-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Wielki biały dominator-Blady-tylko dla odważnych!!!
akucha replied to deedee77's topic in Już w nowym domu
Teraz pójdzie pewnie na jakis parking, albo do pilnowani działki. -
Dziękuję Isadorko :lol:, poczęstowałam się. Filip do domu, już!
-
Brązowa, jak ja ujmę w słowa to nasze sopockie jestestwo :angryy:... to nie będziesz zachwycona, to piękne nie będzie.. Przemyślenia na dziś. Zamknąć watki. Założyć jeden zbiorczy i przejśc do podziemia. Wprowadzamy stan wojenny.
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ogladalam dzisiaj w TV skutki burz, brrrr.... Dobrze, że nic wam sie nie stało, chociaz biedny barry soje przezył :shake:. My mieszkamy na takim zadupiu, ze nawet burze do nas nie zaglądają. Tfu, tfu, tfu... Tak jeszcze o tych lekach okulistycznych... Powiem ci Zosiu, ze jak leczyłam oko Beli, to złapalam sie na tym, że przestał mnie dziwić fakt, że ludzie porzucaja chore psy do schronisk. Myślę, że emeryci, to naiwnie sądza, że schron wyleczy. Na recepty weterynaryjne nie ma zniżek, czasami wychodziłam z apteki "lżejza" o kilkaset złotych. Belka brala krople, które ksztowały 180 zł, termin przydatnosci 6 dni. Wyjazdy do Warszawy (dwa razy w tygodniu), wizyty zabiegi, operacja... Nazbiera się. Powinny istniec zwierzęce kasy chorych czy coś. Ludzie nie pozbywaliby się tak masowo zwierzą. Jestem o tym przekonana. Zosiu, ja optymistka w pismie jestem :evil_lol: Na zywca - nerwus i ponurak. -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hades - DRAMAT :placz: Szczeniak MEGA DRAMAT :placz::placz::placz: - nie uwierzycie, ale został sprzedany do wiochy, w której mieszkam. Nie wiem, moze po moim profilu na N-K go wypatrzyli?! Usunęlam juz konto w cholerę. Człowiek chce pomagać, a tylko szkodzi. Mały, 6miesieczny, gładkowłosy szczyl stoi przy budzie na łańcuchu... i tak bedzie zył aż po kres. Raz na rok zaprowadzą go na tym łańcuchu na szczepienie. Będzie miał spacer. BOSS zaginął, Karolinka sprzedana do pilnownia działki. Mam dosyć. Już mi sie nie chce. -
Bila, złego licho nie bierze :diabloti: Najgorsze to, że bezdomna jestem. Jak człowiek rodzonego kib...a i prysznica nie ma, to tragedia. Tułam się... o ja niesczęsliwa.
-
Nie mam pojęcia :shake: We wtorek będzie wiadomo. Oko zaszywa się, żeby lepiej się goiło, potem szwy się zdejmuje i już.
-
Moje imie Widmo,a metoda na zycie-radość.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wejdź w swój profil to zobaczysz kto. Tak w połowie stawki popatrz :cool1: -
Bila :lol:, no jak? - JAK NOWE! Ono nie jest takie, jak na fotach. To przekłamany widok, bo swiatło inaczej się w chorym oku odbija. Nie jest takie błękitno-czerwone. Jest inne, ale nie aż tak. Pamietam fotki Beli wrzoda. Na zdjęciach czerwona plama wychodziła, a oko było masakrą z wystajacym dziobem.
-
Moje imie Widmo,a metoda na zycie-radość.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O ten nieszczęsny dział mi chodziło :roll: Dogo-wygnanie takie... O przyczyny porzuceń nawet nie pytam. Zawsze jedna: człowiek-DEBIL :angryy: -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Konkurencja nic nie zmieni, Toffi jest ponad. Ma tak rozbuchane ego, że wsysające z prędkością swiatła pynio-prosiaki, nie robią żadnego wrażenia. POGARDA! Nawala kotkę. Bije je ją łapami :evil_lol:, łapie zębami, ale nie krzywdzi. Kotka pasywna. Wieczorami razem chadzają na spacery. [URL=http://img194.imageshack.us/i/toffiiska041.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5628/toffiiska041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/toffiiska085.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2946/toffiiska085.jpg[/IMG][/URL] -
Powiem ci, ze na fotach wygląda gorzej niż w realu. Zauważyłam, że reaguje na słońce, przebarwia się na czerwono, dlatego ograniczamy przebywanie poza domem. Oko jest "widome" i nie boli Pyni, dostaje przeciwbólowe. Nie będę katować zdjeciami z profilu. Powiem tylko, że oko wygląda tak, jakby na nim wyrosła taka zamglona kopułka OBCY. Trucizna podana, wszyscy żyjemy :lol:
-
Moje imie Widmo,a metoda na zycie-radość.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Komu taką wesołą mordkę? Dlaczego ona w gettcie? -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Trejsi czeka na dom :-( -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
hmmmm... [URL=http://img268.imageshack.us/i/toffiiska059.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6251/toffiiska059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img521.imageshack.us/i/toffiiska026.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/83/toffiiska026.jpg[/IMG][/URL] Już czas wracac... [URL=http://img394.imageshack.us/i/toffiiska071.jpg/][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/5687/toffiiska071.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img182.imageshack.us/i/toffiiska073.jpg/][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7889/toffiiska073.jpg[/IMG][/URL] Do domu!!!! [URL=http://img394.imageshack.us/i/toffiiska084.jpg/][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/9017/toffiiska084.jpg[/IMG][/URL] -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kuku! [URL=http://img379.imageshack.us/i/toffiiska072.jpg/][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/7831/toffiiska072.jpg[/IMG][/URL] Przywiozłaś mnie akucho, to masz - tradycyjnie: [URL=http://img263.imageshack.us/i/toffiiska018.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3706/toffiiska018.jpg[/IMG][/URL] nudno [URL=http://img379.imageshack.us/i/toffiiska029.jpg/][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/8645/toffiiska029.jpg[/IMG][/URL] bardzo nudno [URL=http://img18.imageshack.us/i/toffiiska033.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9473/toffiiska033.jpg[/IMG][/URL] żadnego g... do wytarzania [URL=http://img182.imageshack.us/i/toffiiska041.jpg/][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5628/toffiiska041.jpg[/IMG][/URL]