-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Haneczka niczym sheltie.Złoty skarb w schronisku w Dabrówce MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Teraz już wie :eviltong: -
SZCZENIACZKI z Dąbrówki k/Wejherowa! Wszystkie dziewcząta maja dom :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sagusia jedna jest :lol:, talizman na szczęście!!! -
Haneczka niczym sheltie.Złoty skarb w schronisku w Dabrówce MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Haneczka ma allegro. -
Wiecie, po lekturze "tego" i "owego"... aaaa jeszcze "tamtego" to proponuję, żeby wziąc przykład z Majuty. Trzeba znaleźć swoje porzeczki i mieć wszystko w tyle! Ja już się śmieję, gdy czytam [B]kto[/B] z [B]kim[/B] współpracę podejmuje :evil_lol:. To tulenie się do wszystkich po kolei, z kwiatka na kwiatuszek, te maślane ślepka i śliniące się języczki. Jestem, trwam, coś znaczę... A w oczach kasa, kasa, kasa, a w sercu fałsz, obłuda, hipokryzja. Dzień dobry! :lol: A u nas leje cholera. Piję 3 kawę:sg168:, która z ciotek lepsza?
-
SZCZENIACZKI z Dąbrówki k/Wejherowa! Wszystkie dziewcząta maja dom :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Skrzaty na rójmiejskich (wybcz szefowa, ale dziś sobota, może z rańca ludzie ruszą) i na allegro. Podałam wszystkie dane kontaktowe ze strony schroniska. -
Kamieniowany Kubus- od dzis ma swój własny dom:)
akucha replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Ale super!!!!!!!!!!!! :multi: -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Potrzeba fotek specjała, ma tylko 2 -
Alaska-czeka na cud ,czy zdąży dla kogos zatańczyc?3miasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kurcze, dam ja na trójmiejskie znowu. Ciotki, moze któras pomoze mi z ogłoszeniami? Nie ogarnę wszystkich sama, juz nie wiem, kogo dawać na all., tam martwy sezon, wiszą i wiszą te same psy. Która powrzuca w inne ogłoszenia? -
Halo,halo!!! Łatuś ma dom!!!A jednak wszysto jest mozliwe :)
akucha replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Widziałam ich wczoraj :lol:, przejeżdżałam obok samochodem. Łatuś w czerwonych szelkach, prowadził swoja Panią :evil_lol: Roześmiany, rozmerdany, wygląda dobrze, boczki okrągłe,sierść zadbana. Oboje pędzili na powitanie kogoś, kto wysiadał z autobusu. Łatusiowi mało ogon nie odpadnie. Pani biegła za nim z uśmiechem od ucha do ucha. Fajny z niego pies. -
UKOCHANA BANDA Jakierek, Szyszunia i Harfeczka za TM
akucha replied to olenka_f's topic in Foto Blogi
Olenko :loveu:, wyglądalaś [B]PRZEPIĘKNIE[/B]!!!! Aż sie wierzyć nie chce, że ta delikatna, dziewczęca panna młoda to nasza dzielna Olenka. Piękna z Was para :lol:Buziaki! -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zosiu :loveu:, jaka ja durna, aż wstyd!!!! Właśnie dowiedziałam się, dlaczego moja hortensja od 4 lat nie kwitnie. Obcinam ją co roku :oops: Jestem osobą leniwą i przeświadczona, że jak asadzę, to jakos urośnie. Błąd. Ale jakoś ciężko mi się zmusić do zagłebiania tajników ogrodnictwa. Zwierzaki masz równie piękne jak kwiaty! :lol: -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może zasugerowali się opisem. Wiesz, poczytaja, tkliwość w nich wzbiera, wyobrażają sobie emocje psa i budzi się wizja zbawcy... Mam nadzieję, że go nie oddadzą. -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O kurde, to trzymam za Greja!!!! :lol: Jak się zachował? -
[quote name='Maupa4'] Majutek dryfujący po ... no właśnie nie wiem po czym ona może "dryfować" :oops: [/QUOTE] No jak?! Po [B]WŁASNYM KAWAŁKU PODŁOGI [/B] :lol: Jak się ma, to się dryfuje! Foty świrusowego chaszczowania świetne!!! Ale największy ŚWIRUS to sierżant Migotka :evil_lol: Niewiarygodne jak ona szajbuje, na zakrętach nie wyrabia. Wieś Maupy jest piękna, chata, ogród, las... całokształt. Chciałoby sie też na odludzie.
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jakie radosne fotki Zosiu zrobiłaś, kwiaty wyjatkowo urodziwe. Same słoneczka :lol: Filecik był pewnie pychota, bo kociamber śpi słodziutko. Zosiu, myślałaŚ kiedyś nad tym, ile potrafisz rozpoznać gatunków kwiatów, roślin i krzewów? Niezwykle mi tą znajomością imponujesz. Ja sadzę bezmyślnie zupełnie, nawet nie staram się zapamietać nazwy. Wstyd... -
Dalmatyńczyk Zombi- Gdańsk - już w Domku Stałym!!!!
akucha replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Jak ludzie mają serce, to kasy nie mają... Pies kocha ich oni jego. Szkoda psa i ludzi. Tak sobie myślę, że zamiast im psa odbierać, można było pomóc go leczyć. Ale teraz to juz po ptakach.