Ciebie? Jak się trzymasz? Niestety niektórzy lekarze już traktują pacjentów przedmiotowo, dla nich to tylko praca, może się wypalili, może życie i ciężkie chwile tak wpłynęły na ich psychikę. Każdy z nas chyba się z tym spotyka. Praca z ludźmi wykańcza, kiespka opieka lekarska też i koło się zamyka. Przeraża mnie też brak szacunku dla starszych. Przykre to wszystko. Ciekawa jestem jak idą poszukiwania nowej psiej przyjaciółki? Zobacz, na kogo się natknęłam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239795-Fraszka-psi-idea%C5%82-szuka-r%C3%B3wnie-idealnego-domu?p=20425265#post20425265[/url] :) Zaglądaj do naszych dogomaniackich psinek, na pewno któraś skradnie Ci serce, a Twoja pomoc i radość pieska przyniesie Ci uśmiech:)
  6. [quote name='Dżdżowniś']Nie tylko Tobie:D [/QUOTE] Myślałam, że to wina fotosika bo zdjęcia też poznikaly ale to chyba strona tnij.org wykorkowała W każdym razie banner powraca [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239450-10-letnia-onka-Lora-Chora-tarczyca-siadaj%C4%85-tylne-%C5%82apy-Potrzebny-lek-Cartrophen"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1954/bdc5f0e811882e3d.gif[/IMG][/URL] Niestety w cięższej wersji i mi się nie mieści:( Lora na pewno świetnie zniesie zastrzyki, moje maleństwo dobrze znosiło a ona taka silna:)
  7. Fotosik mi sfiksował, banner znikł, ale kicha:(
  8. O jaaaa jaaakie rozpuściuchy:):loveu: Moje są całe życie nienajedzone:/ Ciągle ktoś ma wartę przy miskach
  9. Ten czas ten, ja też się uśmiecham i wzruszam na zmianę:) Agnieszka pewnie będzie przeszczęśliwa, tyle dla niej zrobiła!:loveu:
  10. O rany ale super! :)
  11. Super, tak nie wiele osób zagląda a tak bardzo pomagają:loveu:
  12. Na pewno będą dobre:)
  13. Chciałabym takiego obrońcę:) U nas się roi od wariatów, praktycznie w co drugim domu ktoś ma nierówno i czasem jest niebezpiecznie:/
  14. Trzeba się cieszyć, że w ogóle znalazł domek na ostatnie chwile życia, wiem, ale i tak za krótko!:(
  15. Bardzo przykro, za krótko!!! :(
  16. Umęczyłam bazarek, 50 % dla Was:) Pomóżcie podnosić, czasem:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239722-***-CIUSZKI-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci!-Na-leczenie-Lory-i-krakowskie-psiaki-Do-22-02-godz-20***?p=20417819#post20417819[/url]
  17. Proszę podnosić:) Połowa dla Lory [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239722-***-CIUSZKI-i-różności!-Na-leczenie-Lory-i-krakowskie-psiaki-Do-22-02-godz-20***?p=20417819#post20417819[/URL]
  18. Poszły dwie dyszki za kaganiec:)
  19. Super! Dobrze, że ma apetyt, z czasem też przytyje:)
  20. Nie dobrze:( Nie ma to jak nie fajne wieści po ciężkim dniu. Eh
  21. Lora do góry!! :)
  22. ALE AKCJA!! SZOK!! A ja już napisałam do zakładu komunalnego. Mówiłam, bo to naprawdę mała miejscowość, każdy zna każdego pijaka. HURA:)!! Czyli domek się sprawdził:)
×
×
  • Create New...