-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
A mi jutro dopiero fanty dojadą, także też pon/wtr będzie bazarro:)
-
Miałam kilka dni na przechowaniu takiego ślicznego chłopca. Jak nie lubię rasowych dziwolągów to ten był zupełnie inny. Mądry, uroczy, cieplutki, oh jak fajnie się z nim spało i przytulało. Dziś go oddałam i ciągle mam łzy w oczach. Historia pieska jest bardzo zawiła i dość smutna. Został kupiony z hodowli, chyba na odległość, bo właścicielka jeszcze go nie widziała. Ona niby miała wypadek i piesek przez prawie tydzień się płata. U mnie był prawie 3 dni. Dziś zawiozłam go do jej znajomej do Krakowa, bo ta pani nie wiadomo kiedy wróci a ja już dłużej nie mogę go mieć u siebie. A do mnie przyjechał z Warszawy. Biedaczek... Myślę i smucę się nad losem takich przytulanek. Nie dość, że zostały stworzone dla ludzkiego kaprysu, ich ciałka ludzie zmutowali wręcz, przecież to małe jest zupełnie bezbronne, kruche, zdane na czyjąś łaskę. Często rafiają do rozpieszczonych paniusi. Ten mały ma docelowo mieszkać w USA. Czy to możliwe, by takie maleństwo warzące niecałe 2 kg mogło przeżyć lot samolotem? Ja już nigdy go nie zobaczę. Mam nadzieję, że będzie mu dobrze i będzie miał długie i dobre życie. No i tęsknie:( Nie mogłabym być DT nawet gdybym mogła. Mam zbyt słabe serce i za szybko je oddaje. [IMG]http://images42.fotosik.pl/504/e4b5d43e4c8bebb7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1458/d62905061cb03a1emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1708/4ec9a51c0ccdf65cmed.jpg[/IMG] To dziwne, ale przy nim Werka jest wieeelka i ciężka!!! [IMG]http://images42.fotosik.pl/504/17df813465a93732med.jpg[/IMG]
-
Robisz mi złudną nadzieję, przecież wyślesz mi PW, bo żeby wysłać smsa, musiałabyś mieć mój numer, haha ale się zakręciłyśmy jak moje owcze włosy co najmniej;)
-
Aha, no okej, szkoda, nie będę Ci mogła pisać głupich smsów anonimowo;)
-
Nie to poczekaj, bo mój wujek jeszcze się nie określił, tylko ma tu przyjechać zapłacić za ubezpieczenie i tak sama wywnioskowałam bo mu się kończy. Także wyślij mi nr tel na pw to Ci zadzwonię albo smsa strzelę jak coś;)
-
Dżdżowniś, bo w sprawie tych kagańców, mój wujek możliwe, że pojedzie ok czwartku, piątku, to jest ktoś u Ciebie kto mu może dać je?
-
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
black sheep replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Panowie super do siebie pasują!!! Śliczne fotki:) Bardzo się cieszę, że znalazł się taki fajny dom! -
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
black sheep replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A ja właśnie miałam telefon z mojego ogłoszenia w sprawie pieska, zajrzałam czy Lord jeszcze bezdomny a tu fajne wieści:) Gratuluję! -
Poszło 20 zł z mojego bazarku z butkami, jak dojdzie potwierdź tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228857-***-BALERINKI-Dr-MARTENS-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-8-07-g-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-8-07-g-20-00[/URL]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Poszło 20 zł z mojego bazarku z butkami - do Karolinki, jak dojdzie potwierdź tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228857-***-BALERINKI-Dr-MARTENS-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-8-07-g-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228857-***-BALERINKI-Dr-MARTENS-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-dług-11-tyś-zł-Do-8-07-g-20-00[/URL] -
[quote name='Foksia i Dżekuś']Wedłu nowej ustawy o ochronie zwierząt pies ma mieć conajmniej 3 metrowy łancuch i musi mieć obroże do której ten łancuch jest zapięty tak żeby nie ranił go . Moża w tym wypadku wezwać policję i urzędnika z gminy bo jest to znęcanie sie nad zwierzęciem . tak jak znęcaniem jest również wystawianie zwierzę na warunki atmosferyczne ,które zagrażają jego życiu lub zdrowiu czyli w pełnym słońcu bez zadaszenia w tym przypadku. Ale ja tam już nie pojadę, a pies cierpi... Dodaję zdjęcie...
