Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Jaka to kruszynka :loveu: :loveu: :loveu: Widac, że dziadka kocha, nawet z nim rozmawia już :lol: Ciekawe, o czym ona tak przez sen rozmyśla, zadumana taka.
  2. Ja to co robi? Siedzi i moknie :lol:, moze większa urośnie?
  3. Zmieniłam jego fotki na all. Alez on pieknie na nich wyszedł!!!!!!!!!!!! Musimu znaleźć mu dom, musimy! Wysyłam teks do zatwierdzenia i dajemy na nasze ogłszenia chłopaka.
  4. O jakie ładne bulwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :loveu::multi: A foty!!!! A Groniu.... Groniu jest najsłodszy :loveu: :eviltong: A jak w zakręty wchodzi, łoł! Debi ma tylko jedną piłeczkę, żeby chłopaki mogli gonić króliczka :lol: Ale przyznajcie, Debi ładniutka, co? :razz: Cześć ciotki!
  5. Felusiu, Felusiu, Feluniu :-( :-( :-( No co ja mam napisać... Pociesza mnie to, że miałes swoje Słoneczko, psich i kocich domowych przyjaciół, byłeś kochany i najważniejesze - zdążyłes być szczęsliwy. To wiem! Śpij spokojnie, do zobaczenia czarnuszku najmilszy [ ' ] Słoneczko, nie mam żadnych fotek, czekam.
  6. :niedowia: No dobra... Akucha nie oszuka, że posłanka bulwie, bo bulwy posłanek nie mają, one tylko na łóżku, na fotelach, kanapach. Taki pros na pododze się nie położy. Trzeba troche znać bulwie zwyczaje kochane ciotki :razz: Pynia miała 3 posłania- materacyk z pluszu, ponton, kanapa wiklinowa. Wybrała materacyk, bo leży tuż przy łóżku, obok łba mojego. W ponton lała, oddany. Z kanapy zrobiła swój skarbiec - znosila zabawki, kradzione z suszarki części garderoby, ręczniki - zaciekle go broniła, więc wynieśliśmy ustrojstwo do ogrodu. Teraz przesiaduje tam Tofi. Rzeczona sopocianka zasypia obok mnie, potem przenosi się na materacyk, bo gorąco. Gdy śpię przodem do niej, to ok. Gdy się odwrócę, laduje mi na plecach, tak ze 3 razy w ciagu nocy, wlezie pod kołdrę i potem zadyszana idzie pić ... cyk, cyk, cyk, tup, tup, tup, taś, taś, taś... i bęc na podłogę dla ochłody. Tylko oko otworzę rano, już hopki galopki na łóżku i powitanie. Pynia tą tradycję celebruje zawzięcie. Że nie wspomnę o prosiakach, które 20 razy w cągu nocy wchodza pod kołdre i wyłaża dla ochłody. Znowu wchodza i ...... No nie powiem, żebym spała jak zabita :cool3:
  7. :megagrin::megagrin::megagrin: jakie on warkoty śmieszne z siebie wydaje!!!! Szczęsliwy szajbusek z niego. Ha ha haaa, a taki zgaszony w schronie był. Nie pomyslabym, ze on taki skoczny. Widac, ze kanapa już jego. Cudnie ogląda sie takie filmy.
  8. Kaganiec? :hmmmm: Ale my nie mamy. Obraziłaby się na mnie na amen chyba.
  9. Gabi, a jak myślisz? :eviltong: Kasiu, to na kiedy planujesz parapetówę? :razz: Brązowa, miałaś wrzucić tu pręgusa, trzeba go wystawic chyba. Jak ja mam wyczesać przednie łapki Pyni? Ona ma tam taki podszerstek gruby (przy tych firankach) a nie daje łapek czesać. Chwyta mnie zębani normalnie. Zagadać sie nie da, przysmaki nie działaja, inteligentna jest. Łapy wyglądają jak u pudziana, wyhoduje w końcu kołtuny.
  10. Podnoszę kurdupelka :-( Czas z nim chyba wrócic na nasze ogloszenia. Co myslisz Brązowa?
  11. Puk, puk!!! Świętujecie jeszcze czy wyjechani? 2 dni bez wiesci, to niepokojące. Gdzie wszystkie ciotki?
  12. A my ściskamy Was wszystkich!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Vikusię tak delikatnie oczywiście. To czekamy kochana, czekamy na Ciebie i fotki :multi: Ciesze się, że sobie w górch odpoczywałaś, ale macie fajnie.
  13. Wysłałam malutką do pana kierownika. Taka kochana jest :loveu:
  14. Wysłany do zatwierdzenia. Pokazujemu cudo nasze!!!
  15. O mamuniu, dopiero doczytałam. Biedny Dino, biedak musi przecierpieć. Ściskam was serdecznie! Niech te dolegliwości szybko mina. Czy Dino jest wnętrem?
  16. Pamiętan i ja. Młode toto było, ładne i z defektrm :cool1: Zmartwienie jak nic. Teraz u Olenki rozrabia, huligan mały i waleczny. A nie wygląda, prawda? Olenka nic złego o nim nie napisze, ale mogę się założyć, ze swoje za uszami to on ma. Olenko, pozdrawiam :loveu: ;)
  17. Ładniutki maluch. Ależ mu służą postrzyżyny, super brązowa!!!!:cool2:
  18. 8 kilo w schronie! Ale numer :-o Wiesz co, moze go nie wystawiac, on na takiego szczęsliwego wygląda :eviltong: o ja, o jaaaa... dawaj foty.
  19. Jezu, jaki on piękny!!! Kradnę foty, będę zmieniać w ogłoszeniach. Brązowa, tekst jaki do szefa wsyłać?
  20. Ogon wyglada jakby był modelowany :lol: Lwi taki.
  21. Czyli dzisiaj nic nie doszło? Strzygłas malucha od Sabusi?
  22. To tym bardziej cie podziwiam ;) Tolka tez nie sypiała... ale ja TAK! Rano na widok chałupy szybko z łózka wstawałam, byłam od rana wsciekała, ale wyspana. Teraz nie brudzi, jedyna ze stada. Ale wstaje razem ze słońcem. TZ-et z nimi o 4 na spacerki lata. Nauczył to ma.
  23. [quote name='Maupa4'] No jakoś nie wymyśliłyśmy do tej pory znaku na "lej" a tym bardziej na "nie lej w domu" ... :placz: [/QUOTE] Kiedys takie polewaczki wielkanocne były, w formie jajek. Kurde, moze gest im jakis utrwalić? :hmmmm: Bierzesz plastikową butelkę wypełnioną wodą - po szmponie moze być - strzykasz na wiklinowe drzewko i szybko na dwór :eviltong: One inteligente, załapia. A tam, moja Bela od 10 lat leje w domu. Nie zawsze wprawdzie, w deszczowe dni leje profilaktycznie, zeby jej na błoto nie targać. Kooo... też się trafia, ona prosić o wyjścienie będzie, honor jej nie pozwala. Prosiak ostatecznie :roll: Bila, wielki szacun za to nocne wyprowadzanie!!!! Ja przez sen nic nie słyszę...
×
×
  • Create New...