ma_rudko co u Ciebie? Jak się trzymasz? Niestety niektórzy lekarze już traktują pacjentów przedmiotowo, dla nich to tylko praca, może się wypalili, może życie i ciężkie chwile tak wpłynęły na ich psychikę. Każdy z nas chyba się z tym spotyka. Praca z ludźmi wykańcza, kiespka opieka lekarska też i koło się zamyka. Przeraża mnie też brak szacunku dla starszych. Przykre to wszystko. Ciekawa jestem jak idą poszukiwania nowej psiej przyjaciółki? Zobacz, na kogo się natknęłam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239795-Fraszka-psi-idea%C5%82-szuka-r%C3%B3wnie-idealnego-domu?p=20425265#post20425265[/url] :) Zaglądaj do naszych dogomaniackich psinek, na pewno któraś skradnie Ci serce, a Twoja pomoc i radość pieska przyniesie Ci uśmiech:)