Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Fota [I]schizo[/I] oryginalna :evil_lol:. Niczego sobie stadko! A sceneria rzeczywiście urzekająca. Prawdziwy psi RAJ! A w nim Mars i Balbinka :loveu: Mnie zauroczyła jeszcze jedna fota: [IMG]http://images24.fotosik.pl/305/52fa3b95cb4f95f9.jpg[/IMG] W prawo, w lewo... i to wszystko nasze!? Najlepszego Pies?, niech to trwa jak najdłużej!
  2. A może ktoś chciałby poznać? Węgoelek czeka!!!
  3. Watek geriatryczny trochę, ale PIĘKNY! :placz: Jak ty wzruszająco o nich piszesz.. Myślę, że niektóre mogłyby jeszcze o domy powalczyć. Dana, Łatka, Sylwester . Eee, wszystkie własciwie.
  4. Oktawio, ale on widzi przecież ;) Ładny pies, mam nadzieję, że ktoś go szybko pokocha. Może znajdzie się właściciel?
  5. Podnoszę Pusię! Taka ładna bulwa :lol: Na filmie wiedać, jak tęskniła do ludz biedactwo.
  6. [quote name='Maupa4']Rety - jaka cisza ... jaka martwota ... całe dogo śpi ... :crazyeye: Czyżby szał przedświątecznych porządków ? Amok przedświątecznych zakupów ? Bo o pichceniu to chyba jeszcze nie ma mowy ? :cool3: A u nas ... leserka ... :diabloti: Nie sprzątamy - u nas zawsze w miarę czysto ... :cool1: Nie kupujemy w amoku - już kupiliśmy bez amoku ... :p Pichcic nie pichcimy - mało jemy ... :eviltong: My sobie ... żyjemy ... :multi: Łazimy i śpimy ... tradycyjnie ... [/QUOTE] Szczęśliwa kobieta, no... I jeszcze tyle bulwa ma. I jedna ładniejsza od drugiej... I gdzie tu sprawiedliwość? :placz: [I]u nas zawsze w miarę czysto [/I]- jak to się robi, proszę o przepis.
  7. salomeo :lol:, a wydębisz jakieś fotki? To się Lisce udało :multi: :multi: :multi: cudownie! Fajnie, że kobieta ją wzięła, dogadają się pewnie szybko.Trzymam mocno!
  8. Baluje przedświątecznie pewnie ;) Alaska w górę!!!!!!!!!!!
  9. :multi: :multi: :multi: A ja z tej radości zapomniałam watek odwiedzić. Jak ja się cieszę!!!!!! Hurrrraaa... Ciotki, zaproście nowy dom na dogo!!! Ja chcę Bartusia oglądać, chcę czytać, jaki to cudowny pies. Zaproście koniecznie.
  10. To pokazujemy!!!! Nikt nie lubi oryginałów o cudownym charakterze?
  11. Hopnę niewidzialnego maleńtasa...
  12. [quote name='brazowa1']czy te fotki juz byly pokazywane? [/QUOTE] Były :lol:, bo Kubuś ma je już w ogłoszeniach. W górę piesku, czas na dom!
  13. Ona dalej w schronie. Fajnie, że ktoś się nią interesuje, ale pamiętajcie, że to wystraszone, spanikowane dziecko. To dziewuszka specjalnej troski póki co, ona nie wie, że człowiek może być dobry. Wie, że bije, kopie i przegania. Z nią nie będzie całuśnie w pierwsze dni. Jednak warto o nią powalczyć.
  14. Taaaaaa... jak takie same, jeśli skarpetki ma???? Cwaniucha.... Mama kodeks Brązowej odnośnie wychowania szczeniąt wlepić?
  15. Witaj maganr1 na dogo :lol:. Ciesze się, że nas odnalazłaś. pamiętam, pytałaś zdaje się o Alaskę. Brązowa, dlaczego tę w skarpetkach proponujesz. Ta, która wybrała maganr1 to moja ulubienica :razz: Ona najbardziej mniamusna, taaaaka biedniuteńka. Ja mam 3 niewychowane psy i zyję!
  16. :evil_lol: pewnie chętnie by to zrobiła. U weta ma takiego stresa, ze trzęsie sie jak osika.
  17. Eeee, ja nie daję takich. Sama tych widoków nie lubię. Ale brzunio jest ok, a w sreberku ładny całkiem, swiąteczny :evil_lol: Rana nie jest straszna, tak na boku raczej, nie dokuczała jej chyba nadmiernie, bo Toffi nie specjalnie cierpiaca była. Poszlo bezstresowo, mama sama podaje jej zastrzyki, wszystko w domu, ona ani piśnie. W poniedziałaek zdejmują szwy :lol:
  18. Wyciagnęła sobie jeden szew. Chodzi ze srebrnym nochalem, bo ciągle szuka cycuszka, który jej wycięli... [COLOR="Pink"]Ona go ssała[/COLOR] a brzucho zasreberkowane. Wesolutka, rozpieszczona, żywczyk taki. Apetyt że ho ho ho! Jeśli chce pić, jeść, to popiskuje żałośnie. Trzeba na rękach znosić, bo ona nie będzie chodziła w tych wstrętnych kubrakach!!!! [I]Mam nosić kubraki, to wy noście mnie![/I] Cycuch taki :lol:
  19. Komu pinczerka samotnego? On taki biedny...
  20. Bo co? Adopcja psa ze schroniska to w pewnym sensie ratowanie mu życia. Myślę, że ludzie, którzy biorą schroniskowe biedy mają świadomośc, że to nie pupile z sanatorium. A jeśli tak nie myślą, to czas najwyższy, żeby zaczęli. To co, schron powienien wyleczyć, wypielęgnować, odmłodzić, odkarmić, odchuchać odmuchać, a wtedy ktoś łaskawie okaże wielkoduszność i adoptuje? Może jeszcze taksówką do domu powinno sie podwozić? O nie, Brązowa, nie wydziwiaj! Koksa trzeba oglaszać!
  21. Parkingowa ma gapa. Oj, niechby ktos się maluchom trafił.
  22. Yunona, jesteś niesamowitą kobietą. Podziwiam twój spokój i sposób, w jaki podchodzisz do Harrego. Szczęściarz z niego. Wierzę, że wam się uda. Co znaczy, że " tył ma taki... delikatny"?
  23. Suczka ma cieczkę średnio co 6 miesięcy. Delmucha może zacząc ją w grudniu lub styczniu.
  24. Celinko, krótko, ale szczęsliwie! Pamietaj o tym. Są razem ;), radosne, młode i pełne nadziei. One już wiedzą, że kiedyś się z Wami spotkają. Czekają i chcą, żebyś była szczęsliwa, usmiechnięta. Taką Cię zapamietały, taka byłaś, gdy zagladały Ci z miłością w oczy.
  25. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dobre!!!!!!! Nic mu nie szepnę nawet, bo jak go znam, to pomysł mu się spodoba.
×
×
  • Create New...