Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Niestety, Denisek dużo przeszedł. Najlepszym dowodem jest na to, blizna na szyi, wygląda jak po sznurze:(:(:(:(:( Gdyby spotkała tego, kto TO zrobił mojemu psu, chyba bym go ukatrupiła!
  2. Waży dużo, ważyłam go ostatnio u weterynarza, ale nie pamiętam ile to było, pamiętam że dużo, chyba 30 właśnie, ale nie całe:) Biedna moja mama:( Ona chciala takiego ułozonego pieska, żeby z aucie ładnie jeździł, i żeby z nią do pracy chodził, a tu... Denisek pierwszego dnia, po wyjściu z auta pierwsze co zrobił roztargał mamie spodnie... Ale moja mama też go kocha. Mówi, że on taki biedny, bo go ktoś po głowie kopał, temu taki głupiutki:(
  3. Jak jest na dogo to super:)
  4. Zobacz na pierwszą stronę tego wątku, tam są psy które pilnie szukają domu: chorowity [B]Ciapek, Pedro, Togo, Indra[/B] (też pies). No i zobacz na wątek schroniskowych maleństw. Jak masz tusz, wydrukuj sobie fotki i dopisz jakieś opisy piesków, ile mają lat itp. i jak będziesz się widzieć z tą panią zaproponuj jej żeby coś wybrała. O ile to naprawde "dobre ręce"
  5. Albo taka sunia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33702&page=15[/URL]
  6. Nic mi nie przychodzi do głowy, może jakiś ze szczeniakó, które ma Perfi na tymczasie
  7. Nie pisz tak. Pani jest z Krakowa, tak? Napewno coś się znajdzie
  8. A ja miałam wrażenie że wyglądają jak małe rotwailery... Ale chyba ty masz racje Perfi... jamnik pasuje
  9. już widziałam, z kocykiem:)
  10. zwał jak zwał... bardzo śmieszne, naprawde boki zrywać:):):):)
  11. mamabazyla... masz dziwne psy:):D
  12. Fantastycznie! A jak wygląda Bułeczka? To ma byś sunia?
  13. A ładny mam podpis:D?
  14. Denisek znowu dziś był baaaaaardzo nie grzeczny. Załamałyśmy się z mamą, bo stwierdziłyśmy, że niestety, ale Denisek móżdzku nie posiada, chyba, że dopiero kiełkuje:( Starsznie cięzko go upilnować. Mama wracała z nim do domu, a ten Drań urwał smycz, bo tak ciągnie, że urwał, i poleciał w siną dal. Musieli go łapać panowie, zbierający śmieci... W końcu podobno, przestraszony całą sytuacją przyszedł do mamy, ale biedaczka musiała się za nim na biegać. Do domu niosła go NA RĘKACH bo urwał smycz (naszczęscie nie tą nową, angielską:)). Urwał tą smycz, bo biegł za autem. Naprawde, ręce opadają.
  15. Co z allegrem, wstawiać jescze raz? A sumie to wstawie wieczorkiem.
  16. Zaglądnijcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35443&page=2[/URL]
  17. No i co, takie wyczekane fotki a tu nikt jeszcze nie zaglądnoł... Boluś kochany wygląda całkiem dobrze:)
  18. Już są:) [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/271/331d53ee22f7d58d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/280/757e87f3a6a7bfba.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/227/c87b91002f57452b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/270/70b4023ffb3e2fbc.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/271/69a7d9d501b7e7ed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/280/b74f662fa585e543.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  19. outsi to może potrwać, bo długo idą...
  20. Jak czytam o tych luźnych kościach, mam aż ciarki na plecach...
  21. Brak słów:( Czekam, jak zwykle zniecierpliwiona, na foty!:D
×
×
  • Create New...