-
Pracowałam dziś w okolicach Gdowa, za płotem na dosłownie metrowym łańcuchu, w blaszanej budzie mieszka (chyba) malamut. Taki nie wyczesany, biedny, smażył się na upale. Obok też na łańcuchu, ale już dłuższym inny mały kundelek. Zrobiłam kilka zdjęć komórką temu malamutowi, odpisałam adres... Kobieta przyniosła im wode, nawet w czystej misce, choć on miał w plastykowym pojemniku po czymś. Co z tym zrobić, zgłosić komuś od malamutków? Może by go oddali lub chociaż pogadać z nimi... Ja nie znam się na tych prawnych rzeczach...
-
Łooooo ja Cie!!!!!!!! Jaka owca zajesuper!!:):):) Hihihi A psiaczki.... poezja, nie dziwne, że można kochać tę rasę, booskie, śliczne, cudne! Super okolice i nowa rodzina też super:) Wzruszyłam się:)
-
O rany, teraz widać te łysinki! Ale normalnie idealnie pasuje do tego parkietu, coś czuję, że po wyleczeniu będzie ciężko o lepszy domek:D b-b ale z Ciebie zuch dziewczyna! No teraz już kaska będzie spływać, zła passa przełamana!
-
Hura!!! Pierwsze koty za Gmoszczaka! :)
-
Tylko najpierw muszą być na to pieniądze.... halo halo kasko gdzie jesteś?
-
Nie panikuj, jeszcze trzy dni i będziemy się cieszyć z dobrych wiadomości:D
-
Co jeszcze można zrobić?- niewydolność wątroby
black sheep replied to ma_ruda's topic in Weterynaria
Nie załamuj się Marudko, każdy ma gorsze dni, to jeszcze nic nie znaczy... Teraz upał jest potworny, strasznie duszno, oddychać nie ma czym, może jednak to przez pogodę... -
Dżdżowniś, inne cioteczki, mam prośbę, hopnijcie trochę mój bazarek m.in dla Gmoszczaka bo chyba jest na ostatniej stronie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228857-***-BALERINKI-Dr-MARTENS-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-8-07-g-20-00?p=19328631#post19328631[/url]
-
Poleciało 10 zł od bla... Ale potrzeba więcej, no dalej ciotki!!!
-
Ah Ci mężczyźni, tylko udają takich twardzieli hehe:) Zrobiłam bazarek z butkami, 50% dla Gmoszczaka-Ryjka, ale nie wiem, czy się sprzeda... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228857-***-BALERINKI-Dr-MARTENS-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-8-07-g-20-00?p=19304550#post19304550[/url]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
black sheep replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze zrobiłam bazarek z butkami, 50 % dla Was, ale nie wiem, czy się sprzeda;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228857-***-BALERINKI-Dr-MARTENS-Na-leczenie-Gmosia-i-mega-d%C5%82ug-11-ty%C5%9B-z%C5%82-Do-8-07-g-20-00?p=19304550#post19304550[/url] -
Ja też nie wiem, dlaczego tu tak cicho... :( Może zmień tytuł, że zbieramy na leczenie PILNIE! Może mój banner za mało dramatyczny... z niektórych to krwią kapie, a ten taki fioletowy... nie wiem... HALO HALO GMOŚ choruje!!!
-
Cholercia, nie sądziłam, że są mniejsze pieski. Nie byłoby problemu, gdyby ciuch się naciągał... To teraz nie wiem... Zapytam na bazarku
-
Nie ma innego koloru [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228621-Ubrania-dla-Ciebie-i-Twojego-pupila-dla-Fado-do-28-06-12-Zapraszam-%29[/url] było moro;) ale już nie ma. Ale to fajny kolor ma, i z tyłu czacha:D Tylko czy pasuje