Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Maluńka biedna jest, ale bardzo dzielna. Zupełnie przytomnie wygląda jak na pierwszy dzień. Ubierz ją mareksy, trzeba na zimne dmuchać. Nie znam psa, który by sobie pogrzebać po wecie nie lubił ;) Załatwiała się już, piła coś? Jaki aparat masz? Pochwal się, bo ładne zdjęcia robi. Instrukcja obsługi gruba? Bo mnie to zawsze przeraża... Czytam i nic nie rozumiem :oops:
  2. Tak!!!! Z astką Bastą. Krasnal, który każdego dnia dzielnie walczy o życie.
  3. Tak, przylecieli po niego jak na skrzydłach. Wybaczyli takie demolki, zorganizowali pobyt psa u rodziców po ich nieobecność... obiecywali, że oni nie z tych... ech...
  4. A od kiedy schroniska przeprowadzają wizyty przedadopcyjne? Ludzie rozmawiali z opiekunką psów bardzo długo, podeszli do jego przeżyć i zachowań z wielką wyrozumiałością, obiecywali "złote góry". I co z tego? Wizyta przedadopcyjna... można ładnie mieszkać, wykazać się wiedzą o wychowywaniu psa, zaimponować doświadczeniem, zauroczyć słowem... i też po kilku dniach okazać się świnią. Bywa nie raz. Fixowi trafiło się to już 2 razy. Kto o pierwszym domu nie powiedziałby, że jest idealny???
  5. Jasne, to fajne chłopaki oba :lol: I żaden z nich nie będzie chciał ci spawić przykrości przecież. Nie znam się na tych nowoczesnych ogrodzeniach, więc nie doradzę. Na żywolot dobra jest zwykła ałycza - to śilwa jakaś. Szybko rośnie, ma duże przyrosty roczne, jest bardzo gęsta i psom trudno ją sforsować.
  6. Zulu, ściągnij sobie znowu: IT Partner - FTP :: Paint.NET - polski interfejs 3.0 pl On tak chciał za perfumeryję robić, to wszystko dla ukochanej Zuli :evil_lol:
  7. Czy ktoś o nią pytał? Ma od tygodnia gapa na allegro.
  8. Bardzo ładny maluch z niego! Nie martwcie się, on pewnie szybko znajdzie dom.
  9. Kolejny niewidzialny... Szkoda no.
  10. :evil_lol: nie ma jak optymistyczne podejscie! W górę Trejsi, czaruj jakiś dobry dom!
  11. Wędrujemy na pierwszą stronę i już!
  12. :lol: SUPER!!!! Brązowa, może go trzeba na jakąś wielką budę postaiwć czy co?! On w schronie niewidoczny, za kurduplaty jest.
  13. Cholera, nikt o niego nie pyta, a to taki słodki pies. On będzie tym najwierniejszym, skupionym na swoim człowieku. To dobrota.
  14. Pojawiło się światełko w tunelu. Są ludzie poważnie zainteresowani Lidzią. Niechby wszystko się udało, tak bym chciała!!!!
  15. Tak, został zwrócony ponownie. Ludzie wiedzieli, co przeszedł i zafundowali mu powtórkę. Egoiści, potwory!!!
  16. Ukąpany i śpiący Donuś :lol: Jedno można powiedzieć śmiało - życie z Dino nie jest nudne. Życzę coby ta łapka nie szwankowała więcej!!! Brązowa jak zada pytanie :evil_lol:, to nie ma mądrego, który by na nie odpowiedział. Jakim programem obrabiałaś Zulu fotki?
  17. [quote name='brazowa1']po paru fotkach skaczacego Dzekiego stwierdzam,ze to jednak border :multi: [/QUOTE] A figasa!!!! Karel to jest jak nic! Wyczytałam, że one słyną z akrobacji w czasie skoków, potrafią nawet w powietrzu piruety kręcić :eviltong: Kochają wodę i... nie lubia odpuszczać psom, zwłaszcza większym od siebie :evil_lol: A Mareksy niedzwiadka do domu przyprowadził :siara: Psy Mareksego, to szczęśliwe psy! Widać w nich ta radośc zycia, wiatr w uszach i radośc na pyskach. Wyobrażam sobie, co czuł Aramis w czasie tej wedrówki. Nigdy jeszcze tyle swiata nie widział. On teraz też z tych szczęsliwych :lol: Koteczek się przyzwyczai, ma gdzie zwiwać. Błękitna fota piękna!!!!!
  18. [quote name='Maupa4']A czy ona nie ma własnego, prywatnego toru u siebie w domu ??? :cool3: Dobrze, że trochę mebli polikwidowałam to to co jeszcze pozostało pięknie "piżga" po wszystkich kątach ... A jakie piękne biegi na czas są po schodach ... tylko góra-dół ... dół-góra ... i od nowa ... A jak pięknie w zakręty wchodzi ... A czy ja jej zabraniam latać po blatach ... ? [/QUOTE] :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: No fakt!!!! Będziesz się tam po jakichs torach przeszkód ciągać. Ale mnie rozbawiłaś. Zauważyłam, że bostony mają takie miny "na smutasa", minki-miuminki. Nooo, Debi rozpracuje bostonie towarzycho w mig. Bo ona przecież bull!!!
  19. Boże, no kiedy on do domu pójdzie?
  20. Może jej trzeba oddzielny wątek załozyć? Kto dokopie się do aktualnych fotek? Pytają o nią ludzie, a domu nie ma.
  21. Taka tragedia się stała. Biedny, biedy pies.
  22. :evil_lol: Ciotki rozrabiary! On by się pewnie wybrał do fryzjera, tylko biedak nie ma z czym :cool1:
  23. To też o dom dla niego poprosze. Biedny on, niechciany. Nikt nigdy o szpica nie zapytał.
×
×
  • Create New...