-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Myślę, że ta sierść i niska waga to wynik stresu. Wiele lat był domowym psem, trudno mu pogodzić się z marnym schroniskowym bytem. Smutne to. A widoki na szczęśliwą przyszłość zadne...
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Lorcia ma allegro cały czas. Wystawiam ją od początku. Może ktoś mógłby jej zrobić inne ogłoszenia. Kto da na trójmiejskie, bo ja nie mogę? -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Też mi strachy, durne babsko. Dobrze, że zrezygnowałam, bo jak jej na chipa żal kasy, to o czym z nią gadać?! Ponowiłam jej dziś allegro. Pozdrawiam wujka Janka :lol: -
Zaginęła wczoraj wieczorem w pobliżu deptaku przy ul. Łąkowej. Tyle wiem od Celinki. Wiesz gdzie to jest? Wyslę plakat i zadzwonię do Olenki. Jej wątek: http://www.dogomania.pl/forum/f85/widoma-figunia-ma-dom-41172/index105.html
-
Ale ładny! czy prawie jak hovawart robi taka roznice?ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia25']Piękny jest! Kogoś mi przypomina.[/quote] Tak Kasiu, zgadzam się. On do sendusi podobny :lol: Brązowa, fotki miały być, gdzie one? -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Niesamowite!!! :-o Ona jest jak wypłowiała nieco Tofi -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czyli pies idealny :lol: Kto pokocha?! -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O jezu, cięzko będzie tu wchodzić. W górę biedaku! -
W blond włosach jej lepiej, co Kasiu? Ale uparła sie i już. Wrażliwa jest na te kawały o blondach.
-
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Też o tym pomyslałam. oszczedny w słowach i zniecierpliwiony, takie odnioslam wrazenie. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A do kogo ty piszesz Brązowa? Bo ty tu tylko dwie się ostały :cool1: Tak, on słodki jest, minki ma taaaakie... no cudny.