-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Podobanie, pewnie... do szpilek jej nie pasował? W górę brzydalu, jeszcze ktoś cię pokocha! -
Ale ładny! czy prawie jak hovawart robi taka roznice?ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mi też się on podoba, bardzo. Zastanawiam się, jak będzie mial na imię?! Powinno być niezwykłe jakieś. Jak znam życie..... pip... pip... pip... -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Tak późno w nocy operują? Mnie też dziwi, że nikt nie dzwoni i kolejki nie widać. Żal... -
Larry,juz pojechał z nowa pania do nowego domu w Niemczech.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']kaerjot,Larry pojechal ponad miesiac temu,juz nawet fotki pieska przysylali nowi wlasciciele:)[/QUOTE] To ja na nie czekam :roll: -
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie martwcie się cioteczki, Waciulka też się pierwszy raz nie spodobała. I Węgielek znajdzie swoich Markofixów, coś tak czuję. -
Ale ładny! czy prawie jak hovawart robi taka roznice?ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ile lat mu dają? cudny jest, indywidualista, niezwykły. -
Moje rany dowodem mojej wiernosci.7miesieczny Filet Ma DOM :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nikt po oneczkę nie dzwonił? Wczoraj wystawiłam i już 3 gapów ma. Może przestraszyli się patronatu adopcji? :evil_lol: -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: Już nie! Wita nawet kundle. Ta mina dedykowana jest kocicy, która właśnie skradała się do kuchni. Poluje na nią, musi chociaz nosem trącić tę bambaryłę, która wyżera jej z michy. -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jest [B]R E W E L A C Y J N A[/B]!!! Kocha dom, szlaeje po powrocie ze spacerów, obskakuje wszystkich, wita, podgryza, pokazuje ząbki, smiesznie marszczy pyszczek. Kocha wszystkich. zachowuje się jak szczeniak. Ma swoje wymagania żywieniowe :evil_lol:, lubi "z rączki", byle czego nie zje, a apetyt dopisuje. Ależ mnie dzisiaj obtańcowała, wylizała, podryzała, zaczepiała do zabawy. Świetny piesek :loveu: Moja pani, moja, tylko moja... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/440/54d7b9b7bc0d7bd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/315/c634d5b6f1d564db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/439/4a65e0a69434af77.jpg[/IMG][/URL] Kuchnia jest nasza. Pilnuję. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/50/54321c021f9180b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/439/83bd219b6c8c2597.jpg[/IMG][/URL] -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Noworoczno-sylwestrowa Wacia śliczna jest :lol::loveu: W swetrku wygląda pieknie, twarzowy, to waciny kolor. Mogę ogladać jej zdjęcia bez końca. -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
akucha replied to emilia2280's topic in Schroniska
Czyli co, psy z interwencji trafiały do Krężla? Możliwe to? -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To wyślę do szefa i ruszamy. -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O boże jakie brzydactwo kochane :placz: Kiedy one kwarantannę kończą? Trzeba znowu zbiorówke kurdupelstwu zrobić.