Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Ona w agility byłaby super, ma doskonale opanowane porozumiewanie gestem. Maupo, masz takie foty - Debi w szekach - no typowy boston, tylne łapy w takim wykroku:lol: Heheheheee, no i ten nieśmiertelny film z jazdy małej Debi busikiem. Pies na sprężynie :evil_lol: U Tolki też mnie zdumiewa jej skoczność, taka samobójcza, na łeb na szyję. Wybija się z łóżka w sypialni i wskakuje do następnego pokoju, to tak ok. 3 metrów. Boję się cały czas, że sobie kiedyś kark skręci.
  2. [quote name='Maupa4']Zwłaszcza czy co ... a najprawdopodobniej miksem ... :evil_lol: Akucha trafiła ...[/QUOTE] Ale numer!!!!!!!!! Hehehehehe, niewiarygodne, że trafiłam :evil_lol: Wiesz dlaczego? Bo przeglądałam kiedyś stronę o tej rasie i mnie natchnęło, że moja Tolka może coś z nich mieć. Ona też łapy ma długie, proste, jest wysoka. No i ten diabelski charakter...
  3. Wstydziłam się :roll: Oglądam sobie właąnie hodowlę łysych świnek morskich. One mi się najnormalniej w świecie podobają. Czarne wygladają jak miniaturowe hipopotamki :loveu: Znalazłam jakieś agutti pieprz i sól, z kręconymi kłaczkami. Też super!
  4. :lol: Mareksy, jestem pod wrażeniem! Zdążyłeś to wszystko wyłapać?! Za komplementy dziękujemy! ;) Byłam dzisiaj w zoologiku, chciałam sobie kupić króliczka małego - bo mi się już psy znudziły :eviltong:. Boszszszszsz..., jaki cudny był, morelowo-czekoladowy. Takie łapuńsi słodkie miał, nochalkiem krręcił, tak prosił :placz: A to wredne TZ-ecisko :angryy: NIE, NIE, NIE. No nie chciałam skandalu w sklepie robić. Chociaż teraz tego żałuję. Nie pojadę z nim jutro na rekonstrukcję bitwy napoleońskiej. Niech sam w tym smrodzie kapiszonowych salw armatnich siedzi.
  5. O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :multi: :multi: :multi: Mareksy, ale uczta, rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękne, piękne psy - bez dwóch zdań. Dżeki wyjątkowo Urodziwy jest, masz rację. O rany, ale ty je pieknie potrafisz fotografować. jestem zachwycona. Brązowa, on rzeczywiście ma w sobie coś z karelskiego psa na niedzwiedzie. Karelka była podobna, tylko w miniaturze, prawda? Ha ha ha ha, biedny Aramis, ile mu jeszcze kilogramów brakuje do tego, żeby tak sobie ze szczylkami poganiać. Ale tak zupełnie samotny to w ogrodzie nie jest. Dżeki zagląda. [SIZE="1"]Mareksy, pamiętaj, że do 1 postu można wlepić tylko 5 zdjęć!!! Za naruszenie regulaminu modzi bana dają :placz:
  6. Ludzie, Maupa nas wykończy. Ona to umie stopniowac napięcie... Kim, no kim może być Debi????? Boston terrierem czy co?
  7. Witamy w świecie psiej groteski Mareksy :multi: No cóż, człowiek ma, co sobie wychował :roll: Brązowa, ja się nie dziwię, że sprzątać po Sagusi nie musisz. Widać, że psiątko nic nie trawi przecież :razz:
  8. O, oo, oooo! Ja właśnie tę fotkę Yody zapamiętałam i dlatego napisałam o tych koszulkach posterylkowych własnego pomysłu :lol: Dzięki Kaerjot! Mareksy :lol:, ale ty pięknie focisz!!!!! A mieszkacie jak w raju! Cudownie, ech... Zaraz mnie znielubisz :evil_lol:, ale... Ja nie wiem, czy Dżeki odpuści :razz: Aramis jest kastratem, a w Dżekim buzuje testosteron, to chyba normalne, że bedzie chciał sobie go podporządkować?! No nie wiem, nie wiem... może trzeba odjajczyć? :thinkerg: :scared: I nie zamykaj przed nim dogo, on taki fajny jest, my lubimy urwisów!!!!
  9. Jesli twoja wetka nie ma, to sam zamów. Porównaj ceny i wybierz rozmiar: Kołnierz ochronny dla psa - Porównanie cen i produktów z Twenga - ceny, produkty, opinie, forum, zdjęcia, charakterystyki... Jesli nie ma kubraków, to wykombinyjesz sam :lol: Przyda się jakaś podkoszulka czy bluza. Kołnierz pozwoli ci na odrobinę luzu, zostawisz małą samą i będziesz mial pewność, że sobie rany nie rozliże. Aramis refleksyjny - piękny!!! Mało tych fotek no...
  10. Figa, no gdzie jesteś???? Niech ona się znajdzie!!! Olenko, tak mi przykro, wyobrazam sobie, co przezywasz.
  11. Kto pokocha buldożerstwo????
  12. [quote name='brazowa1']jest niesamowita i łobuzica.Taka do tulenia i kochania.Pani Jasia pisala,ze juz nauczyla sie spania w łóżku:) :multi:[/QUOTE] Sama się nauczyła? :evil_lol: W górę Lorciu, maszeruj po dom!
