Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. :multi::multi::multi: I co teraz????
  2. Mamy, ma tu wątek, owczarkowaty jest.
  3. :lol: Tak myślałam. Brązowa ma jakieś obsesje. To niezdrowe jest!!!!
  4. No dziwne, że ja jeszcze zyję?! :hmmmm: A nikotyna tez szkodzi?
  5. Nooo... chociaz prosiak wypasiony. A Ambra ładna jest, mimo tylu lat w schronie, widac, że urodziwa.
  6. Kiedy sprawy się rozstrzygną? A Rudzielec na kwarantannie?
  7. I co tam naspiskowałyłyście?
  8. [quote name='brazowa1']eeeeeej,ja sie uparlam,aby Kalego nie wystawiac? kiedy...:roll: [/QUOTE] Pomyliłam psy, myslałam, ze jestem na watku kulawego owczara :roll: Wyślę do kiero i damy do ogłoszeń.
  9. Fajna jest ta fotka Dory z koctami. I jak się skończyło? Brązowa, to trzeba byc sknerusem, żeby kawałeczka pączka pieskowi nie dać... Moja wyobraźnia tego nie pojmuje.
  10. A powinnaś mieć wyrzuty sumienia, niedobra jesteś, cacuszka chcesz wybierać kolezankom :mad: I takim to sposobem Ambra stanie się przyzwoitym kotem, bo 20 lat to juz pewnie życ nie będzie w nowym domu :roll: Sto lat Ambro-szczęściaro! :multi:
  11. Mamcia ma złote rączki!!! :lol: Hekuś musiał dzilenie maszerowac, bo tyle łapek na sniegu. Fajnie maja u Was, tak przestrzeń i tyle ciekawych zakatków. Szczęśliwe psy. Celinko, trzymaj się cieplutko i zdrowiej! Wiem, że pogoda dokucza i prcę utrudnia, ale już niedługo wiosna :multi:
  12. Wiem z doświadczenia, że suczki są inne, to cycuchy, one mają specyficzne podejście do człowieka :lol: Dora jedynaczka, wykorzysta to! i na zdrowie, bo jest urocza. Ja mam tę fotke własnie w kolorze sepii, to chyba zalezy od ustawienia monitora. Dodałam sobie cieniutką czarna ramkę i wyglada super. Brakuje tylko podpisu autora grafiki :evil_lol: Rany, to ujęcie ci się udało. Na sniegu ciężko robić zdjęcia, ja mam 2 psy białe, toi już zupełny koszmar.
  13. Więc odpowiem ci tak... "czwartek" - tak mi to wlazło w łeb... bałam się. To dogo-sugestia, ale w człowieku siedzi i już. Ja boję się zawsze, bo ten nasz wecio takim sakramentalnym tonem tłumaczy mi za każdym razem powagę oświadczenia, które trzeba przed narkozą podpisać, że gotowa jestem zwiewać gdzie pieprz rośnie. Pynia przy zastrzykach w doopsko tak się darła, że az mi się lżej zrobiło. Pomyślałam, że to wojowniczka i będzie dobrze. I było, ufff.
  14. No ale wiesz, mojej Toli nic nie brakuje, to świruska, tylko też utyta jakaś :roll: Parapety, blaty, stoły, szafki - wszystko jej tor przeszkód przecież, że nie wspomnę, co na spacerach wyprawia. No i ma sprężynę w doopie. Nie rozumiem...
  15. [quote name='Maupa4'] Wiem ... powiesz: "że gdyby miały czyste posłanka" ... :diabloti:[/QUOTE] Że niby co? Białe buwy posłanka brudzą??? Przeciez one białe, bielusieńkie, kto by tam uwierzył. He he he, widzę, że trener czujnie śpi, ślepia otwarte. Kontrola!
  16. W czwartek Pynia miała sterylkę. Bałam się, ale spłynęło to po niej jak po kaczce. Nie wiem, czy ona zdała sobie sprawę, że operację miała. W pierwszy dzień trzymałam jej ogon, żeby tym merdaniem nie uszkodziła szwów. Tu rzygnęła, tam siknęła i była jak zawsze. Od dnia drugiego Pynia jest normalana. Matko, co ja za psy mam?! Dzisiaj zdjęli jej z rany opatrunek, to juz zupełnie oszalała. Fika, bryka, czołga się... Wleję w to grube dupsko czy co?
  17. trochę tak, no nic, trzeba będzie go wystawić.
  18. No też tak myslę, szybko go więc z nowymi fotami wystawiła, To trzymamy!
  19. Taki lizusek :lol: Brazowej oczywiście... to zalotne spojrzenie, minki. Cycuch.
  20. Jesli już jesteś taka złośliwa, to wiedz, że tylko jedna! :talker: :sg168:
  21. Chyba wszystki psiaki kochają te sniezne szaleństwa :lol: Ale dumcia ma ładne wdzianko, jak jej w nim do twarzy!!!To jej kolor. Celinko, sama jej zrobiłaś? Odblaskowy kubraczek rewelacja!
  22. Dino pewnie miał jakiś wyczerpujący sen. Zulu, na odległośc trudno mi powiedzieć, dlaxczego program nie działa, ale z pewnością nie ma to nic wspólnego ztym, że masz pirata ;) Może brak jakiegoś sterownika?
  23. Ponko, tu chyba nie w kursach rzecz. Mareksy patrzy na swoje psy sercem, widać na fotach, że TO oko zachwyca się nimi :lol: Mnie ta żółta się bardzo podoba, ukradłam sobie! Super ujęcie! Mareksy, rozpasanie, rozpusta to przeciez przywilej płci żeńskiej :evil_lol: Czekaj, czekaj, jeszcze będziesz jej śniadanie pod nos podstawiał, zeby się rano z betów ruszyła:razz:
  24. Czytam, ogladam, zerkam na swoje domowe pielesze i dochodze do wniosku, ze własciwie to bulwy w sen zimowy zapadają. Tylko... dlaczego Maupy prosiaki nie tyja a moje tak?????? Bo co, bo parami, trójkami, czwórkami śpią i ugniatają się wzajemnie? Ładne te fotki w słonecznej poświacie :lol: Karolina rozśmieszyła mnie do łez :evil_lol:
×
×
  • Create New...