Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Hihi oby:) Noreczka pokarz im kto tam rządzi;)
  2. Wiem, że nie dużo, ale aukcja trwa dopiero dwa dni... 20 tyś. wyświetleń:crazyeye:
  3. 230 wyświetleń na allegro... i co po tym? Dlaczego nikt nie dzwoni:(
  4. Najlepiej by było to dostarczyć bezpośrednio do schroniska!
  5. Mi się dzisiaj Teoś śnił... że był u nas w domu... łeeeeeeeeee:(:(:(
  6. O rany, ja nie zaczaiłam, że to Maruda chce Sisi! Ale jestem ciemna, myślałam, że dla kogoś... Marudka no to teraz musi już wyjść. Sunia jest śliczna i słodziutka!:)
  7. Tytuł by pasowało zmienić! Niech się wici po świecie ślą!:):):):)
  8. Hehe dobrze powiedziane erka:) A może pani chrapie, i tego się boi:evil_lol:
  9. Kurcze nikt nie wie co to? A tym drugi oczkiem tak ładnie patrzy...
  10. No proszę, Eliocik dba o inne pieski:D Jaki on dobry:)
  11. Hehe, marudko opanuj stres i ładnie tam wypadnij! Trzymam kciuki:)
  12. Niezły byłby z niego aktor! Całkiem jak Brad Pitt:D
  13. [quote name='AgaG'][B] a kilka dni temu od Irenki (mamy tymczasowej Atosa ) 1000 złotych [/B][/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: O rany! Aż tyle? :loveu: :loveu: :loveu:
  14. Napewno! Może do świąt ludzią zmiękną serca...
  15. Ludzie co z wami? Nikt nie chce takiej uroczej mordki?;)
  16. Wyślę panu go gazety zdjęcie 3 i 5, bo reszta, taka jakaś niekonkretna;)
  17. trzeci raz próbóje wkleić tu te fotki, może teraz się uda? Dzisiejsza sesja zdjęciowa, które ze zdjęć wybierze pan do "mojego psa"?:D Uh, ciężką Denisek ma dupcie:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/280/0d48e24cdbe4627c.jpg[/IMG][/URL] Gdzie uciekasz Draniu! Nie wierć się! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/237/7103fcd169248df8.jpg[/IMG][/URL] Ile jeszcze?????;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/237/210ce33172da514b.jpg[/IMG][/URL] Ratunku! Pani mnie dusi!;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/237/473d73002ccfcbd1.jpg[/IMG][/URL] A ja nie będę patrzył do obiektywu! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/280/13d298fd918cb455.jpg[/IMG][/URL]
  18. Jesu wiedziałam, że głupoty naopowiadałam....
  19. To musisz do mnei przyjechać, bo Denisek zbyt przeżywa, gdy jeździ autem:) To tylko 70 km od Krakowa;) Tam leży Stryszawa.
  20. [quote name='kiwi']zauwazylam ze jeszcze wam czegos nie napisalam ;) pare tygodni temu zadzwonila Pani Jasyrka, ze jest wykonczona bo kazdej nocyjasyrek chce wychodzic co godzine do ogrodu i ona musi wstawac i go puszczac, szczeka glosno, budzi cala rodzine i ze ona juz dwa tygodnie nie spi w nocy ;) pytam, a co jasyrek je? i slysze no kurczaczka z jarzynkami marcheweczka, pietruszeczka.... i juz wiadomo ze jak jasyrek zjadl kolacyjke o 19 to moczopedna pietrusza zmuszala god o wychodzenia na siusiu przez cala noc ;) i po wyeliminowaniu pietruszki jasyrek zaczal przesypiac cala noc ;) A to wstrętna pietruszka!:) Dobrze, że pani kocha Jasyrzątko i ma cierpliwość:loveu: Inni by już się pewnie pieska pozbyli:-( :shake:
  21. Denisek ma tak w łepku naprzewracane, że nie wiem czy można bardziej:D Ma rudko, to jest kalendarz "metamorfozy serc" i można go kupić w Krakowie, w księgarni "Bunkier szutuki" na plantach, ul. Szczepańska. Wchodzi się i tak go góry po schodkach:) Kosztuje 15 zł a cały dochód jest przeznaczony na pomoc dla piesków:):):)
  22. Mogę spróbować to ująć na focie, a ktoś może będzie znał tę chorobę.... Albo poprostu, niech ktoś się zapyta, co to. Nie będę prędko w schronie:( Może za tydzień:(
  23. Denisek teraz będzie na wielu ścianach zawieszony:) Kalendar z nim już w sprzedaży!:D A potem będziemy z Denisiem w styczniowym "Mój Pies":) Ale jesteśmy sławni.
  24. Ojej jaki grzeczny, jaki kochany pyszczek! A te oczy...
×
×
  • Create New...