Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. A ja uważam, ze taka opcja może się sprawdzić. Moja mama miała taką wielkąsukę. Jeszcze 3 lata temu. Uszko jest usłuchany, delikatny. Pokocha kobietę i nie sprawi jej problemów. On jest misiek, nie zawiedzie - on z tych najukochańszych, które docenią dom u dobrego człowieka.
  2. Brązowa, jak będzie mozna, to zrób jej jeszcze ze 3 fotki. zawsze daję minimum 5 na trójmiejskich.
  3. :evil_lol: ok. A wiecie, u nas już 2 dzień nie pada. Wczoraj było pięknie, słonecznie. Cuda jakieś.
  4. Nie było mnie chwilę na dogo, ale przyznaję, że systematycznie podglądałam w pracy watek maupy. Jestem na beżąco :lol: Umierałam z zazdrości, gdy ogladałam wiejskie fotki. RAJ!!! Wiejskie czy miejskie, wszędzie pycholce szczęśliwe i zadowolone mają. Jak widzę Gronia chrabaszcza, luzaka czy gronia myślącego, to mam ochotę wycalowac monitor. On jest wyjatkowy oryginał. Cudny! A jak sprawuje sie Perz slicznota?
  5. Ale to czarne CUDO jest!!!!!!!!!!!!!! :loveu: Ewa, ma u Was raj! Bardzo sie cieszę, ze wszystko sie jakoś układa. Bardzo!!! I wklejajcie duzo fotek, ogladą się je z wielką przyjemnoscią.
  6. Cześc Maupo!!!! :lol: Fot nie będzie przez kilka dni, bo aparat jedzie na n 8 dni z TZ-etem. Chyba że nacykam dziś na zapas :evil_lol:
  7. Wczoraj we wsi pojawił sie on :placz:. Wywalony? U nas to sie zdarza niestety. Latał do wieczora po calej wsi. Może jednak z kimś przyjechał? Ale bardzo skołtuniony jest... i taki śliczny. A ja ja ja jaj... tup, tup, tup.... no, no no... I się zaczęło :roll: Czego?!!!!! Belka mało nie pękła, taka gościnna jest. Jakby co, to odwożę chłopaka do Sopotu. Bo co z nim zrobię?
  8. Toooola... jak nie ma publicznosci, to zamienia się w smutasa... nikt nie podziwia, nie kocha, nie opędza się od zalotnicy. Nudy. O jakich zeżartych kwiatka ty mówisz akucho? Udowodnij! :cool3: :cool3: :cool3: tam była ptasia koopa! Uświniona i ochrzaniona, pogrążona w smutku... Leży i się nie rusza :multi:
  9. Cześć Bila :lol: Pynia jest super! To cudo nie pies, gibka :cool3:(kocha smrodki jak pozostałe!), szurnięta, pogodna i z charakterkiem. Belka już nie sika, antybiotyk widać działa. Muszę zapytac weta co z tym furosemidum, podaję jej go dopiero 3 dni. Ona jest uczulona na niektóre leki, np. po podaniu B12 zamieniła się w karakułowa bulwę z pęcherzycą na brzuchu. Jadę z nia na EKG serca, obgadam wszystko. Oto ona - ALFA - wczorajsza:
  10. Czy "tłuste" stworzenie ruchliwe jest? :razz: Bukiecik :lol:
  11. Pamitam czekoladowa labradorkę. Wiele wspaniałych osób zaangażowało się w pomoc dla niej. Pociaszający jest tylko fakt, że odeszła w kochajacym domu i zdązyła być szczęśliwa. Nic mnie tak nie brzydzi, jak glizdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fuj, nie ogladam! [quote name='Gabryjella']Akucha gdzieś Ty zniknęła ? Praca, praca, praca, psy, psy, psyyyy... Końcówka roku w naszej szkole, to koszmar nauczycieli. Dyrekcja skrupulatnie przestrzega, żebysmy nie przekroczyli tych ustawowych sześciu tygodni urlopu :angryy: Papiery na wakacje rozdane, czarnowidztwo zasiane, ech... A żeby już całkiem dobić akuchę to po jelitowych problemach Toli zaczęły się kolejne. Tym razem Bela. Zaczęło się od oceanów zalewajacych nasze podlogi i mich wody wypijanej jedna za drugą. Na drugi dzień lała już na kanapy i gdzie popadło, nie kontrolowała tego. Zawiozłam mocz do badania i niby w normie. Wet podejrzewa bakterie przewodu moczowego czy jakoś tak. Dostała antybiotyk i Furosemidum. Jest już dobrze, jednak po podaniu Furosemidum rzyga, nie może tego leku utrzymać. Gotuję jej wg wskazań diety dla nerkowców i zamówiłam karme, no zobaczymy Ja się o nie martwię a one... jak to one: La la la :siara: Nie krzycz, nie stresuj mnie... bo się przepoczwarzę!
