Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Tekst jest, zdjęcia są, cudna morda i piękny ogon jest, teraz tylko domku przybywaj!:)
  2. Uciekł z łańcucha bo chciał żyć i ma tę siłę! Tylko podziwiać, bo mi się odechciewa kiedy czytam do czego ludzie są zdolni:(:(:(
  3. Poszło 75 zł z bazarku do Karoliny. Uprzejmie proszę o potwierdzenie tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243559-KONIEC!-Ciuchy-torebka-zegarek-bi%C5%BCu-na-KRAK%C3%93W-do-28-05-godz-20/page6[/url]
  4. No no, właśnie o odnowienie w nowym wątku mi chodzi:) Dzięki
  5. Hej, czy mogę odnowić reklamę, jeśli bazarek trwa na przełomie dwóch miesięcy w nowym wątku reklamowym? Zapomniałam, a dziś dogo tak działa, że chyba nigdy się nie doszukam:/
  6. A widzisz;) Jest i działa
  7. Noelle, mi nie działa link. Szukam wydarzenia na fb ale też nie umiem znaleźć:/
  8. [quote name='Felka z Bagien']Tylko żeby jeszcze było wiadomo, który pies, jak ma na imię:p[/QUOTE] To nie wiem, mogę dorobić imiona, ale uznałyśmy z Jagienką, że z napisami będzie już za dużo tego wszystkiego... No i jak ktoś chce, to znajdzie co to za pieski, będzie link do wątku
  9. W sumie mogłam wyciąć tą rękę, jakoś teraz na to wpadłam:/ Ale pewnie i tak niedługo zwierzaki pójdą do nowych domków i trzeba będzie nowe zrobić:D
  10. Zrobiłam, taaa daaaam, mam nadzieję, że do czegoś się przyda;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1847/53975af4d097ecfe.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Jagienka']Play Station 2: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243559-CIUSZKI-(rozm-36)-zegarek-biżu-na-KRAKÓW-do-28-05-godz-20[/URL][/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243678-***Play-Station-2***-dodatki-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-za-Dede-do-30-05-godz-20-00[/url] :)
  12. Póki co zrobiłam mały bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243559-CIUSZKI-%28rozm-36%29-zegarek-bi%C5%BCu-na-KRAK%C3%93W-do-28-05-godz-20?p=20871465#post20871465[/url] :) A zdjęcia tej drugiej Sary to gdzie?
  13. Trochę wstyd, że ten psi kolaż macie przestarzały a ja mam certyfikat z photoshopa... Się zbiorę i zrobię jakiś ładny, Dingo, Rendi, Ginger, Cyganek, Walker i Rufus mają być?
  14. Skoro to książki i filmy to chyba zdjęcia nie są aż tak ważne, ale ja umiem robić i to dla mnie nie problem. To zastanawiaj się;)
  15. [quote name='Felka z Bagien']Jak "odzipnę" po tym bazarku, to wystartujemy z następnym.Książkowo filmowym:diabloti:.JUż mam chętną cioteczkę black_sheep:loveu:[/QUOTE] Tak tak, chętna do pomocy jestem zawsze:) To jak umawiamy się w Krakowie na odbiór fantów? Czy ten sam system co z Amigą?
  16. Jacy cudowni ludzie, wspaniała wiadomość. Widać, że im ciężko ale tacy którym się nie wiedzie mają najwięcej serca dla innych. Teraz tylko dużo zdrowia trzeba życzyć dla naszej Loreczki!
  17. Ja tylko wznowiłam bazarek z kagańcami, jeszcze dwa zostały.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242738-SK%C3%93RZANE-KAGA%C5%83CE-Dla-Gryzi-i-Gmosia-do-3-05-godz-20?p=20780907#post20780907[/url]
  18. U Werki zęby nadal kiepskie:/ A Denisek, poplątany ale z wiosny zadowolony:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/2021/b43875a29f1a7ce3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/2019/334fdfd7a93fbee7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/675/1581b68eb576f0f2med.jpg[/IMG]
  19. Nowi znajomi wyglądają podejrzanie, uważaj Sara na ten gang Olsena;) Za to rodzinka i sąsiedzi .... :loveu:
  20. Cudownie!!!! Zuzia zasługuje na mizianki od rana po późny wieczór:):):)
  21. Brak słów, łzy wzruszenia, wspaniali ludzie! Sprawiedliwości stało się za dość i ta cudna sunia w końcu ma domek. Cudne zdjęcia!!!
×
×
  • Create New...