Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Potwierdzam wysłanie:) Aż sama w to nie wierze, że w końcu wysłałam:) Za przesyłke zapłaciłam tylko 8 zł i to z priorytetem:) Oczywiście Zuziu nie musisz mi nic oddawać. Pozdrawiamy z Deniskiem uparcie i całujemy!:)
  2. Dziś tak długo bawiłam się z Denisem, że kości mnei bolą od noszenia i podżucania go (on to lubi, nie denerwujcie się;)) do tego zawiało mnie i mnie chwyta coś:( Halny strasznie wieje! Ale sprawdzałam, Deniska nie zawieje, bo jego domek jest osłonięty z 2 stron, garażem i drewnem:) Deniś jest taki kochany, uwielbiam go, calowałabym cały dzień, od 6 rano do 23 w nocy! Paluszki wszystkie z osobna! Tylko żeby mnie tak nie obśliniał... Dziś był taki grzeczny! Jak go zawołałam przez okno, to przyszedł i czekał aż nie przyjde. A ja się nie mogę oprzeć tej mordzie pięknej, tym oczkom przesłodkim, temu latającemu językowi! Wołam do niego " Deni[COLOR=red]z[/COLOR] język Ci wisi!" albo "Deni[COLOR=red]z[/COLOR] morderca spodni". Widze jak sąsiedzi i akurat przechodzący ludzie na nas patrzą... ale co mi tam. Goni po ogródku jak wariaci, on mnie szarpie za spodnie, ja go chwytam za jęzor. Uwielbiam to stworzenie! Kocham straszliwie!
  3. Konkurencję????????:mad: :mad: :mad: :-o O ty!!!!!!!!!! Denisek jest lepszy niż Tom Kruz!
  4. Ma rudko sterylka nie jest niczym strasznym:) Napewno będzie dobrze!
  5. To sunia jest fochistko:) Śliczna panienka!
  6. Ojej, co do cycuchów to nie wiem, może miała kiedyś małe?:( Zuziu paczka zapakowana, zaraz ide na pocztę:) Wygląda jak wielka taśmowa bomba:)
  7. Ja myślę, że lepiej sterylke zrobić poza schroniskiem... Jeśli oczywiście Cie na to stać. Napewno Sisi na tym zyska, a teraz to twój piesek, i przecież ona jest dla Ciebie najważniejsza:)
  8. Uwielbiam ją! Jestem w niej dalej zakochana, od dnia kiedy ją zobaczyłam i chciałam brac do domu:) Cudne zwierzątko!
  9. Oby oby oby... Sisi będzie mieć domek, to maluszki też znajdą
  10. To wspaniale! Naprwade Cię "wzieło":) Zakochałaś się:) Sisi zasługuje na dobry dom! Wrescie coś pozytywnego na twoim wątku:)
  11. Super zabawka! A ogonek też ma byczy!;)
  12. [quote name='Bukowski']Schronisk jest cała masa, jasna sprawa, ale akurat wywęszyłam kogoś w Krakowie, kto miałby takie dobra jak koce, miski, etc. raczej w dużej ilości - i pomyślałam o WAS! Kurza noga, szkoda by tego towaru było![/quote] Aha, nie zrozumialam, myslałam, że z Poznania to będzie jechało... :) No szkoda by było:)
  13. [quote name='sugarr']Czy ktoras z was jechala dzisiaj ?tramwajem? z czarnym jamniczkiem?? Jechalam w tramwaju i jakas pani mowila do swojej kolezanki: "Jechala dzisiaj taka dziewczyna z takim sliicznym jamniczkiem, no sliczny po prostu. I mi mowila ze jest wolontariuszka od tych psow. Jakie rzeczy ona mi opowiadala... Co ludzie z tymi psami robia, to ja w zyciu czegos takiego nie slyszalam... Biedne psiaki, ona je potem bierze do siebie do domu i je leczy" itp Brawo! Trzeba ludzi uswiadamiac na kazdym kroku :)[/quote] Od razu wiedziałam że to Kiwi!!!!!:multi:
  14. O kalendarzu pisze jeszcze tu: (trzeba zjechać na dół, tam gdzie moja fotka-ta ciotka głupio się śmiejąca) [URL]http://www.podgorze.pl/[/URL] Rany ale jestem sławna:smile: [B]Szkoda tylko, że jednak nie będzie publikacji w "moim psie"[/B]:-( Redakcja stwierdziła, że nie da się, bo w grudniu promowali własny kalendarz:-( Ale to się może jeszcze zmieni... Oby...
  15. A gdzieś bliżej was nie ma schronisk? Wydaje mi się, że nasze jest w miare zorganizowane. Widziałam na zdjęciach, że są schroniska z dużo gorszymi warunkami:(
  16. Nie ma sprawy. Szukaj siskopodobnej!! Szukaj!!
  17. hehehe słodkie panienki obżartuszki:) Moja Kicia też tak sępi... Nawet nie śpi, tylko czuwa czy coś do miski nie wpada:)
  18. Perfi a masz link do tego wątku co się ogłaszał? Poczytałabym sobie:)
  19. Kiwi o ile się nie myle, to jakiś chłopak dał ogłoszenie tu na dogo, że zabierze pieska. Chyba tam ma jechac szczeniak.
  20. Marudko, podobno bierzesz Sisi? To super! Napisz coś!:)
  21. :multi: :multi: :multi: no to super:loveu:
  22. no coż, z Marudą to nic nie wiadomo:)
×
×
  • Create New...