-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, to ona, bo toto wyzera wszystko, na co Tofi strzeli focha. SKUTEK tofinych fochów: [URL=http://img257.imageshack.us/i/toffiiska010.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8565/toffiiska010.jpg[/IMG][/URL] Nie jem, oferta nieciekawa! [URL=http://img169.imageshack.us/i/toffiiska025.jpg/][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5624/toffiiska025.jpg[/IMG][/URL] Tofi, za mamusię, plis... [URL=http://img197.imageshack.us/i/toffiiska023.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3432/toffiiska023.jpg[/IMG][/URL] Za tatusia też... [URL=http://img521.imageshack.us/i/toffiiska022.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7933/toffiiska022.jpg[/IMG][/URL] Brawo Tofi! [URL=http://img18.imageshack.us/i/toffiiska021.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/777/toffiiska021.jpg[/IMG][/URL] Nie jedz, nie jedz, bo utyjeszssssss... [URL=http://img197.imageshack.us/i/toffiiska095.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5429/toffiiska095.jpg[/IMG][/URL] -
Dzięki Wam dobre kobiety za wsparcie. Bedzie dobrze, musi. Miałam wtedy zły dzień, dowiedziałam się o operacji, a w tym samym dniu odeszła maleńka, urocza Perełka - sunia sasiadów rodziców. Skrzat pojechał na operację przepukliny i nie wybudził się z narkozy :-( A taka śliczna szczekucha z niej była, tak ją kochali. Maupo, ja dokładnie nie wiem, co tam na tym oku, za duzo informacji, szok trochę. Dowiem się we wtorek i napiszę. Wiem tylko, że rogówka (?) ma być nacinana w kilku miejscazh, żeby coś tam... o jakimś świetle w oku była mowa... No, tak zorientowana jestem :roll: Wet zapisał athropinum, ale jakieś inne czy co?! Poprzednio kupiłam w aptece krople i już. Teraz okazało się, że one jakies na zamówienie muszą być robione. U nas oczywiscie nie robią. Na receptę weterynaryjną zgodziła się zrobić apteka w Bartoszycach. Przywieźli mi krople z napisem TRUCIZNA :-o Od razu poziom steresu wzrasta... Teraz siedzę u rodziców z Toffi. Mama u chorej siostry, tata popjechał po swoja siostrę, bo w gości zjeżdża... Remont w fazie rozwoju, małż ma nowe pomysły, ja obecna-nieprzytomna. Zaraz zwalą się pynio-prosiaki, dzisiaj dzień zastrzyków Pyniulca Wczorajsza
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oj Zosiu :calus:, biedactwo, nacierpiałaś się. Będę pamietać o Twoich przestrogach. Chociaż mi najbardziej przydałóyby się chyba rózowe okulary ;) Tak, leki i krople okulistyczne nieźle kosztują. Jak dzisiaj oko? Barry wygląda rewelacyjnie! To zupełnie inny chłopak, piękna ma sierść, dostojeństwo na pysku. PAN PIES :lol: Zosiny, wiadomo! -
We wtorek Pynia będzie miała operację na oczko :-( To co jej na nim urosło, to nie całkiem wrzód. To rodzaj narośli na rogówce i trzeba to usunąć. Rokowania są dobre. jednak będzie miała chyba zaszytą powiekę no i ta narkoza, której zawsze się boję... Ech... same atrakcje.
-
Moje imie Widmo,a metoda na zycie-radość.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaka ona urocza! :loveu: I kto znowu to imię wymyslił? Jakie to widmo? Z tym różowym jęzorem i usmiechnieta mordą? Fantastyczna jest! -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia25']Burak???????!!!!! To schron czy warzywniak?![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Brawo Kasiu!!! Takie głupie ma to imię, że nie wiem, jak go wystawiać. Napiszesz tekst do płaczu i walniesz w tytule BURAK?! -
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
akucha replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Przed wizytą tez nie mogłam się dodzwonić długo. Pani Ewa była na działce, tam słaby zasięg jest. Ja jutro też spróbuję. Wierzę, że wszystko bedzie dobrze. -
Matko, szyfrem gadają. Człowiek wleci i traci orientację :lol: :evil_lol: Dziekuję za foty wsi spokojnej, wsi wesołej. Moja wieś, to taka z pijackimi okrzykami za płotem. Zdałam sobie sprawę, wieś ma różne oblicza postępu cywilizacyjnego... :razz: O jaaaaa, jaka Colett jest... czysta, bielusieńka... no nie wiem, taka ładniutka!!!! Bulwowóz SUPER. Prosiaki nie maja chyba choroby lokomocyjnej, co? Ja nigdy się z takim przypadkiem nie spotkałam.
-
Olenko :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:, ja tam lubię takie klimaty. Domowe przedsięwzięcia mnie nie kręca, są ciekawsze rzeczy. Bila, iedzę sobie u rodziców i mam remont w nosie. Odnalazłam spokój ducha. Brązowa, nie zamurowali mnie, zruderowali raczej :evil_lol: Gabi, ja w szoku, jak pięknie nam wyrosłaś. Grzeczna i kulturalna :lol:
-
:evil_lol: Rózowy domek, hiiiiiiiiiiiiiiiii uuuuuubuhahahaha... Kasiu, jakie kolorki dałas? :cool3: Mam dla ciebie pieska, sunię :lol: Sabuie nasza, żabcię-kaczuszke. Bierzesz pakerka małego?
-
Kurde, Bila, moje nie spadają. Rury popękały w ścianie. Taki cyrk!!!! Brązowa, a gdzie ta Warszawa? to warmińsko-mazurskie? :roll:
-
Ciotki, do mnie jutro - RANO!!!! -wkracza brygada remontowa :placz: Rozwalą mi łazienkę, tak do tynków, z penetracja w głąb nawet, bo rury wybebeszą :placz: O ja nieszczęślliwa, gdzie się z psami i kotem podzieję?! :placz:
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Piękne psisko, cudowne kwiaty!!!! I taka wielogatunkowość :lol: Ja mam zawsze problemy z zapamietaniem nazw. Lęk psa przed burzą czy strzałami sprawia, że jestesmy bezradni. Nijak pomóc nie można. Biedny Barry. Dobrze, ze ma swoje biurko we własnym domu :lol: Pozdrawiam Zosiu! -
To ja wam powiem, jak to się moze stac. Wczoraj moja po trawie biegała, w pewnym momencię łapa wpadła w jakieś zagłebienie i dzisiaj "koń kuleje" :cool3: Po 3 krokach odpoczywa pół godziny, po schodach noszę. Ot tak. Jutro pewnie wet. Mam skrzaciki (tylko jedna fotka, wrrr...). Śliczne są :loveu: Który najbardziej choruje? One maleńkie takie sa czy tak na focie? Chłpaki czy dziewczyny? Wystawiasz je gdzieś?