Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Ja??? Absolutnie. Ja ją tylko tak fotografuje, taka perspektywa :cool3:
  2. Olenko, ale ten tytuł jest od poczatku watku :lol: Nic się nie zmienił, podobnie jak los Bankowego. Ogłaszam go i nic.
  3. To jakiś smutny rekord :shake: Co nowego przyszło? Zostawiłaś tyle miejsca na fotki, żebyś nie wykrakała kurka...
  4. Wyczułaś, kiedyś :diabloti: Teraz się ogrodujemy, skoki, biegi, tory przeszkód :siara: Gruba to jest Bella bum bum - ona się nawet z trudnoscią w ImageShack wgrywa hi hiiii Ma jeden ząbek, a i tak coś w niego wlazło Porażające inteligencją oblicze
  5. Wiadomo!!!! [B][COLOR="DarkGreen"][SIZE="3"] KRÓL JEST TYLKO JEDEN!!![/SIZE][/COLOR][/B] [URL=http://img15.imageshack.us/i/krlc.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9579/krlc.jpg[/IMG][/URL] Ten czteropak jest niepowtarzalny :evil_lol: Brathersy mnie zawsze rozwalają - uszko w uszko- słodziaki!!! I Maja z Debi też musza byc. [URL=http://img15.imageshack.us/i/4pak.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3632/4pak.jpg[/IMG][/URL] No cały czas TZ-ecisku trukam, że psy powinny mieć swoją hustawkę. Teraz mam niezbity dowód :eviltong: Ten rok szybko minął...
  6. PUDŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diabloti: no dalej, dawajcie... Bila, on jest blok startowy z pozycji niskiej :evil_lol: Iwlajn :placz:, żadna gruba!!!! Ona ma taką sierść, jak pióra normalnie. Jedwabistą i puszystą. Jak biegnie wszystko faluje niczym firanki. Byłam z nią u weta kiedyś, Pynia po kapieli. A on na dzień dobry do mnie, że zatuczyłam psa. Kazałam mu dotknąc i sprawdzić, czy wyczuje jakieś sadełko na karku i boczkach. i co? I mocno sie dziwował :p
  7. Zauważyłas, jaką ma sierśćć? :-o Jak się pięknie wybarwił, jakiego szlifu dostał? Szok!
  8. Jak na bulwę przystało - kocha piłki!!! :multi: [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00090tev.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6452/dsc00090tev.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00110t.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1772/dsc00110t.jpg[/IMG][/URL] Taki jestem śliczny pies :loveu: [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00111aox.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5956/dsc00111aox.jpg[/IMG][/URL]
  9. Portret szczęśliego psa! [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00091srl.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/2536/dsc00091srl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00092dea.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5613/dsc00092dea.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00094ray.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1670/dsc00094ray.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00100m.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5164/dsc00100m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc00101z.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6744/dsc00101z.jpg[/IMG][/URL]
  10. Brązowa, antidotum na wszystkie smutki ostatnich dni :lol: [I]Witam! Pozdrawiamy i przesyłamy parę nowych fotek z Baltazarkiem naszym słonkiem.Słonko Baltazar ma już drugie pierwsze rozszarpał. Jeżdzi z nami wszędzie coraz bardziej nas zadziwia swoim zachowaniem, oczywiście pozytwnym,uparciuszek też z niego jest ale tak pozytywnie a tak wogółe jest super taki kochany. H. i A.[/I] Żółte słoneczko jednak żyje! Ciiii, bo piesek śpi [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00115n.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4311/dsc00115n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00116qjl.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4239/dsc00116qjl.jpg[/IMG][/URL] Śpi przytulony do swojego człowieka :multi: [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00104q.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/850/dsc00104q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00103p.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/142/dsc00103p.jpg[/IMG][/URL] Brązowa, ty pisałaś, że on na psy cięty? :razz: [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc00109oqr.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8739/dsc00109oqr.jpg[/IMG][/URL]
  11. :-o Kawał baby z niej sie zrobił!! A mordziata usmiechnięta.
  12. Brązowa, daj te jego "zielone' fotki na pierwsza sytrone. On nie jest brzydki. Starszy jest i to jego przekleństwo.
  13. Ona już z tymi łapkami przyszła, widac na pierwszych fotach. Mięśnie mozna odbudować. Jednak potrzeba domu...
  14. Widzsz mnie akucho, widzisz? uważaj... START!!! łap mnie!!! Na słodko :loveu: Częstować się cioteczki, to nasze, rodzone :lol: Co małżon akuchy hoduje, ha?
  15. Widzisz Brązowa, a zawsze mnie przekonujesz, że świnki takie bezproblemowe. O ja, współczuję ci, musiała cię nieźle wystraszyć. Ja panikara jestem, zawał murowany. No cóż, swinki to jednak chów ekstremalny. Mogłaś swierzba gdzieś ze schronu przywlec? U nas też okres dziwów. Pynia zamienia się w KULĘ :roll: Teraz buziaki za urodę A ty poszła won! Mamy prawdziwy ubaw z tego "kocenia" Toli. Trwa to już 3 rok i Pynia nie odpuszcza :evil_lol: Nie ma w tym żadnej agresji, to takie burkliwe przepychanki i próby pokazania, że gówniarze nie mają głosu. Dużo przy tym gonitwy, zlodziejstwa i podszczypywania. Nie wiem, czy pisałam, ale Pynia potrafi ukraść prosiakom przysmaki z pyska :-D
  16. O matko, co za prostaki! Zamarzył im się jamnik na odpady wtórne :angryy: Mały ma gapa. Napisała tez do mnie z all. osoba z adopcji jamników, ze został umieszczony na ich stronie.
  17. Dostałam wiadomość. Mogę wspomóc jednynie finansowo. Czy wpłaty dokonac z dopiskiem: "Darowizna na ŚLEPCIA"? tak podano na pierwszej stronie.
  18. Dramat... ryda taka trochę antosiowata, co? Kaja to slicznota, widać to nawet mimo tej zaniedbanej burzy kłaków. Powalczymy o wspólny dom. Dałam im wyróznione all. z kontaktem na ciebie Brązowa.
  19. Załóż, trzeba je poogłaszć. Chociaz ostatnio z adopcjami marnie. Pewnie zaczął się już sezon wakacyjnych porzuceń. Co za dwupak nowy mamy?
  20. Ja nigdy nie wystawiałam go na allegro, tylko trójmiejskie u mnie kiedyś miał. Jemu ogłoszenie robiła chyba Gabi.
  21. Bardzo smutna wiadomość, bardzo :-( :-( :-( Zosieńko, żegnaj [ ' ] Aga, przytulam cię mocno.
  22. Pan kierownik napisał mi, że skrzacik w nowym domu :lol: Brazowa, owczareczka też!
  23. Juz poogłaszane i wysłane gdzie trzeba. Podnoszę skrzaciki sopockie!
×
×
  • Create New...