  13. A ludzie go zauwazają, zatrzymują się przy jego klatce? On urodziwy taki. Z ogłoszeń zero zainteresowania :shake:
  14. Na fotki poczekamy, nie pali się, ma ładne przecięz. Przypominamy Kubusia.
  15. Prawdę gadacie ciotki, prawdę!!!! On z tych psów, co gdyby człowiek mógł go mieć, to pieszo by po niego poszedł. Mniamusny jest, tylko całować i cieszyć się, że jest :loveu: :loveu: :loveu:
  16. W kołnierz ochronny pewnie będziesz musiał ją zaopatrzyć i kubrak pooperacyjny. Nie ma bata, będzie próbowała ranę lizać. Jak każdy pies. Ona taki żywczyk jest :lol:, to trzeba będzie w pierwszych dniach pilnować, żeby nie skakała.
  17. Bo jest :lol:A futerko jakie ma, a nosek, ślepka... no wszystko cudne ma. Łepek mieści się w dłoni, to kruszynka do pokochania od zaraz! Nawet gapa na all. ma, ale dziad się nie odzywa... chlip, chlip, chlip...
  18. [quote name='wieso']czy nie ma nowych zdjec, czy ja ich po prostu nie widze????[/QUOTE] No ni ma, bo fotograf ma do Lorci bardzo daleko. Znalazłam jeszcze takie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1498/pict0216ch2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/572/pict0120tu8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8862/pict0241gt9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8458/pict0246iy5.jpg[/IMG][/URL] Słodziutka jest i malutka. Szkoda, że zdjęcia nie moga tego oddać.
  19. [quote name='yunona']W sierpniu 2008 zaczęłam szukać braciszka dla Ferki - czekoladowej jamnisi 4-letniej, którą adoptowałam w pażdzierniku 2007 roku z elbląskiego schronu, również z dogo, ale najpierw wypatrzyłam ją na Allegro. Jej wątek i galeria jest na dogomanii. Po kilku nieudanych próbach, trafiłam na wątek Harrego, jamniczka 5-letniego, który był oddany do schronu jako agresywny. Była też nieudana adopcja, Harry po raz drugi wrócił do schroniska. Jak zobaczyłam zdjęcie jamnisia chudziaczka z wystraszonymi ogromnymi oczkami razem z synem podjęliśmy decyzję, że właśnie Harrego weźmiemy. Kto będzie chciał agresywnego jamniorka? A u nas znajdzie spokój i miłość. Harrego przywiozłam do domu z Sopotu 11 grudnia. Generalnie jamniś jest bardzo wesołym pieskiem, ale musiał sporo przejść i dostać w doopkę , bo był kłębkiem nerwów. Pogryzł mnie dwa razy, ale stało się to z mojej winy , ale dzięki temu po prostu "nauczyłam" się Harrego. Z Ferką się zaprzyjaźnił w miarę dobrze i pomimo,że jest niesamowicie spokojną i przytulaśną nie dała się zdominować czarnuszkowi. Harry jest b. ruchliwy co mnie bardzo cieszy, nauczył się ostrzegać warczeniem (przedtem od razu atakował), trochę wody w Wiśle upłynie, żeby całkowicie nam zaufał. Za mną chodzi jak cień jak tylko jestem w domu. Fairy znaczy wróżka, czarodziejka, a Harry (Potter) też jest czarodziejem, oboje są z Pomorza i tak miało być. Jesteśmy zadowoleni wszyscy, a Harry z dnia na dzień jest coraz fajniejszy, a najważniejsze- nie gryzie. Harry bardzo dziękuje Brązowej1 i Betbet za wątek i wsparcie, dzięki nim trafił na fajny domek.[/QUOTE] Szczęściarz, wielki szczęściarz :lol:
  20. Amen! Niech tak będzie, bo my bardzo tego chcemy :evil_lol: Że o Killerku nie wspomnę. Wiesz Markofix, patrzę na link do petycji, który masz w podpisie i przyznam, że biłam się z myślami - podpisać czy nie. No i nie podpisałam. Wystawiam na all. aukcje 17 sopociaków. Co będzie, gdy zabronią? Cholerni rozmnażacze, to wszystko przez nich.
  21. Amen! Niech tak będzie, bo my bardzo tego chcemy :evil_lol: Że o Killerku nie wspomnę. Wiesz Markofix, patrzę na link do petycji, który masz w podpisie i przyznam, że biłam się z myślami - podpisać czy nie. No i nie podpisałam. Wystawiam na all. aukcje 17 sopociaków. Co będzie, gdy zabronią? Cholerni rozmnażacze, to wszystko przez nich.
  22. Nie znam się, ale przyzna, PIĘKNY JEST!!! Szybko znajdzie dom, tego mu zyczę.
  23. Jezuuu, boski jest!!!! :loveu::multi::loveu: Alez ma maskę fantastyczną!!! Ale w tym wieku 14 kilo :evil_lol:, nieźle, nieźle. Chociaż... moja Bela od szczeniactwa była kurduplata i napakowana. Może brzuch miała bardziej wklęsły niż teraz :roll: A nigdy specjalnie żarta nie była. Macho taki raczej niskopodwoziowy jest, co? On domu szuka?
  24. Oooo, to mi się Neloniku podoba! Tak powinno być, ja sprzątam po swoich trzech i nie jest mi to szczególnie wstretne. Gorzej znoszę sprzątanie opróżnionych popielniczek z aut po bardzo chorych pacjentach ośrodka zdrowia, z którym sąsiadujemy :angryy: Facet boski :evil_lol:. A mówią, że zwierzę upodabnia się do właściciela. Byłam swojego czasu w Warszawie, ale ona obs....ana. Trudno stąpnąć czystą nóżką. Nie dziwię się, że ludzie wściekają się na psy - chociaż powinni na ich właścicieli. Jak zobaczyłam zbrukany odchodami pomnik Powstania Warszawskiego, to było mi przykro.
×
×
  • Create New...