Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Uwielbiam Markofixów trzech!!!!!!!!!! :loveu: Kilerku, mam nadzieję, że nie zrobią ci tego i nie wrócisz do schroniska! Trzymam mocno kciuki!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
  2. Myślę, że ta sierść i niska waga to wynik stresu. Wiele lat był domowym psem, trudno mu pogodzić się z marnym schroniskowym bytem. Smutne to. A widoki na szczęśliwą przyszłość zadne...
  3. Właśnie siedze i zazdroszczę. Pięknie go Mareksy wyczesałeś, ach jaki on puchacz jest! Dora to moja ulubienica, ma taką niewinną minę :multi:, baby górą!!!! Ten haszczak chyba chętnie by u was zamieszkał.
  4. Lorcia ma allegro cały czas. Wystawiam ją od początku. Może ktoś mógłby jej zrobić inne ogłoszenia. Kto da na trójmiejskie, bo ja nie mogę?
  5. Wredna jest!!!! I traktuje nas niepoważnie. Brązowa, co zrobiłaś z Kilerem? :mad:
  6. Nie mam pojęcia, jak się taki plakat na dogo wlepia :shake:
  7. Słabo mi.... Brązowa gadaj, paznokci moich szkoda. Ino tipsy mi zostaną... jak go wcisnęłaś???
  8. Też mi strachy, durne babsko. Dobrze, że zrezygnowałam, bo jak jej na chipa żal kasy, to o czym z nią gadać?! Ponowiłam jej dziś allegro. Pozdrawiam wujka Janka :lol:
  9. Ja! Nawet obiad dzis ugotowałam. Jak napiszesz, że on w domu, to nie uwierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Plakat już wysłałam celinko, wystawiłam też ogłoszenie na trójmiejskich.
  11. Dzwoniłam do Olenki, chodzi i szuka Figi. Wysłałam jej plakat, powiadomiłam nasze ciotki . Najgorzej, że w miejscu, gdzie zaginęła, znajduje się duzy kompleks działkowy A Figa niewidoma prawie :placz: Olenka szuka z psami, trzymajmy kciuki!
  12. Zaginęła wczoraj wieczorem w pobliżu deptaku przy ul. Łąkowej. Tyle wiem od Celinki. Wiesz gdzie to jest? Wyslę plakat i zadzwonię do Olenki. Jej wątek: http://www.dogomania.pl/forum/f85/widoma-figunia-ma-dom-41172/index105.html
  13. [SIZE="4"]Zaginęła Figa Olenki - POMOCY!!!!
  14. A podgardle dopuszczalne jest? Co sędziowie na to?
  15. [quote name='Kasia25']Piękny jest! Kogoś mi przypomina.[/quote] Tak Kasiu, zgadzam się. On do sendusi podobny :lol: Brązowa, fotki miały być, gdzie one?
  16. Niesamowite!!! :-o Ona jest jak wypłowiała nieco Tofi
  17. Czyli pies idealny :lol: Kto pokocha?!
  18. O jezu, cięzko będzie tu wchodzić. W górę biedaku!
  19. W blond włosach jej lepiej, co Kasiu? Ale uparła sie i już. Wrażliwa jest na te kawały o blondach.
  20. Też o tym pomyslałam. oszczedny w słowach i zniecierpliwiony, takie odnioslam wrazenie.
  21. A do kogo ty piszesz Brązowa? Bo ty tu tylko dwie się ostały :cool1: Tak, on słodki jest, minki ma taaaakie... no cudny.
×
×
  • Create New...