Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. [quote name='Ciara']Co by tu dodać...:lol: Przede wszystkim Kubuś nie nadaje sie do osób starszych i do domu z dziećmi,gdyż - jak to Rybcia napisała- to jest pies,który przywiązuje się do jednej osoby.Jest ufny w stosunku do ludzi,niestety nieznajomych odstrasza dość donośnym szczekaniem.Jest to w sumie pies obronny-nie da zrobić krzywdy swojemu właścicielowi.Ma zwyczaj łapania za nogawkę,ale on uważa to za zabawę i jeżeli przyszły właściciel sobie tego nie życz wystrczy odezwać się do niego donośnym tonem. Kubuś idealnie prowadzi się na smyczy jak i bez. Poza tym trzeba pamiętać,że ma on niespełna rok jest bardzo skory do zabawy i trzeba mu poświęcać trochę czasu i uwagi.Uwielbia spać pod kołdrą :lol: To chyba tyle.Jeśli coś ominęłam to napewno napiszę...:loveu: Trzymam z całego serduszka kciuki za Kubusia,bo naprawdę zasługuje na lepsze życie jakie dotychczas miał. P.S.Należy pamiętać,że jest to pies po przejściach i gwałtowne ruchy w jego kierunku wzbudzają w nim lęk,a nawet agresję.Trzeba mieć dużo cierpliwości i wyrozumienia dla niego.[/QUOTE] Dziwne jest to, co piszesz. Trzeba z nim pracować, aby pokonać lęki, agresywne zachowania i strach przed obcymi ludźmi. Określanie go mianem psa "jednego człowieka" to dla niego wyrok. Nawet samotna osoba żyje miedzy ludźmi. Jest młody, istnieje duza szansa, ze upora się z upiorami przeszłosci. Piszesz, ze nie nadaje się do domu z dziecmi... jesteś pełnoletnia? Myślę, że nie. Dorosła, odpowiedzialna, obdarzona empatią osoba nie zabierałaby psa ze schroniska na weekendowe podkołdernikowanie i potem bez beztrosko odstawiała go w poniedziałak do schronu. Ty chyba nie masz sumienia! To jakiś matrix. Ciotki, odpowiedzcie mi, bo aż mi sie ulewa, jak to jest możliwe, że pies po takich przejsciach zostaje wydawany na 2 dni do domu? To sie dzieje oficjalnie, za pozwoleniem władz schroniska czy pracowników? To jest teraz schron OTOZ Animals, tak? Czy w innych fundacyjnych placówkach też się takie rzeczy praktykuje? Kordonia, Charli, przeciez też jesteście tam wolontariuszkami. O co chodzi?
  2. TAK! Ja nawet nie wiem, jak ogłoszenie tutułować. Nie napiszę, ze on BURAK :cool3: mała bieda nijak go nie przypomina
  3. Jaki on śliczny! Druga fota to mistrzostwo świata :lol: [quote name='Charly'] [SIZE=3]Ciaro proszę napisz coś więcej na temat charakteru Kubusia. Widzialam zdjęcie Kubusia w u Ciebie w domu w Twoim łóżku- czy to prawdziwy ufny domowy piesek? Jak zachowuje się u Ciebie w domu przez weekend? A jak po powrocie do schroniska? Jaki dom będzie dla niego najlepszy Twoim zdaniem?[/SIZE][/QUOTE] Zabieraja psa na weekendy do domu?! Czy to nie mąci psu w głowie, nie czuje się ciagle porzucany? No nie wiem... on tyle juz przeszedł.
  4. Chociaz tyle. Zawsze to spacer. Cieszę się, ze jednak je ma, nawet jesli są takie krótkie. W górę Diego!
  5. Zaraz otyły. Pokaż foty, ja mam inne kryteria :eviltong: Ale niepotrzebnie zabrali, fakt.
  6. Tak waciny watek zaniedbać :nono: Dajcie Markofixy kochane jakies foteczki wykąpanej Wci. Niech sie gęba pośmieje z radości.
  7. Tak waciny watek zaniedbać :nono: Dajcie Markofixy kochane jakies foteczki wykąpanej Wci. Niech sie gęba pośmieje z radości.
  8. Ja też podglądam z zachwytem ten niesamowity duecik:lol:
  9. Do kierownictwa moze okroję :razz:, na al. idą oryginały. Są od serca, dobre. Czarnuszek przypomina mi Sunie, te od Diany, kojarzycie? Podnosze chłopakó, niech lecą po nowe domy!
  10. Brązowa, no nie mam sumienia usuwać jej z al. i innych też :placz: Utonę w tych aukcjach na amen. Potrzeba nowych fotek, mam tylko te zimowe...
