Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Myślę, ze on słodziak. Przecież dawno by już wrócił. Dlaczego on w tym dziale, Brązowa, co jest?
  2. Dobry wieczór! Grecko cudnie, ale warszawsko też niczego sobie :lol: Widze, że burze dają wam polalić. Maupo, a coś ty w tym oku cyklonu robiła? :-o Poza fotami oczywiście Przepraszam bardzo, co to jest??? [quote name='Maupa4']A on/ona pomieszkało sobie z nami przez jeden wieczór ... :razz: [IMG]http://images8.fotosik.pl/65/a27251c1c463dff4med.jpg[/IMG][/QUOTE] Biedny Groniu, spadł z posłanka prosto na twarz...
  3. O mamuniu, Markofix, jak ja wam dziekować!!!! :loveu::multi::loveu: I prawda to, Waciula z każdą sesją młodsza jest. Oczy!!! Zobaczcie, ma ślepka jak szczeniak; mlode, figlarne, kokieteryjne. Błyszczą radością życia. Cudowne stworzonko nasze :lol: Brązowa, jesteś w dechę! Zostawiłas jej czuprynke, która uwielbiam. :evil_lol:Wybieram stylizację na buntowniczkę.... ale stylowa grzyweczka też mi sie podoba. A brązowe łatki to Waci rodzone czy pospacerkowa inwencja własna? Jaka to kokietka jest, zamęczyłabym :lol: Całować brzuszek! Chomiczatko-tłuściątko ma klateczkę jak Wersal.
  4. O mamuniu, Markofix, jak ja wam dziekować!!!! :loveu::multi::loveu: I prawda to, Waciula z każdą sesją młodsza jest. Oczy!!! Zobaczcie, ma ślepka jak szczeniak; mlode, figlarne, kokieteryjne. Błyszczą radością życia. Cudowne stworzonko nasze :lol: Brązowa, jesteś w dechę! Zostawiłas jej czuprynke, która uwielbiam. :evil_lol:Wybieram stylizację na buntowniczkę.... ale stylowa grzyweczka też mi sie podoba. A brązowe łatki to Waci rodzone czy pospacerkowa inwencja własna? Jaka to kokietka jest, zamęczyłabym :lol: Całować brzuszek! Chomiczatko-tłuściątko ma klateczkę jak Wersal.
  5. Zanim doszlam do wyjasnienia Brązowej, to pomyslałam sobie, że coś z sierścią się dzieje - pewnie stres. Nie myliłam się więc :-( ten facet na poczatku oszalał na punkcie Żabki, zobaczył, szybko załatwil formalności i szczęśliwy poleciał z Żabulcem do domu. Było sielankowo. Jak to mozliwe, że ludzie mają takie podejście do zwierząt?! Był dla niej dobry, zabierał wszędzie, spała z nim w łóżku, cieszył się nią. Minęło 1,5 roku i wywalił Żabkę. Ma nowa zabawkę... Straszne. Pies, który kocha za bardzo. :-( Ciężko ludziom dogodzić.
  6. A ja wystraszyłam sie, ze to Shrek :roll:, ale mi się goraco zrobilo...
  7. Piękne te sunie! Kochane i szczęśliwe. Jest szansa i ze Widmo kogoś zauroczy, wierze w to. Dałam ja na all.
  8. Alezż tam piękie! Jaki on musi być szczęsliwy.
  9. I o zdjęcia pieknie prosimy! :lol:
  10. Maupo, czy Majutka-podpodusznik tak spędza upalne dni? :-o Kurka, moja Belka ledwo dycha. Dzisiaj było ciężko.
  11. Przed chwilą chyba widziałam tę sunię. To ta , ktora jest w Milczu? Ona mniejsza od Tolci jest :lol: Kar)la, pozdrawiam!!!
  12. No tak, jaka ze mnie gapa. Przecież po tej lapce powinnam poznać. Ona taka przytulasna była. Ślicznie wyrosła :lol:
  13. Boi sie aparatu, co? Patrzy w obiektyw i się kurczy, widać, ze taka wystrachana bardzo. Minka jak do płaczu. Ona taka slodka, kochana, malusieńka i młoda jeszcze. Szkoda tego szkraba z wielkim sercem do ludzi.
  14. Byłam u Lorci, foty i filmy widziałam. O żesz, ta maluda niczego sie nie boi! :-o Jak ona kostka tarmosi, do pyska mu nos wsadza. A taki to z niego agresor miał być.Cuda panie... cuda.
  15. Pewnie oboje bardzo tęsknią. Jeszcze nawet miesiac nie minął
  16. Prosimy!!! I na fotki czekamy. Jak Muszka znosi upały?
  17. [quote name='irysek'] tak czy siak dajcie spokoj. moj tz by sie wypial i nie chcial chodzic z takim na spacery hehe. m[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Irysku: [B]Odważni żyją krótko, inni nie żyją wcale.[/B] Ostatecznie, nie każdy może poszczycić się spacerem z owcą! O rany, najlepsze ma łapy, hahahahaaaaa
  18. Sabunia jakoś ludzi nie zachwyca :placz: Nawet marnego gapa-podglądacza nie ma.
  19. Wszystko gra ciotki :lol:. Już ją mam!
  20. Brązowa, cos ty taka strazniczka obyczajowości, haaaa?! Nie znasz kochana "dzieci", jeszcze nas by wyedukowały. Czy to Lidzia - parkingowa???? Matko, nie wiem. To jakś mix dobermana chyba. A której to Majka było?
  21. Nie rycz, wyrosłas z tego! Dorosła jesteś.
  22. A co ty sie tak czerwienisz? :evil_lol: To mądrości życiowe zdobywane pokoleniami. Dobre, dobre! U nas mówi się na taką klaczkę, (tak, tak... chodliwe okreslenie), że ona jak "krew z mlekiem"
  23. Banerki super, ale za duże. Zaraz banana zarobimy. Kto potrafi zmniejszyć takie podlinkowane?
  24. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nic nie kasuj!!!! ZABRANIAM! Dawaj więcej!
×
×
  • Create New...