  12. Nowych fot tez nie widzę. Ale te wczesniejsze :lol: REWELACJA!!! Aż mnie żaba dusi z zazdrości. Czy przez tą wyższą obręcz ktos poza Debi skacze?
  13. Ale on jest świetny!!! :lol: Uśmiałam się z filmu. Maks terrorysta. Drap, co tam będziesz pisał :evil_lol: Szelki eleganckie ;)
  14. One nie takie wrażlwe, okazało się, ze Tola ukradła gnata Beli, która tylko sobie je lize. Za dużo zeżarła. Nie upilnowali :roll: Bulwy to super rasa!!!! :evil_lol: Spokojnie to znaczy - NUDNO! Podrzucaj, ja przeglądam dogo - powysyłam i poogłaszam. Za kilka dni wracam do normalności. 25.06 mamy ostatnią radę pedagogiczną i WAKACJE :multi:
  15. Dzwoni ktos po jamnika?. Bo 2 gapów ma. Dajemy go na nasze?
  16. Długo miał gapa i gap uciekł... Do kitu.
  17. Morelki to są!!!! :p Flaki się zapchały miazgą kostną jakąś. Małż kupił im kosci wędzone i coś zaszkodziły. Odchorowała mocno, silne skurcze, bardzo bolesne, nie mogła chodzic, załatwic się, tylne łapy telepały. Płakała... Wet udrażnia jakimiś płynami i parafiną. Tolka dostaje zastrzyki na poprawę pracy jelit czy coś tam. Cała z tym akrobatyka Dziś lepiej, ale wciąż nie może sama wejśc po schodach i na kanapę. Dźwigam potworka zasr...nego i sprzątam :p Gabi, zobacz, co my mamy Brazowa, wysłałam tego kleksa do kiero.
  18. Gabi :cool3:, jesteś wredota i złosliwiec! To co mądralo - morelki czy brzoskwinie? Mamy jazdę z Tolą :mdleje: Czyścimy jelita. I strasznie i śmiesznie. Nie wiedziałam, że psie g...wno może dać człowiekowi taką radość. Kogo gryzie Tola, gdy nie może dorwać grzebiącego w kiszkach weta?
  19. Od wczoraj ma all.. Kontakt na Brązową.
  20. Kto pomoże i zrobi podlinkowany banerek??? HELP!
  21. Kochana Delmucha, mam nadzieję, że okaże się wspaniałą psią nianią. A reaguje na płacz czy kwilenie Gniewka?
  22. [quote name='Maupa4']I s_oje fotele TEŻ :cool1: [/QUOTE] Mam fotele, ale one wolą na kolanach :cool3:, na "zmaupowanej" psiej kanapie tylko Pynia lubi leżeć. Huśtawka mięciutka. Czy twoje bulwy leżą sobie i śpią, gdy robisz coś na działce? Moje łażą za mna krok w krok, depczą, kładą się na świeżo pielonej grządce. Tolka wygryza, niszczy. Wczoraj obgryzła mi wszystki pąki z białej piwonii, ech...
  23. Ja tam sie nie znam, ale Delmucha wygląda ładnie :loveu: Magdziak, pozdrawiam! Gratuluję ślicznego synka!!!!!!!!!!!! Jak Delma traktuje nowego członka rodziny?
  24. [quote name='Maupa4'] A Debil ? Debil rozkosznie brylo_ała sobie _śród tubylczych psó_ ... Obiecałam że za pono_ne oddalenie sie 5 metró_ od czło_ieka idzie na łańcuch ... no tylko łańcucha brak ... ;) [/QUOTE] :megagrin: :megagrin: :megagrin: Ale to szajbuska jest!!! Wiadomo, świrek-terierek. Myślisz, ze ona się łańcucha przestraszy? Miałaby pewnie zajęcie na jakies pół godziny :evil_lol: A tak serio, to trzeba przyznać, że tubylcy życzliwi, co nieczęsto się zdarza.
×
×
  • Create New...