-
Posts
8723 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by black sheep
-
Oryginalny i śliczny TUF czeka na dom...i się doczekał ! Ma dom.
black sheep replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Jaki śliczny TUFik jest! Taki podobny do Deniska! Życze mu dużo szczęścia. -
APSA no bardzo podobny!!! Zwłaszcza na tym 1 zdjęciu:) Pyszczek strasznie podobny:) Ale ogonek ma ktrótszy, łapki ciemniejsze i dłuższe: Ale to szczegóły. Śliczny TUFik jest!
-
A ja jak mam doła, to albo się niezbliżam do Denisa, bo on albo mnie rozzłości, albo rozśmieszy i wole nie ryzykować tego pierwszego;) Rozzłości, bo zrobi dziure w bluzce, ugryzie za palec, albo ucho, rozszarpie nogawke. Rozśmieszy - bo się przewróci na trawie, wejdzie na drzewko (czasem gigantyczne) albo poplączą mu się tylne łapy, bo on mimi tak strasznie zażuca jak idzie:D
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Jeszcze pół godziny aukcji, więc wstawię juztro rano bo dziś już zmykam... Czekam na sygestie co do tytułu:) -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Trop']black_sheep, wystaw proszę Mordkę po raz kolejny :) Zmień może zdjęcie główne i tytuł, dzięki :) Może zamieścisz zdjęcie Mordki z jej ulubionym koziolkiem ?;)[/quote] Właśnie ostatnio zmieniłam pierwsze zdjęcie, żeby ludzie zagladali, Ci co już widzieli, to teraz zmienie tytuł:) Jakieś sugestie???????????? Dobry pomysł, dam zdjęcie z zabawką, jest super! -
[quote name='akucha']Kochamy Was :loveu: :loveu: :loveu: Czytamy, tylko lenie jesteśmy :oops: i pisac nam się nie chce, ale to się zmieni! Wasz wątek poczytują nawet moi rodzice, bardzo go lubią :lol: Śmieję się, ze to ich serial. Ja nie wiem już co pisać, bo nieustająco chwalić trzeba :evil_lol: Kocia, prawdziwa księżniczka!!! Futerko zimowe cudne.[/quote] O jak miło!:loveu: No proszę, a myślałam, ze nikt tu już tak dawno nie zaglądał, a ty akucho, to juz nie pamiętam kiedy byłaś:D Miałam Cię upomnieć nawet:evil_lol: :mad: W takim razie pozdrawiam rodziców Akuchy mocno, i Denisek liże rączki!:razz:
-
[quote name='Zosia4']Kochamy, kochamy - a jakże. Black_sheep - jesteście tacy piękni na tych zdjęciach. Jak tam Denisek - ugniótl trochę tę slomę w swojej ślicznej budzie, czy nadal wchodzi jak do tunelu ?[/quote] O jak miło!!!!!!!!:loveu: Deniś polowę słomy wgniótł w tył budy, więc mu musiałam dokładać:) W końcu wszystko dałam. Ale byda jest taka duża, że jeszcze zmieściły się 4 "jaśki"! Trochę jestem zła, że buda taka wielka, zwłaszcza na wysokość, bo przez to jest napewno zimniej... Ale narazie noce cieplutkie:multi:
-
A teraz ku uciesze oka, fotki mojej kociej księżniczki Lali: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/302/f2c2ba8240dd04b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/292/5a2e32d8bd6165ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/292/c648a38ea4929cbf.jpg[/IMG][/URL] Czyż nie jest boska? PS. Ona mieści się w tym koszyczku, tylko się tak wyciągła, że wygląda, jakby był za mały:) Czasem się tak zwinie, że zajmuje tylko połowę. Ostatnio mieliśmy gościa, który jak zobaczył Lalę powiedział najpiękniejszy komplement w jej życiu: [I]Ale macie pięknego kota! Jaki wielki! Wygląda jak [B]pies[/B]! [/I]
-
Straszny tu zastój, nikt nas nie odwiedza, nikt nas nie kocha:( Dobrze, że my się kochamy z Denisiem strasznie:D
-
o jesu:( Niewesoło:(
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja zanic nie mogłam Denisia do niego wepchać. Prosiłam, głaskałam, namawiałam... W końcu za lapy go i wepchnełam. Potem głaskałam, i usypiałam (czasem go usypiam...zazwyczaj działa). Ale nic to nie pomagało, bo zaraz uciekał. Był za mały i to pewnie o to chodziło:) -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
black sheep replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='zuziaM']Cioteczko black sheep , dziekujemy za piekny koszyczek - jest idealny dla Polci i od razu go polubila. Sama zreszta zobacz. Duze dziewczyny sie o niego prawie pobily :evil_lol: Ale pancia ostatecznie sama podzielila poslanka miedzy dziewczynami :mad: POLCIA - prezent od cioci black sheep, INA - dostala koszyczek Polci, a ISIA - dostala koszyczek Inusi. Ale ISIA sie tak latwo nie poddaje :evil_lol: i nie bylaby soba, zeby nie sprobowala, czy aby koszyczek Polci nie jest wygodniejszy od jej wlasnego ....:razz: Super że doszedł i że się przydał! Bardzo się ciesze!:multi: :multi: :multi: Pola wybrała ten odemnie, bo napewno wie, że to ja przysłałam, bo przecież mnie zna;) Ale mądra panienka! Widzę, że Isia mieści się w nim tak samo, jak Denis, czyli ledwo co, więc są mniej więcej podobnej budowy i wzrostu:) Ale fajnie, że się przydał!:loveu: -
Asior widze, że ty już świątecznie zwierzątko przystroiłaś:)
-
KRAKOW Toporek - od narzedzia ktorym probowano go usmiercic! MA DOM!
black sheep replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
Toporeczek pokazuj się! I tu i w schronisku... -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Aha, dziś kończy się aukcja... -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Trop']Mordkę od właścicieli byłych odbierała Frotka. Niedawno, na łamach tego wątku napisała, że zrzeczenie jest albo u Xenii albo u Frotki. Prosiłam Frotkę o znalezienie go lub podanie mi nr tel do Xenii, żebym mogła zadzwonić do niej i sprawdzić, czy go nie ma. Nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Czekam na nią cierpliwie. Zrzeczenie na prawdę jest potrzebne. [SIZE=3][COLOR=red]Proszę ponownie o zrzeczenie, Frotko! :)[/COLOR][/SIZE] [/quote] Czytałam... Ale skoro to zrzeczenie jest gdzieś za granicą, to może łatwiej je jeszcze raz załatwić... -
Kraków - miesieczny szczeniak ktory otarl sie o schron :)
black sheep replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
Przesłodkie!:loveu: :loveu: :loveu: Kochany duecik:lol: -
Tytuł może troche zmylić... Biedny piesek, trzymam kciuki za zdrowie
-
KRAKÓW - Birint - zostawiony bez słowa wyjaśnienia
black sheep replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Ludzie są czasem naprawde dziwni... -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
black sheep replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Jak miłe, że do Mordy też mikołaj przyszedł! Bo przecież Mordzia, to bardzo grzeczna sunieczka. Z tym zrzeczeniem to jak widać, nie wesoła sprawa:( A nie da się jeszcze raz go załatwić z właścicielem? Biedna Mordeczka:(