Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Wizyta się odbyła. Pani Ewa to mila, ciepła, bardzo sympatyczna osoba. Wypatrzyła Łatka w ogłoszeniach, pokazywała mi ich wydruki :lol: Łatek przypadł jej od razu do serca. Cała rodzina czeka na psa. Rok temu odeszła domowa ulubienica Balbinka, dojrzeli do decyzji o nowym domowniku. Stęsknieni są też swaj chłopcy w wieku 10 i 14 lat. Łatek mieszkałby w domu na pierwszym pietrze dwupiętrowego budynku. Obok domu rodzina ma ogrodzona działkę, tam mógłby swawolić do woli. Pani Ewa wyraża zgodę na podpisanie umowy adopcyjnej i wykastruje Łatka - zapytałam, bo nie doczytałam i nie wiem, czy on jest kastrowany. Byłyby zdjęcia z nowego domu, zobowiazałam się je wstawiać ;) Sąsiedzi też mają psaki. Mieszkanie przestronne, dużo w nim miejsca na zabawy z psem. Ludzie świadomi koniecznosci opieki weterynaryjnej, systematycznych szczepień. Jesli wasza decyzja bedzie na tak, to zaczynają kompletować wyprakę dla nowego doownika. Było bardzo miło, polecam ten dom. Jakby co, to piszę się na wizyte poadopcyjną.
  2. Jasne, że dacie radę. Zawsze mam w pamięci Sabunię Kordonii, Maślaczka - przecież one też w schronie kochały Izę, a Wigor Brązowej! Teraz to domowe cycuchy, najukochańsze i najwierniejsze. Z Kubusiem też tak będzie, musi tylko kogoś dobrego w sobie rozkochać. Kubusiu, czaruj domy!!!
  3. Brązowa, napisz tekst o Hopie. Opisz, jak gopostrzegasz teraz. On ma cos ok. 9 lat, tak?
  4. Betbet uciekła :evil_lol: Pokazujemy, psy czekaja na domy.
  5. Buba w górę!!!! Ona czeka, zeby móc kogos pokochac na zawsze. Jeszcze da duzo radości czlowiekowi.
  6. Taka ładna i dobra suczka :-( Mie mogę uwierzyć, że nikt jej nie chce.
  7. Jestem dziewczyny. Oczywiscie, ze pomogę, Kamińsk leży 5 km ode mnie, to żaden problem. Próbuj umówić sie na wizytę przedadopcyjną, ale nikt nie odbiera telefonu. Dam znać, jak będę miła już jakieś konkrety.
  8. Nie dziadkuj mu jeszcze. to dopiero za kilka lat. W górę bankowy, po dom!
  9. :evil_lol: to tak jak moje wszystkie trzy. Ale wiesz, nimi przewodzi sopocka szczekucha Pynia. Nadmorski pies ryczący. W schronach większośc psów szczeka, maluchy to najlepsi zawodnicy.
  10. Wiecie co, nie wiem, co napisać. Ale z tym trzeba coś zrobic. To chora sytuacja i tyle. Kordonia, czytałam wątek koci na miau, tyle tam było optymizmu... A miało być tak fantastycznie. Ludzie potrafia wszystko tak skopać :shake: Jak czytam teraz elblaskie watki to mam wrażenie, ze dzieciarnia się do kierowania dorwała i hulaj dusza, piekła nie ma.
  11. [quote name='kordonia'] Pani kierownik te pieski kocha i chce , zeby były z nią w schrosnsku na zawsze . Po kilku interwencjach słownych osób świaodmych i kochających odpowiedizlanie zwierzeta, zgodę na adopcję dostął Kubuś oraz Skoczek o kórym mowa. Natomiast Przecinek nie, choć na niego akurat kilku chętnych było (jeszcze za czasów, kiedy pracowłąam tam jako osoba od adopcji). Poza tym jest wiecej zwierząt w naszym schronisku nie do wydania- np. w lutym pani kierownik kupiła swinke morską Punię, która ma dożywotnio mieszkac w schrosnisku. Bo kocha świnki....[/QUOTE] No weźcie, to jakies jaja chyba, we łbie się nie miesci. Jak to, kupiła [B]świnkę do schronu[/B] ??? Jesli tak kocha świnki, to dlaczego nie trzyma jej w domu? Przecież to mnożenie bezdomności, podobnie jak decydowanie o dożywociu psa w schronisku :angryy: Czy ta osoba ma jakies kwalifikacje do pełnienia funkcji kierownika schroniska dla bezdomnych zwierząt? Kurcze, ciekawy serial się robi, a miało być tak pięknie...
  12. Super, on szybko znajdzie dom. Jest taki łady i młodziutki. Trzymam Kubusiu mocno!!!!
  13. Brązowa tipsiara :evil_lol: :chaos: pokazujemy dwupaki!!!!
  14. Betbet, ale ty jesteś mistrz błyskawicznych adopcji :lol: Brazowa, dajmy jej psa! A chłopaki w górę!!!
  15. Dziewczyny, ogłaszacie go poza lokalnym portalem? W góre maluchu!!!
  16. Tak mi przykro Magdziak :-( Trzymaj się kochana. Chorował czy tak nagle? Maksiu, piesku śliczny [B][ ' ][/B]
  17. Dziecko szczęscia:lol: Odpocznij po trudach, a potem zasyp nas fotkami.
  18. Tak własnie pomyślałam ;) Czekamy na nich!
  19. No niech sie ktoś odezwie, co? Bila, wiesz coś?
  20. No proszę... W takim razie to zakrawa na nepotyzm. Pięknie... prywatny folwark. Teraz rozumiem. Pani prezes Gebert wie o tych praktykach?
  21. Cieszmy się póki mozemy. ma chłopak na co czekac, zawsze to jakas niteczka. Taki wysyp ON-kow. Do wyboru, do koloru. Jak przebić ma się Diego?! :-(
  22. A ja, mimo wszystko, trzymam za szczęsliwy los dla Uszka!
×
×
  • Create New...