-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Ona w agility byłaby super, ma doskonale opanowane porozumiewanie gestem. Maupo, masz takie foty - Debi w szekach - no typowy boston, tylne łapy w takim wykroku:lol: Heheheheee, no i ten nieśmiertelny film z jazdy małej Debi busikiem. Pies na sprężynie :evil_lol: U Tolki też mnie zdumiewa jej skoczność, taka samobójcza, na łeb na szyję. Wybija się z łóżka w sypialni i wskakuje do następnego pokoju, to tak ok. 3 metrów. Boję się cały czas, że sobie kiedyś kark skręci.
-
[quote name='Maupa4']Zwłaszcza czy co ... a najprawdopodobniej miksem ... :evil_lol: Akucha trafiła ...[/QUOTE] Ale numer!!!!!!!!! Hehehehehe, niewiarygodne, że trafiłam :evil_lol: Wiesz dlaczego? Bo przeglądałam kiedyś stronę o tej rasie i mnie natchnęło, że moja Tolka może coś z nich mieć. Ona też łapy ma długie, proste, jest wysoka. No i ten diabelski charakter...
-
Wstydziłam się :roll: Oglądam sobie właąnie hodowlę łysych świnek morskich. One mi się najnormalniej w świecie podobają. Czarne wygladają jak miniaturowe hipopotamki :loveu: Znalazłam jakieś agutti pieprz i sól, z kręconymi kłaczkami. Też super!
-
:lol: Mareksy, jestem pod wrażeniem! Zdążyłeś to wszystko wyłapać?! Za komplementy dziękujemy! ;) Byłam dzisiaj w zoologiku, chciałam sobie kupić króliczka małego - bo mi się już psy znudziły :eviltong:. Boszszszszsz..., jaki cudny był, morelowo-czekoladowy. Takie łapuńsi słodkie miał, nochalkiem krręcił, tak prosił :placz: A to wredne TZ-ecisko :angryy: NIE, NIE, NIE. No nie chciałam skandalu w sklepie robić. Chociaż teraz tego żałuję. Nie pojadę z nim jutro na rekonstrukcję bitwy napoleońskiej. Niech sam w tym smrodzie kapiszonowych salw armatnich siedzi.
-
O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :multi: :multi: :multi: Mareksy, ale uczta, rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękne, piękne psy - bez dwóch zdań. Dżeki wyjątkowo Urodziwy jest, masz rację. O rany, ale ty je pieknie potrafisz fotografować. jestem zachwycona. Brązowa, on rzeczywiście ma w sobie coś z karelskiego psa na niedzwiedzie. Karelka była podobna, tylko w miniaturze, prawda? Ha ha ha ha, biedny Aramis, ile mu jeszcze kilogramów brakuje do tego, żeby tak sobie ze szczylkami poganiać. Ale tak zupełnie samotny to w ogrodzie nie jest. Dżeki zagląda. [SIZE="1"]Mareksy, pamiętaj, że do 1 postu można wlepić tylko 5 zdjęć!!! Za naruszenie regulaminu modzi bana dają :placz:
-
Witamy w świecie psiej groteski Mareksy :multi: No cóż, człowiek ma, co sobie wychował :roll: Brązowa, ja się nie dziwię, że sprzątać po Sagusi nie musisz. Widać, że psiątko nic nie trawi przecież :razz:
-
O, oo, oooo! Ja właśnie tę fotkę Yody zapamiętałam i dlatego napisałam o tych koszulkach posterylkowych własnego pomysłu :lol: Dzięki Kaerjot! Mareksy :lol:, ale ty pięknie focisz!!!!! A mieszkacie jak w raju! Cudownie, ech... Zaraz mnie znielubisz :evil_lol:, ale... Ja nie wiem, czy Dżeki odpuści :razz: Aramis jest kastratem, a w Dżekim buzuje testosteron, to chyba normalne, że bedzie chciał sobie go podporządkować?! No nie wiem, nie wiem... może trzeba odjajczyć? :thinkerg: :scared: I nie zamykaj przed nim dogo, on taki fajny jest, my lubimy urwisów!!!!
-
Jesli twoja wetka nie ma, to sam zamów. Porównaj ceny i wybierz rozmiar: Kołnierz ochronny dla psa - Porównanie cen i produktów z Twenga - ceny, produkty, opinie, forum, zdjęcia, charakterystyki... Jesli nie ma kubraków, to wykombinyjesz sam :lol: Przyda się jakaś podkoszulka czy bluza. Kołnierz pozwoli ci na odrobinę luzu, zostawisz małą samą i będziesz mial pewność, że sobie rany nie rozliże. Aramis refleksyjny - piękny!!! Mało tych fotek no...
