-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
No jak nie pokazał?! Wysyłałam ci kiedyś link :eviltong: Powiedz Kamykowi, ze taki bobas tylko na fotach slodki jest. W realu trzeba sie za szczylkiem nieźle nalatać i nasprzątać po nim. Ja czekam z utęsknieniem na to, kiedy w końcu urośnie. :roll: Haahahaaaa, ta... zamordować Saszkę, akurat uwierzę! Gabi, ona na wszystko leje... niestety. Szmatki, dywany, podlogi, posciel. Taki wiek siostro.
-
Strość nie radość Kasiu :evil_lol: Łapki się telepią.. Nie uwierzycie, ale przed chwila Pynia nalała mi na kanapę. Zazdrość czy przesłanie dla Brązowej? Idę się powiesić....
-
Albo doga, co? :evil_lol: Bałam sie jak cholera, jednego ciachnęlam za bardzo. Było troche kwiku, ale krwi nie było!
-
Brązowa, zawsze mozna sie pocieszyć tym, że male dzieci bardziej wymagajace są :eviltong: Gazety sa niedobre, farba drukarska jest trująca, o! Przecież ona wszystko żre...
-
O ie!!!! Kupy tam nie ma!!!! Pynia przez poduszkę przeleciała i łapki wytarła :oops: Ona jeszcze nałóżko nie wlezie, trzeba wsadzić. Obcinalam jej dzis pazurki, było histerycznie i wrzaskliwie.
-
[quote name='ockhama']To książki jeszcze nadal kradną? Markety są z zabezpieniami towaru - ciuchy, żarcie itp. ale że taki pęd do wiedzy mają niektórzy, a może szyją tomy na opał bo zimno? :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kradna głównie wydawnictwa popularnonaukowe. Od razu wiadomo kto - STUDENCI ! Rosną nam kreatywne elity. Nam ostatnio gwizdnęli nowa serię o Dzikim Zachodzie, uśmiałysmy się jak norki. Ot, prawdziwy czytelnik się trafił pośród stada "użytkowników informacji".
-
Wypluj!!!!! Póki co, nie poprawiają :nerwy: Aleeee Tola pogryzła wszystkie pluszowe zabawki, a Pyni wynosi reszte na swoje poslanko i pilnuje. Wredne takie. Mała teraz obgryza kwiaty i meble :roll: I to ich wina jest!
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O jaaaaaa :lol: :multi: To na kogo teraz podawać namiar w ogłoszeniach? Będą fotki z domu tymczasowego? -
To poduszka przecież :placz: Już mi w łóżku też nalała... wszystko szmatki jesteśmy, ech.
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Zobaczysz, ona się u Was zmieni i będzie najkochańsza! Przez te kilka tygodni już zmieniła sie bardzo. To jej pierwszy prawdziwy dom, pierwszy raz ktoś ją tuli, dba o nią, wychowuje i kocha. Ma jeszcze odpały, ale odpuści, doceni to, co dla niej robicie. Takie foty, to miód na serce :lol: Krówka ma na imię Zuzia (to mój małż był taki kreatywny :oops:) Fotki małej sa na watku mojej Pyni. Cofnij sie ze 3 strony do tyłu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/pynia-nazbierala-na-kosci-chcialaby-jeszcze-pileczke-moze-nowy-materacyk-28317/index729.html[/url] -
Nie tylko!!!!! Ciągle mokra, brudząca się, znosząca na kłakach liscie, patyki i.... Piachu akucho, przyniosłam ci piachu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój sukces wychowawczy :p: Przedobrzyłam z tymi szmatkami, co?
-
Od domu do domu,buldożka Sasza nigdy nie zazna spokoju
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
:loveu: :loveu: :loveu: ŁADNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: Wygląda super!!! Zadbana, sierść ładna i utyta już :evil_lol: Absolutnie nie jest za gruba, w sam raz. Po sterylce ładny ma brzuszek. Prawda ciotki? No, Kaju - GRATULACJE :Rose: Od razu widać, ze to dziewczyna Kamyka :megagrin::megagrin::megagrin: I ambicje ma wielkie, niczego sobie ten kamyczek hihihihi... Wycmokajcie ją ode mnie! Lubi swoje nowe szelki? :razz: Jak sprawy klatkowe? -
Bila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty też -niebożątko moje - zaginasz w BIBLIOTECE??? :placz: Co znaczy, ze robisz 5 tysiąc, jak robisz? Bo ja mam 50 tych zas...nych tysiecy :placz: Pisałam już, że Grzybek bardzo przystojny, co? Ma fantastyczne czarne ozdóbki :loveu: Makijaż permanentny. Mam pytanko: Czy żeby zajarzyć, potrzeba minimum inteligencji zarówki?
-
[quote name='Maupa4']A to nie grzybki w domku ? Albo grzybki pod ochroną pniowego domku ? ;) Nie pisz mi Akucha o proroctwach. :mad: O proroctwach na temat zgnilizny, trucizny i smrodu. Na zdjęciu wyraźnie widoczna i zgnilizna i trucizna. Smrodu nie czuc. Ale kto wie ? :hmmmm: [/QUOTE] Jak gnije, to śmierdzi :eviltong: A grzybki aż blond się zrobiły. To ostatnie stadium... Domek zzieleniał ze złości. Ciotki, co my tam sobie pomocą głowę zawracać będziemy. Teraz chętnych tylu, że psy na siłę wyrywają, podstępem i z miłościa na ust koralach :p Bleblajmy lepiej - to zdrowsze! :lol: A wiecie, polatalam sobie ostatnio po rasowychi fundacyjnych forach kilku i... gdzie nie wlecę, tam grzybki :evil_lol: I smrodek ten sam...
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rany, jaka super fota!!!! Zula, jestes niesamowita! Jak dajesz sobie radę?