Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. No w końcu jest: [URL="http://www.allegro.pl/item147755140_zywe_srebro_szuka_domu_piekna_suczka_.html"][B][COLOR=red]Tutaj[/COLOR][/B][/URL] niewiele zmieniłam - tylko jedno zdjęcie, to głowne, bo pomyślałam, że jak ktoś już widział tą fotke, to już nie zaglądnie...
  2. Ma rudo napewno tęskni, tyle że jest pewna, że to tylko chwilowe. Przecież kiedyś znów ją ujrzysz:) A teraz powinnaś ją dostrzec w innej suczce czy piesku!:)
  3. Moanko nie wiem czy tam są, ale zakupisz bo duuuuużo zostało. Możesz zobaczyć co straciłaś, bo już wstawiłam zdjęcia. Na wątku kalendarza:)
  4. Moana byłaś na kalendarzu? Bo mi się wydaje, że niestety nie...
  5. Wystawiłam sunie, ale nie wiem czemu, narazie aukcja się nie wyświetla... Jak będzie link to wstawię
  6. To aż dziwne, że jeszcze go nikt nie wzioł....
  7. Ojej, a ja nic nie wiedziałam o tej historii:(
  8. Jejku Biedne pieski, to chore co im zrobiono:( Nienawidze takich ludzi, jak można zrobić krzyde jakiejś żywej istocie. Idioci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:
  9. Super galeria:) Czekamy na jakieś fotki Patia!:)
  10. Zuziu to wspaniale, że chcesz zrobić coś takiego:) Złota dziewczyna jesteś!:*
  11. No ładnie się kolega prezentuje! Oby szybko kogoś chwycił za serduszko:
  12. O rany jaki pięęęęęęęęęękny!!!!!!!!!! I to w naszym schronisku? Przecudny!
  13. [quote name='moana']:crazyeye: To tam chyba ludno będzie! Chciałam się wybrać, ale boję się, że tłum mnie zatratuje :cool3:. Z drugiej strony jak sie nie pojawię to mi wszystkie kalendarze wykupią.... Co robić, co robić? Można z Rudkiem przyjść? :cool1:[/quote] Moanko przyjdź! Ja wiem jak to jest, na marsz też miało przyjść dużo ludzi, a potem nikogo nie było! Ja musze jechać tyle kilometrów ekstra, ale postaram się. A ty, z Krakowa, przyjdz. Rudek posiedzi w domku, nic mu nie będzie:)
  14. ujwar sliczny piesek wam wyrusł! Na tym zdjęciu z misiem, na początku myślałam, że to żywy i się wystraszyłam:) Śliczny piesek. Prawdziwe brzydkie kaczątko:D
  15. Sorki nie wiedziałam:) Jestem strasznie niedoinformowana:D To czekam niecierpliwie:)
  16. o rany, jak ona wyglądała:( Jak dobrze, że już jest wszystko dobrze! Wspaniale się zmieniła:)
  17. Kiedy będą wyniki?:)
  18. No to czekamy na fotki Gai!!!!!!!!!
  19. A właśnie, ja tu nic nie pisze, a u Deniska zmiany:) Zmieniło się w budzie. PAre osób mówiło mi, że słoma jest bardzo fajna do budy i udało mi się załatwić 1 worek (niestety tylko tyle;( ale może jeszcze coś wykombinuje...). Prawie wszystko się zmieściło. Denisek na początku ie umiał tam wejść, ale zrobił sobie taki tunel:) Jest mu napewno o wiele cieplej teraz. Prawie go nie widać, cały się zakopał:D To napewno lepsze od tych poduszek, bo one ciągle wilgotne były, a jak lało cały dzień, to się nawet nie dało ich na słoneczku wywietrzyć.
  20. Nie czytałam, zapytam w bibliotece:) Prawie się wybieram, bo mam pare ksiązek do zwrotu:) Ma_rudo, nie wiem czy jest drugi taki zwariowany piesek:)
  21. oj Kiwi, tu Deniś nie pomoże. Umie tyklo na nerwach grać, ale na gitarze nie praktykował:D
  22. Nic nie rozumiem...
×
×
  • Create New...