  11. Kurcze, wywalili ją w najgorszym okresie. Żeby ich pokreciło za tego psa.
  12. To trzyman za Kapselka! Trzeba by wrzucić na pierwsa psy, ktore wciąż szukają domu Filipek, Sabusia, jej chłopak
  13. Acha. Nieźle to sobie wymysliłaś :lol:
  14. Tak!!! Tej beztroski i aktywnego wczasowania zazdrościłam. Prawie czułam zapach sosnowego lasu, jak ja za nim tęsknię. U nas sa lasy lisciste, zgnilizna taka. Efekty waszej pracy widać, ho ho. Pamiętam pierwsze zdjęcia. Poczekaj jescze kilka lat, nie bedziesz chciała do Warszawy wracać. Suche łaki widziałam nad Morzem Azowskim, mam gdzies foty nawet. Te trawy wybarwiały sie na czerwono, ale pięknie wygladały. Szkoda, ze nie wiedziałam wczesniej, przywiozłabym ci nasiona, one się u nas przyjmują. Perz zachowuje sie tak samo jak moja Bela. Gdy zostawię ją na dłużej, to obraża się na mnie. Po powrocie przez kilka dni mnie prawie nie zauważa. To narcystyczne dusze są. Biedna Migotka, no cóż taka kosiara może faktycznie wystraszyć niewidomego psa, sama ich nie cierpię. A jak z kleszczami na waszej wsi? Zabezpieczenie działało?
  15. A do kogo na prawko chodzisz, do Zbynka? :evil_lol: posiedzisz jeszcze trochę, to załapiesz. Przy percwice najlepiej!
  16. One nie sa złe, ale Tosia wyglada teraz zupełnie inaczej, lepiej :lol: Tam chudzina i bieda taka.
  17. A pamietasz, jak bałas się o BIG beagla? I co, okazuje się, ze wszystko super. Moze kobieta chce miec duzego psa. Jest samotna, może bojaźliwa i chce mieć takiego duzego psa. nie dostanie uszko, to pójdzie do innego schronu i wybierze. uwazam, że jesli jakis pies jest agresywny, ma zrabany łep, to wziecie na rece nie uchroni naszego pupila. Oberwiemy społem. A zresztą, małe psy cześciej prowokują duze psy do agresywnych zachowań swoim jazgotem i napastliwoscią. Wiem, bo takie czuby mam. Uszko chyba nie jest prowokator, co?
  18. [quote name='brazowa1']idz,idz Akucha.Może wet-siostre spotkacie :)[/QUOTE] :evil_lol: nie ten region!!!!
  19. Iwlajn, ja to wszystko juz setki razy widzialam. Ten choreograf to najlepszy kumpel Slawka. On kiedyś też pracował w Dumce. Ale nie dziwie się, że się spodobało. Wystepy zespołów i Dumki są bardzo widowiskowe, dla ciebie nowe, inne, ciekawe. Ciesze się, że się dobrze bawiłas. Głowa nie boli? ;) łapiesz juz cos po ukraińsku? :evil_lol: Jechać nie mogę, bo mam dziś w gosciach rodziców, musze spakować Sławka, przyjeżdża w nocy z grania i za kilka godzin wyjeżdża na 2 tygodnie. ale dzieki, ze pomyslałaś :lol:
  20. Zawsze zakładasz najgrsze. Małego pieska też nie wyrwie amstaffowi z pyska i rczej nie odejdzie z nim pod pachą.
  21. :lol: Bo to sprężynka jest! sama radość życia i uroda! Dawaj foty!
  22. Cześć cioteczki :multi::multi: :multi: Bila, gruby kocha komfort :evil_lol:, wychowałaś! Gabi, ja tez się martwie, gdy ciebie długo nie ma :lol: ale zagladałam w pracy, wiem, że mieliscie przygodę z kotką. No cóż, bywa. Moja tez do obcych psow lezie. Durna taka. A dziewczyny - fakt, dają mi popalić, niech akucha wie, że psy ma ;) [quote name='iwlajn']Akuszka, a może ten foks naprawdę z kimś przyjechał. Dalej tak biega samopas? Popytam jutro w pracy czy nie wiedzą skąd on. Widać jaka Belka gościnna, sierść na karku mówi sama za siebie:) Pyni pantalonki ślicznie odrosły:loveu: a na brzuszku dalej sierść wyciera od robienia "krokodylka"?:lol: Tola jest cuuuuuuuuudna, wymiata pozostałe. Najpierw ten jeden ząbek, w który zawsze coś się zaplącze, teraz dowód zbrodni:evil_lol: Akuszka, byliście wczoraj na występach?[/QUOTE] Dzisiaj popytam. On ma jakąś obroże, ale brudny jest. To młody pies, może uciekł komuś do suki? Taaa, Belka bardzo gościnna :evil_lol: i to ona ma ten jeden ząbek :razz: Pynia dalej wysklepienie klaty ma łysawe od "krokodylka', ale dookoła sam puch. Na wystepach rocznicowych nie bylismy, bo TZ-et wyjechał na inne. Mama była, miała zaproszenie. Ona uczyła klasy ukraińskie. Kiedyś to były klasy "b" w naszym ogólniaku. A ty byłaś?
  23. Oba chłopaki fajne, dzisiaj się nimi zajmę - pójda na a. W poniedziałek wyślę teksty do p. kierownika.
×
×
  • Create New...