-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Myślę, ze on słodziak. Przecież dawno by już wrócił. Dlaczego on w tym dziale, Brązowa, co jest? -
Dobry wieczór! Grecko cudnie, ale warszawsko też niczego sobie :lol: Widze, że burze dają wam polalić. Maupo, a coś ty w tym oku cyklonu robiła? :-o Poza fotami oczywiście Przepraszam bardzo, co to jest??? [quote name='Maupa4']A on/ona pomieszkało sobie z nami przez jeden wieczór ... :razz: [IMG]http://images8.fotosik.pl/65/a27251c1c463dff4med.jpg[/IMG][/QUOTE] Biedny Groniu, spadł z posłanka prosto na twarz...
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O mamuniu, Markofix, jak ja wam dziekować!!!! :loveu::multi::loveu: I prawda to, Waciula z każdą sesją młodsza jest. Oczy!!! Zobaczcie, ma ślepka jak szczeniak; mlode, figlarne, kokieteryjne. Błyszczą radością życia. Cudowne stworzonko nasze :lol: Brązowa, jesteś w dechę! Zostawiłas jej czuprynke, która uwielbiam. :evil_lol:Wybieram stylizację na buntowniczkę.... ale stylowa grzyweczka też mi sie podoba. A brązowe łatki to Waci rodzone czy pospacerkowa inwencja własna? Jaka to kokietka jest, zamęczyłabym :lol: Całować brzuszek! Chomiczatko-tłuściątko ma klateczkę jak Wersal. -
O mamuniu, Markofix, jak ja wam dziekować!!!! :loveu::multi::loveu: I prawda to, Waciula z każdą sesją młodsza jest. Oczy!!! Zobaczcie, ma ślepka jak szczeniak; mlode, figlarne, kokieteryjne. Błyszczą radością życia. Cudowne stworzonko nasze :lol: Brązowa, jesteś w dechę! Zostawiłas jej czuprynke, która uwielbiam. :evil_lol:Wybieram stylizację na buntowniczkę.... ale stylowa grzyweczka też mi sie podoba. A brązowe łatki to Waci rodzone czy pospacerkowa inwencja własna? Jaka to kokietka jest, zamęczyłabym :lol: Całować brzuszek! Chomiczatko-tłuściątko ma klateczkę jak Wersal.
-
Zanim doszlam do wyjasnienia Brązowej, to pomyslałam sobie, że coś z sierścią się dzieje - pewnie stres. Nie myliłam się więc :-( ten facet na poczatku oszalał na punkcie Żabki, zobaczył, szybko załatwil formalności i szczęśliwy poleciał z Żabulcem do domu. Było sielankowo. Jak to mozliwe, że ludzie mają takie podejście do zwierząt?! Był dla niej dobry, zabierał wszędzie, spała z nim w łóżku, cieszył się nią. Minęło 1,5 roku i wywalił Żabkę. Ma nowa zabawkę... Straszne. Pies, który kocha za bardzo. :-( Ciężko ludziom dogodzić.
-
Moje imie Widmo,a metoda na zycie-radość.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Piękne te sunie! Kochane i szczęśliwe. Jest szansa i ze Widmo kogoś zauroczy, wierze w to. Dałam ja na all. -
Białe słoneczko,biały miś.Ma DOM! Jak wspaniale!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I o zdjęcia pieknie prosimy! :lol: -
No tak, jaka ze mnie gapa. Przecież po tej lapce powinnam poznać. Ona taka przytulasna była. Ślicznie wyrosła :lol:
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Byłam u Lorci, foty i filmy widziałam. O żesz, ta maluda niczego sie nie boi! :-o Jak ona kostka tarmosi, do pyska mu nos wsadza. A taki to z niego agresor miał być.Cuda panie... cuda. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewnie oboje bardzo tęsknią. Jeszcze nawet miesiac nie minął -
Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prosimy!!! I na fotki czekamy. Jak Muszka znosi upały? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek'] tak czy siak dajcie spokoj. moj tz by sie wypial i nie chcial chodzic z takim na spacery hehe. m[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Irysku: [B]Odważni żyją krótko, inni nie żyją wcale.[/B] Ostatecznie, nie każdy może poszczycić się spacerem z owcą! O rany, najlepsze ma łapy, hahahahaaaaa -
Moje imie Widmo,a metoda na zycie-radość.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wszystko gra ciotki :lol:. Już ją mam! -
Brązowa, cos ty taka strazniczka obyczajowości, haaaa?! Nie znasz kochana "dzieci", jeszcze nas by wyedukowały. Czy to Lidzia - parkingowa???? Matko, nie wiem. To jakś mix dobermana chyba. A której to Majka było?
-
A co ty sie tak czerwienisz? :evil_lol: To mądrości życiowe zdobywane pokoleniami. Dobre, dobre! U nas mówi się na taką klaczkę, (tak, tak... chodliwe okreslenie), że ona jak "krew z mlekiem"
-
Moje imie Widmo,a metoda na zycie-radość.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Banerki super, ale za duże. Zaraz banana zarobimy. Kto potrafi zmniejszyć takie podlinkowane?