Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. No wiem :evil_lol: Weź znajdź na tym forum ludzi, którzy oduczyli psa spać w łóżku.
  2. O rany :multi::multi::multi: lece ściągac ogłoszenia! Ale fantastyczna robota!
  3. Czyli informacja skutkuje. Brązowa, poproś, zeby w schronisku podpytywli ludzi, gdzie wypatrzyli psa. Zobaczymy, które portale najskuteczniejsze.
  4. Oj Bila, nie zawstydzaj... wiesz jak jest. [quote name='Bila']No dokładnie. Ani fotele, ani kanapy:cool3:[/QUOTE] Myslę, że z tym bedzie cięzko, bo to świruska mała. Jak gania z piłką, to nie zatrzymasz. No i przytulas, ona koło Panci musi byc.
  5. To jest nadzieja, że będzie dobrze! ;) Wiesz, ja wybieram się na badania z Belką, bo poczytałam i tez mi się wydaje, ze może mieć cukrzycę. ma wszystkie objawy. Czy Figunia miała wzdęty brzuszek?
  6. [quote name='brazowa1']a warcza na Ciebie,jak prosisz o zejście? [/QUOTE] :roll: Ja nie proszę. Przeciez mieszkam u nich.
  7. Ale ma nie wchodzić na łózko czy wszędzie zakaz?
  8. To ja też! :lol: Biedna Zosia. Ale to twardzielka, ona da radę!!!!!!!!!!
  9. Cukrzyca to podstępna choroba. A insulina ja wzmocni? Jak waleczna, to bedzie dobrze. Tak sobie tłumaczę, bo przeciez musi być dobrze.
  10. Kiedy Sasza sama jak ta stop na wielkość... szkoda, mozna nie trafić i w ścianę. A tak na serio? No doradzajcie. Ja nie potrafię, moje psy to porazki wychowawcze.
  11. Brązowa, widziałas kiedyś wk....oną bulwę? Spróbuj takiej coś rozkazać. Warkot przez bulgot idzie i człowiek się zastanawia, gdzie kapcie podział.
  12. A zlote zęby tez sa piekne? Złota, zlota... a potem leje, wszystko gnije i po złocie.
  13. No własnie były prośby, się nie doczytało? :razz:
  14. O rany... jeszcze to :-( A może te oczy to wynik cukrzycy, nic wetka nie mówiła? A co za kroplówki dostaje, na co?
  15. [quote name='brazowa1']fajne,ale ja wolalabym miec mniej "ryskunkowe",a bardziej realistyczne.[/QUOTE] Rozwiń myśl, chodzi mi głównie o ten realizm :eviltong: No taaa... sucha karma jest już beeeeee, mogę siknąc w domu, kto zabroni?! Nawarczalam na Pana, ktory prosił mnie o opuszczenie łóżka :p Chude doopsko poczuło sie u siebie i zaczyna. Co teraz? Ciotki, ktora ma za sobą udaną akcję oduczenia psa sypiania w łóżku? Znajdzie sie choć jedna? Przejmowanie "fotela prezesa" [URL=http://img510.imageshack.us/i/img1006f.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4599/img1006f.jpg[/IMG][/URL] Taki koniec wieńczy dzieło [URL=http://img299.imageshack.us/i/img0995x.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4104/img0995x.jpg[/IMG][/URL]
  16. :diabloti: To witaj w klubie!!! A wiecie, u nas w robocie to wszystkie baby palą. Facecika od podawania zapalniczki mamy tylko jednego. Cieniasy! Coś dyrekcja chrząkała, że absolutny zakaz wprowadza. Będziemy pewnie w kibelkach razem z uczniami kopcić :roll:. Bo nie ma takiej siły, zeby uczniom zabronić. Z nimi nikt nie wygra :evil_lol:
  17. Ja rzuciłam rzucanie. Kiepski ze mnie doradca. Zreszta, palę, bo lubię :eviltong: Żadne argumenty mnie nie przekonują. Może to przekora? Niezdrowo, niemodnie, drogo, nie wolno. WOLNO!!!! Nie znoszę ograniczeń.
  18. [quote name='Maupa4']Jesień też może być piękna ... no ale to już niestety jesień ... A że pesymistycznie ? No jutro zaczyna sie szkoła ... a jak szkoła to niestety nieodwołalnie lato sie skończyło ...[/QUOTE] Dzięki! :p Nie dostrzegam urody jesieni, jestem na nią ślepa. To siostra zimy. Może czasem jakiś liść czy drzewo... Ja już mam obmyślone, wyliczoną średnią życia rodziny :roll: Od pewnego wieku psów nie będę już miała. Ludzie powinni spadki zapisywać pod pewnymi warunkami, uzględniać w nich los swoich zwierząt. Ja tak zrobię. No, nie ma jak optymistyczne podejście :roll:
  19. Teraz to Brązowa zawału dostanie :evil_lol: Ja wrzuciłm tradycyjnie: eOferty PrzygarnijZwierzaka
  20. Przecież wszystkie teksty są na pierwszych stronach wątków :razz:
  21. Maupo, zaczęłas ten dzień pesymistyczna nutą... Śliwy to jesień, noo. Ja ma takie podejscie do końca sierpnia jak twoja Karolina. Chodzę i jęczę, śnieg już widzę. Odbylam właśnie[B] 3[/B] radę pedagogiczną przed rozpoczęciem roku szkolnego. Nieźle, nieźle się zapowiada :cool3: Idę jeść i karmić. FOTY ZZA SZYBY - FANTASTYCZNE!!!! Jakie smutaski kochane. Wyobrazacie sobie, że odstawicie takiego grzybka do schronu, po coś tam pogryzł, czy nalał w domu? A ile ich tam ląduje... i głodzi się.
  22. Wrzucam ja na allegro. Na eOferty i AdopcjeZwierzaka już jest.
×
×
  • Create New...