-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: I co teraz???? -
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kiedy sprawy się rozstrzygną? A Rudzielec na kwarantannie? -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
I co tam naspiskowałyłyście? -
Wiem z doświadczenia, że suczki są inne, to cycuchy, one mają specyficzne podejście do człowieka :lol: Dora jedynaczka, wykorzysta to! i na zdrowie, bo jest urocza. Ja mam tę fotke własnie w kolorze sepii, to chyba zalezy od ustawienia monitora. Dodałam sobie cieniutką czarna ramkę i wyglada super. Brakuje tylko podpisu autora grafiki :evil_lol: Rany, to ujęcie ci się udało. Na sniegu ciężko robić zdjęcia, ja mam 2 psy białe, toi już zupełny koszmar.
-
Więc odpowiem ci tak... "czwartek" - tak mi to wlazło w łeb... bałam się. To dogo-sugestia, ale w człowieku siedzi i już. Ja boję się zawsze, bo ten nasz wecio takim sakramentalnym tonem tłumaczy mi za każdym razem powagę oświadczenia, które trzeba przed narkozą podpisać, że gotowa jestem zwiewać gdzie pieprz rośnie. Pynia przy zastrzykach w doopsko tak się darła, że az mi się lżej zrobiło. Pomyślałam, że to wojowniczka i będzie dobrze. I było, ufff.
-
W czwartek Pynia miała sterylkę. Bałam się, ale spłynęło to po niej jak po kaczce. Nie wiem, czy ona zdała sobie sprawę, że operację miała. W pierwszy dzień trzymałam jej ogon, żeby tym merdaniem nie uszkodziła szwów. Tu rzygnęła, tam siknęła i była jak zawsze. Od dnia drugiego Pynia jest normalana. Matko, co ja za psy mam?! Dzisiaj zdjęli jej z rany opatrunek, to juz zupełnie oszalała. Fika, bryka, czołga się... Wleję w to grube dupsko czy co?
-
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No też tak myslę, szybko go więc z nowymi fotami wystawiła, To trzymamy! -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Taki lizusek :lol: Brazowej oczywiście... to zalotne spojrzenie, minki. Cycuch. -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino pewnie miał jakiś wyczerpujący sen. Zulu, na odległośc trudno mi powiedzieć, dlaxczego program nie działa, ale z pewnością nie ma to nic wspólnego ztym, że masz pirata ;) Może brak jakiegoś sterownika? -
Ponko, tu chyba nie w kursach rzecz. Mareksy patrzy na swoje psy sercem, widać na fotach, że TO oko zachwyca się nimi :lol: Mnie ta żółta się bardzo podoba, ukradłam sobie! Super ujęcie! Mareksy, rozpasanie, rozpusta to przeciez przywilej płci żeńskiej :evil_lol: Czekaj, czekaj, jeszcze będziesz jej śniadanie pod nos podstawiał, zeby się rano z betów ruszyła:razz:
-
Czytam, ogladam, zerkam na swoje domowe pielesze i dochodze do wniosku, ze własciwie to bulwy w sen zimowy zapadają. Tylko... dlaczego Maupy prosiaki nie tyja a moje tak?????? Bo co, bo parami, trójkami, czwórkami śpią i ugniatają się wzajemnie? Ładne te fotki w słonecznej poświacie :lol: Karolina rozśmieszyła mnie do łez :evil_lol: