Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Tłuściutki wróził, kaczuszka taka :-(
  2. I jeszcze 2. Śliczny jest :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/65/f66b2df7d6ae1a99.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/61/8138262fdf46c3ef.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/65/50175241df9682a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/65/ab52d8e4204e529c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/61/92de231b18996dce.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/61/d74de60d084e29fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/65/03e630652ffabb0e.jpg[/IMG][/URL]
  4. Rudas urodziwy :lol:, nie ma strachu. Sznaucereczek dramat... czekamy na zrobienie cuda. [SIZE="1"][SIZE="2"]Ja tam zapukałabym do Słoneczka, Dianka nie musiałaby sama z kotami siedzieć. Poprosimy o tymczasik? Potem bić się przeciez o niego beda[/SIZE] [/SIZE]:scared:
  5. Pytać pytali, ale na tym się kończyło cholera...
  6. Uparłas się, zeby go nie wystawiać. Musimy go pokazać, bo na dogo domu nie znajdzie przecież.
  7. I nic... nie ma szczęscia ta biedna psina :-(
  8. To już rok minął :-( Pamiętam, jaka to była radość, gdy Deedee pokochała Chmurkę. Duże tej miłości dały sobie wzajemnie, długo to uczucie się pamięta.
  9. To pokazuj!!!! masz nowe foty? Jak błazen, to jest bulwą , na bank!
  10. Rozumiem... Ja tam po prostu lubię grubaski i juz :lol:
  11. To czekam. Wampirek słodki jest, maluszek, faktycznie :lol:
  12. Kubusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki, mocno :thumbs:
  13. Boże, Boże... jakie to smutne psie nieszczęście :-(
  14. Tylko nie jaskra :-( My na tym polegliśmy. Oczy tak ciężko leczyć, tak długo to trwa. Trzymam mocno kciuki za Nelsona!!!
  15. Brązowa, trza cię cieszyć z tej ankiety! :multi: Killer jest taki, jak go opisywałaś :lol: CUDNIE! A jak chcą szczekuchę, to niech przyjdą do schronu po kolezankę dla Killera.
  16. Nic dziewczynie nie będzie :lol: Od pobytu w domu organizm sie nie rozreguluje, do dobrego szybko sie przyzwyczai. Ona taki słodziak, niech ma swoje babskie przywileje zaleznie od humorku. Brzuszek bardzo ładny.
  17. No proszę, jaka zmiana: "uroczy grubasaek" :cool3: Do innych to nie jesteś Brązowa taka tolerancyjna :nono: Reszta same wspaniałości. Fellunio wygląda niczego sobie, ściskam mu łapkę!
  18. Biedna mała... Podnoszę trejsi, niech ma!
  19. Mało, że sama oglądała, to mi jeszcze przykazała :cool3: Oglądałam i ogladałam, aż się TZ-et wystraszył i kazał zamknąć. Lecimy Bajek, moze czas na domowe egzorcyzmy. Sprzedamy dusze za dom dla Bajka!
  20. ABSOLUTNIE, są super! Tylko jakoś mi wczesniej umknęły :roll: Bo odkąd padł mi komputer wcześniejszy, to już nie moge dobrać się do fotosika nelonika, wcięło mi hasło i loging. Mam już foty, bedę kleić ogłoszenia.
  21. Dziekujemy ewatr :loveu: Może w końcu ktoś go wypatrzy?!
  22. Zmykaj smyku na początek. To grzech tak w schronie siedzieć i na darmo gardło zdzierać.
  23. Tylko trzeba zechcieć spojrzeć :lol: Ponowiłam nasze ogłoszenia dziś. Może tym razem, co?
  24. Też tak się pociesza. Bywało przecież. Maupo, przenoś :placz:
×
×
  • Create New...