-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
akucha replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Wizyta się odbyła. Pani Ewa to mila, ciepła, bardzo sympatyczna osoba. Wypatrzyła Łatka w ogłoszeniach, pokazywała mi ich wydruki :lol: Łatek przypadł jej od razu do serca. Cała rodzina czeka na psa. Rok temu odeszła domowa ulubienica Balbinka, dojrzeli do decyzji o nowym domowniku. Stęsknieni są też swaj chłopcy w wieku 10 i 14 lat. Łatek mieszkałby w domu na pierwszym pietrze dwupiętrowego budynku. Obok domu rodzina ma ogrodzona działkę, tam mógłby swawolić do woli. Pani Ewa wyraża zgodę na podpisanie umowy adopcyjnej i wykastruje Łatka - zapytałam, bo nie doczytałam i nie wiem, czy on jest kastrowany. Byłyby zdjęcia z nowego domu, zobowiazałam się je wstawiać ;) Sąsiedzi też mają psaki. Mieszkanie przestronne, dużo w nim miejsca na zabawy z psem. Ludzie świadomi koniecznosci opieki weterynaryjnej, systematycznych szczepień. Jesli wasza decyzja bedzie na tak, to zaczynają kompletować wyprakę dla nowego doownika. Było bardzo miło, polecam ten dom. Jakby co, to piszę się na wizyte poadopcyjną. -
Kamieniowany Kubus- od dzis ma swój własny dom:)
akucha replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Jasne, że dacie radę. Zawsze mam w pamięci Sabunię Kordonii, Maślaczka - przecież one też w schronie kochały Izę, a Wigor Brązowej! Teraz to domowe cycuchy, najukochańsze i najwierniejsze. Z Kubusiem też tak będzie, musi tylko kogoś dobrego w sobie rozkochać. Kubusiu, czaruj domy!!! -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, napisz tekst o Hopie. Opisz, jak gopostrzegasz teraz. On ma cos ok. 9 lat, tak? -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Betbet uciekła :evil_lol: Pokazujemy, psy czekaja na domy. -
Niewielka Buba,dramat domowej psinki.Trojmiasto.MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Buba w górę!!!! Ona czeka, zeby móc kogos pokochac na zawsze. Jeszcze da duzo radości czlowiekowi. -
Alaska-czeka na cud ,czy zdąży dla kogos zatańczyc?3miasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Taka ładna i dobra suczka :-( Mie mogę uwierzyć, że nikt jej nie chce. -
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
akucha replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Jestem dziewczyny. Oczywiscie, ze pomogę, Kamińsk leży 5 km ode mnie, to żaden problem. Próbuj umówić sie na wizytę przedadopcyjną, ale nikt nie odbiera telefonu. Dam znać, jak będę miła już jakieś konkrety. -
Bo leczenie było za drogie...prawie jak lew...Wielki "Uszko" MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:cool3: nie kombinuj, Uszko i już! -
Kamieniowany Kubus- od dzis ma swój własny dom:)
akucha replied to Charly's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: to tak jak moje wszystkie trzy. Ale wiesz, nimi przewodzi sopocka szczekucha Pynia. Nadmorski pies ryczący. W schronach większośc psów szczeka, maluchy to najlepsi zawodnicy. -
Wiecie co, nie wiem, co napisać. Ale z tym trzeba coś zrobic. To chora sytuacja i tyle. Kordonia, czytałam wątek koci na miau, tyle tam było optymizmu... A miało być tak fantastycznie. Ludzie potrafia wszystko tak skopać :shake: Jak czytam teraz elblaskie watki to mam wrażenie, ze dzieciarnia się do kierowania dorwała i hulaj dusza, piekła nie ma.
-
[quote name='kordonia'] Pani kierownik te pieski kocha i chce , zeby były z nią w schrosnsku na zawsze . Po kilku interwencjach słownych osób świaodmych i kochających odpowiedizlanie zwierzeta, zgodę na adopcję dostął Kubuś oraz Skoczek o kórym mowa. Natomiast Przecinek nie, choć na niego akurat kilku chętnych było (jeszcze za czasów, kiedy pracowłąam tam jako osoba od adopcji). Poza tym jest wiecej zwierząt w naszym schronisku nie do wydania- np. w lutym pani kierownik kupiła swinke morską Punię, która ma dożywotnio mieszkac w schrosnisku. Bo kocha świnki....[/QUOTE] No weźcie, to jakies jaja chyba, we łbie się nie miesci. Jak to, kupiła [B]świnkę do schronu[/B] ??? Jesli tak kocha świnki, to dlaczego nie trzyma jej w domu? Przecież to mnożenie bezdomności, podobnie jak decydowanie o dożywociu psa w schronisku :angryy: Czy ta osoba ma jakies kwalifikacje do pełnienia funkcji kierownika schroniska dla bezdomnych zwierząt? Kurcze, ciekawy serial się robi, a miało być tak pięknie...
-
Kamieniowany Kubus- od dzis ma swój własny dom:)
akucha replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Super, on szybko znajdzie dom. Jest taki łady i młodziutki. Trzymam Kubusiu mocno!!!! -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Betbet, ale ty jesteś mistrz błyskawicznych adopcji :lol: Brazowa, dajmy jej psa! A chłopaki w górę!!! -
Kamieniowany Kubus- od dzis ma swój własny dom:)
akucha replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ogłaszacie go poza lokalnym portalem? W góre maluchu!!! -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak mi przykro Magdziak :-( Trzymaj się kochana. Chorował czy tak nagle? Maksiu, piesku śliczny [B][ ' ][/B] -
Kamieniowany Kubus- od dzis ma swój własny dom:)
akucha replied to Charly's topic in Już w nowym domu
No proszę... W takim razie to zakrawa na nepotyzm. Pięknie... prywatny folwark. Teraz rozumiem. Pani prezes Gebert wie o tych praktykach? -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Podniosę sunię. Niech ma... -
Bo leczenie było za drogie...prawie jak lew...Wielki "Uszko" MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A ja, mimo wszystko, trzymam za szczęsliwy los dla Uszka!