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha buldożerstwo???? -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']jest niesamowita i łobuzica.Taka do tulenia i kochania.Pani Jasia pisala,ze juz nauczyla sie spania w łóżku:) :multi:[/QUOTE] Sama się nauczyła? :evil_lol: W górę Lorciu, maszeruj po dom! -
Ale ładny! czy prawie jak hovawart robi taka roznice?ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A ludzie go zauwazają, zatrzymują się przy jego klatce? On urodziwy taki. Z ogłoszeń zero zainteresowania :shake: -
Po Kubusia ktos przyszedł...KCIUKI TRZYMAC! ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Na fotki poczekamy, nie pali się, ma ładne przecięz. Przypominamy Kubusia. -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Bo jest :lol:A futerko jakie ma, a nosek, ślepka... no wszystko cudne ma. Łepek mieści się w dłoni, to kruszynka do pokochania od zaraz! Nawet gapa na all. ma, ale dziad się nie odzywa... chlip, chlip, chlip... -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']czy nie ma nowych zdjec, czy ja ich po prostu nie widze????[/QUOTE] No ni ma, bo fotograf ma do Lorci bardzo daleko. Znalazłam jeszcze takie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1498/pict0216ch2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/572/pict0120tu8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8862/pict0241gt9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8458/pict0246iy5.jpg[/IMG][/URL] Słodziutka jest i malutka. Szkoda, że zdjęcia nie moga tego oddać. -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']W sierpniu 2008 zaczęłam szukać braciszka dla Ferki - czekoladowej jamnisi 4-letniej, którą adoptowałam w pażdzierniku 2007 roku z elbląskiego schronu, również z dogo, ale najpierw wypatrzyłam ją na Allegro. Jej wątek i galeria jest na dogomanii. Po kilku nieudanych próbach, trafiłam na wątek Harrego, jamniczka 5-letniego, który był oddany do schronu jako agresywny. Była też nieudana adopcja, Harry po raz drugi wrócił do schroniska. Jak zobaczyłam zdjęcie jamnisia chudziaczka z wystraszonymi ogromnymi oczkami razem z synem podjęliśmy decyzję, że właśnie Harrego weźmiemy. Kto będzie chciał agresywnego jamniorka? A u nas znajdzie spokój i miłość. Harrego przywiozłam do domu z Sopotu 11 grudnia. Generalnie jamniś jest bardzo wesołym pieskiem, ale musiał sporo przejść i dostać w doopkę , bo był kłębkiem nerwów. Pogryzł mnie dwa razy, ale stało się to z mojej winy , ale dzięki temu po prostu "nauczyłam" się Harrego. Z Ferką się zaprzyjaźnił w miarę dobrze i pomimo,że jest niesamowicie spokojną i przytulaśną nie dała się zdominować czarnuszkowi. Harry jest b. ruchliwy co mnie bardzo cieszy, nauczył się ostrzegać warczeniem (przedtem od razu atakował), trochę wody w Wiśle upłynie, żeby całkowicie nam zaufał. Za mną chodzi jak cień jak tylko jestem w domu. Fairy znaczy wróżka, czarodziejka, a Harry (Potter) też jest czarodziejem, oboje są z Pomorza i tak miało być. Jesteśmy zadowoleni wszyscy, a Harry z dnia na dzień jest coraz fajniejszy, a najważniejsze- nie gryzie. Harry bardzo dziękuje Brązowej1 i Betbet za wątek i wsparcie, dzięki nim trafił na fajny domek.[/QUOTE] Szczęściarz, wielki szczęściarz :lol: -
Amen! Niech tak będzie, bo my bardzo tego chcemy :evil_lol: Że o Killerku nie wspomnę. Wiesz Markofix, patrzę na link do petycji, który masz w podpisie i przyznam, że biłam się z myślami - podpisać czy nie. No i nie podpisałam. Wystawiam na all. aukcje 17 sopociaków. Co będzie, gdy zabronią? Cholerni rozmnażacze, to wszystko przez nich.
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Amen! Niech tak będzie, bo my bardzo tego chcemy :evil_lol: Że o Killerku nie wspomnę. Wiesz Markofix, patrzę na link do petycji, który masz w podpisie i przyznam, że biłam się z myślami - podpisać czy nie. No i nie podpisałam. Wystawiam na all. aukcje 17 sopociaków. Co będzie, gdy zabronią? Cholerni rozmnażacze, to wszystko przez nich. -
Bialy owczarek szwajcarski w nowym domu! Dziękujemy:)
akucha replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Nie znam się, ale przyzna, PIĘKNY JEST!!! Szybko znajdzie dom, tego mu zyczę. -
Jezuuu, boski jest!!!! :loveu::multi::loveu: Alez ma maskę fantastyczną!!! Ale w tym wieku 14 kilo :evil_lol:, nieźle, nieźle. Chociaż... moja Bela od szczeniactwa była kurduplata i napakowana. Może brzuch miała bardziej wklęsły niż teraz :roll: A nigdy specjalnie żarta nie była. Macho taki raczej niskopodwoziowy jest, co? On domu szuka?
-
Oooo, to mi się Neloniku podoba! Tak powinno być, ja sprzątam po swoich trzech i nie jest mi to szczególnie wstretne. Gorzej znoszę sprzątanie opróżnionych popielniczek z aut po bardzo chorych pacjentach ośrodka zdrowia, z którym sąsiadujemy :angryy: Facet boski :evil_lol:. A mówią, że zwierzę upodabnia się do właściciela. Byłam swojego czasu w Warszawie, ale ona obs....ana. Trudno stąpnąć czystą nóżką. Nie dziwię się, że ludzie wściekają się na psy - chociaż powinni na ich właścicieli. Jak zobaczyłam zbrukany odchodami pomnik Powstania Warszawskiego, to było mi przykro.