Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Widziałam tą fotkę:) No wypisz wymaluj moja kocica [IMG]http://images37.fotosik.pl/1882/4ecb901d46c00b9emed.jpg[/IMG] Też jest taka złośliwa? Dziękuję za odwiedziny:)
  2. [quote name='guarrarie']W Złobiźnie pozostał pies sam bez opieki,zamknięty w małej klatce.Nikt się nie interesuje losem zwierzaka.Dokładnie ul.Brzeska 32 czy 34 dokładnie nie wiem.Właścicielka psa zrzuciła wszystko na starszą osobę,której od kilku dni również tam nie ma.Nie wiem,czy pies ma wodę do picia i jedzenie.Proszę o zainteresowanie się sprawą i pomoc. Dziękuję.[/QUOTE] Skopiowane z wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236510-Pomoc-dla-psa[/url] Może ktoś mógłby pomóc?
  3. GMO to mi się już zawsze z Gmoszczakiewiczem kojarzyć będzie:P Wiesz jak mi się kaktus rozrósł, drugi taki sam wyrósł:) Mój TZt już chciał mi go podzielić na dwa! Niedoczekanie:) Ale przejścia z nim miałam... Jak wyjechałam na wakacje to mama mi kwiatki podlewała, nie wiedziała co to i ... wyrzuciła! Przyjeżdżam, szukam, nie ma:( Aż w końcu sztuką dedukcji ... znalazłam w koszu na śmieci w łazience:) Na szczęście kaktus to mu nic się nie stało i na szczęście tamten kosz jest najrzadziej przepełniony i wyrzucany. Drugi raz darowane życie biedak miał :P
  4. O jak miło, że ktoś się pojawia u mojego zwierzyńca kochanego:) Nawet ja nie zajrzałam;P Kotkę mam dość sporą, zwłaszcza przed zimą nabiera kształtów, ale jakaś olbrzymka to to nie jest. Psy malutkie;) Właśnie w moje imieniny jest ten dzień bez futer, kilka razy byłam w Krakowie na rynku, marszowałam. O tym uboju słyszałam ale dosłownie dziś w radiu, coś okropnego:( Do mnie na wieś to wszystko z opóźnieniem idzie. Fajnie, że działacie, żeby tylko to coś pomogło
  5. Tak, to ten link Rany jaka cudna dziewczyna, na pewno znajdzie domek z ogłoszeń! A jej historia podobna do historii mojej Werci - też ją wyrzucili bo była w ciąży. I mieszkała pod mostem moja słodka:) I też miała sterylkę aborcyjną:(
  6. [quote name='Dżdżowniś']Kochana ciocia (: A może te kagańce nawkładać na pychole psiakom i obfocić ?[/QUOTE] Tylko jeden w sumie pasuje na mojego Deniska, ale na resztę modeli brak:/ Zajebista prążkowana śmieszna psinka!
  7. [quote name='black_sheep']Malutki bazarek dla Was [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234679-*-Piękna-NOWA-biżuteria-RESERVED-na-wielki-dług-(Kraków)-*-do-9-XI-12-godz-20*[/URL] PROSZĘ O PODNOSZENIE:)[/QUOTE] Poszła wpłata (65 zł) do Jagienki, proszę potem o tradycyjne potwierdzenie:)
  8. Nie ma za co za bazarek, niestety nic się nie udało zarobić:( Będę próbować niedługo znowu
  9. Moje słodkości: [IMG]http://images48.fotosik.pl/496/a9836b9c3e15e722med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1640/72d1513a3eb87766med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1639/8ed0ed3e848e60a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1862/7d1e6be9346e9c98med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/496/c7fdc071bcd3c4f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/460/01d37254a7e86dcbmed.jpg[/IMG]
  10. Ja też odwiedzam Rudka, przystojny jak zawsze a synek jak aniołek!
  11. [quote name='gryf80']ruda-dałas z siebie dla psa wszystko to najlepsze.....[/QUOTE] I każdy kto czytał wątek doskonale o tym wie! Miesiąc to prawie nic, niestety takie rzeczy siedzą w człowieku już całe życie. Ale z czasem nie będziesz myślała o tym prawie cały czas... Życie daje nam radosne i smutne, tragiczne chwile - takie już jest, trzeba to wziąć na klatę i żyć dalej...
  12. Odświeżyłam bazarek kagańcowy (teraz muszę ich poszukać...;P) Uprasza się o podnoszenie! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234716-*-SK%C3%93RZANE-KAGA%C5%83CE-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-za-leczenie-Gmoszczaka-Do-10-XI-godz-20-***[/url] Rozumiem, że długu jest nadal 600 zł? ):
  13. Malutki bazarek dla Was [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234679-*-Pi%C4%99kna-NOWA-bi%C5%BCuteria-RESERVED-na-wielki-d%C5%82ug-%28Krak%C3%B3w%29-*-do-9-XI-12-godz-20*[/url] PROSZĘ O PODNOSZENIE:)
  14. [quote name='taks']black_sheep nie rób sobie kpin z poważnych rzeczy. Jeśli pies może sie przecisnąć przez szczeble balustrady to trzeba to zagrodzić chocby kawałkiem ażurowej siatki ogrodzeniowej ZANIM cos sie stanie. Podobnie nie powinno się liczyc na to że wiszący nad legowiskiem kabel elektryczny nie zainteresuje kiedyś zwierzaka a np kot nie wyskoczy przez okno w pogoni za jakims ptakiem na parapecie.Za dzieci i zwierzeta trzeba mysleć a nie liczyc na ich instynkt samozachowawczy i własciwą ocene zagrożenia. Są nieszczęscia których sie nie da przewidzieć ani im zapobiec i takie przed którymi można a nawet trzeba siebie i najblizszych zabezpieczyć tylko trzeba właczyć trochę wyobraźni - Ty tej róznicy nie widzisz? Nie przyszłam sie tu kłócić ani nie zamierzam komuś fałszywie kadzić bo nie tak rozumiem pocieszanie Jak pisałam , szczerze współczuje straty ale niestety uważam że nieszczęscia można było uniknąć . I niech ten wypadek przynajmniej będzie przestrogą dla innych i uchroni kolejne zwierzaki i ich włascicieli przed podobnym nieszczęsciem[/QUOTE] Myślisz, że ja nie myślę o moich zwierzętach i są narażone na jakieś niebezpieczeństwa i ja o tym wiem? Nie rozumiem po co to wszystko piszesz? Nie przyszłaś się kłócić to co? To jest okropne, że możesz w takiej chwili komuś coś zarzucać. Przecież maruda całkowicie się poświęciła dla swojego pieska, może poczytaj wątek zanim napiszesz coś takiego i kogoś oskarżysz. Jeśli by nawet zabetonowała balkon to i tak pies mógłby przeskoczyć murek albo wgryźć dziurę w tej twojej siatce. Przykre, że niektórzy nie umieją się czasem ugryźć w język. To tyle.
  15. Jasne, najlepiej byłoby w ogóle nie wychodzić z psem z domu, bo przecież wszędzie może mu się coś stać, na ulicy, w samochodzie, w parku...
  16. To na prawdę bardzo dziwne... Zapewne wiedziała, że to koniec ale na pewno nie nie wierzyła, że jej ulżysz! Psy chyba tak mają, że odchodzą od domu w tej chwili... mój poprzedni pies poszedł do naszego starego domu... :( Wiem, że 6 lat to bardzo krótko, bo mój Denisek też jest tyle ze mną i na pewno jeszcze się nim nie nacieszyłam. Okropne są te myśli, że jeszcze tyle mogło Was przygód czekać... ale tak jest w życiu, że droga niektórych jest krótsza, że tak już mają zapisane. Choroba to najgorsza rzecz jaka nas spotyka, kiedy nie ma już pomocy, śmierć jest jedyną ulgą. Nikt nie chce się męczyć i cierpieć. Za jakiś czas na pewno się z tym pogodzisz, zrozumiesz, tylko na wszystko trzeba czasu. Czas leczy rany, trzeba żyć dalej. Fraszka na pewno by nie chciała, żebyś była smutna. Zrobiłaś wszystko co mogłaś i sobie na pewno nie możesz nic zarzucić, a to dobrze nie mieć wyrzutów sumienia. Pozdrawiam gorąco i ściskam.
  17. Bardzo mi przykro, wiem, jak ciężko i długo przeżywa się, gdy zwierzak na końcu drogi cierpi:( Tak dzielnie walczyłaś, zawsze będę o tym pamiętać, jesteś niezwykła...
  18. [quote name='Izabela124.']Moim zdaniem każdy amator mógłby takie zrobić[/QUOTE] [quote name='LadyS']Też mi się średnio podobają, jak się bardzo postaram, to mój pies ma lepsze - ale ja też nie lubię np. takiego krzywego kadru, jeśli zdjęcie nie jest wybitnie ładne (tzn. przekazuje jakąś wartość, widać, ze ma świetną jakość itd), to wydaje mi się po prostu niedbałe, jakby ktoś się bawił.[/QUOTE] Dzięki;) Chcę coś komuś przedstawić nie tylko z mojego punktu widzenia;) Jak jeszcze ktoś może niech napisze swoją opinię
  19. Możecie powiedzieć co myślicie o tych zdjęciach? Tylko szczerze;) (To nie moje...brryyy) [url]http://www.marvid.pl/galeria_1.html[/url]
  20. Poszła wpłata z mojego bazarku (80zł), potwierdźcie potem tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231712-***CIUCHY!!!-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-dług-13-tyś-zł-Do-14-09-g-20-00-***?p=19720217#post19720217[/URL]
  21. Poszła wpłata z mojego bazarku, potwierdź potem tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231712-***CIUCHY!!!-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-13-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-14-09-g-20-00-***?p=19720217#post19720217[/url]
  22. A ja zaklejam koperty bąbelkowe białą kartką z drukarki i mam nówkę. Robię tak od lat i nie liczę nigdy za pakowanie. Cała rodzina i znajomi zbierają mi te koperty;) Polecam, bardzo fajny sposób, tani i jaki eko:)
  23. Biedny Dżdżowniś, no zastrzyków bym nie chciała... Laska zakręcona, nie zazdrościłabym jej wracać jakimś tramwajem z dupą poszarpaną;)
  24. Nie jestem lekarzem, ale jak Ci się ropa leje to chyba nie jest za dobrze!:cool1: Przecież możesz iść do lekarza i powiedzieć, że pies Cię użarł ale nie wiesz jaki bo był szybki i nie widziałaś. A co do dziarania:) Ja tam jestem za:eviltong::evil_lol:
×
×
  • Create New...