-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Czy ktoś zgubil Węgielka? Odnaleziony! w koncu w swoim własnym domu.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Węgielek odespał stres, radośc odnalezienia. Znowu jest szczęśliwym Nikosiem :multi: Ma apetyt, wrócił do starych nawyków. Wszystko dobrze! Dostałam dziś pozdrowienia dla wszystkich, którzy pomogli wrócić mu do domu. W nagrodę foteczki domowego Nikodema :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/53/172bb7831f875f0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/53/8599fcd0e9f373a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/e44650bfefff8e17.jpg[/IMG][/URL] -
Atosik jest uroczym kompanem do spacerów :lol: Ale pieknie zachęcał Sagę do zabawy. Super chłopak! a jakie tereny spacerowe, tylko pozazdrościć. Brązowa, zmierz mi długość łap Sagi. Nie mogę wyjść ze zdumienia jaka ona smukłołapa.
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Nikomu się nie podoba? Jak mała czuje się po sterylce? -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
On na trójmiejskich wisi systematycznie, dzisiaj mu ponowiłam. Znajdzie dom. W górę kurdupelstwo nadmorskie! -
Ale ładny! czy prawie jak hovawart robi taka roznice?ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O matko, to będzie stróż doskonały. Nikt nie podskoczy. -
:evil_lol: E tam... nawet gdyby zjadła pani pantofellka, to co jej się stanie? Przeciez na Wacię nie można się gniewać, prawda? Ani głos, ani ręka na pieska się nie podniesie. Ona tylko do kochania! Poprawiłam wacikowy avatarek :oops:tak, żeby Wacię lepiej było widać. Jeśli chcecie, to częstujcie się (rozmiar odpiowiedni na forum):
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: E tam... nawet gdyby zjadła pani pantofellka, to co jej się stanie? Przeciez na Wacię nie można się gniewać, prawda? Ani głos, ani ręka na pieska się nie podniesie. Ona tylko do kochania! Poprawiłam wacikowy avatarek :oops:tak, żeby Wacię lepiej było widać. Jeśli chcecie, to częstujcie się (rozmiar odpiowiedni na forum): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/444/57ab4b8f4a9f2050.jpg[/IMG][/URL] -
Nooooo :lol: Nie ma co, piękne psy masz!!!! Dorcia to jeszcze dzieciak taki, Dżeki pięknota. Aramis tłuścioch :evil_lol, ale robi wrażenie. Ciekawa jestem, jak się między psiakami ułoży. Fajnie byłoby, gdyby mogły sobie tak szaleć w trójkę. I żaden tam z Aramisa staruszek czy emeryt, w średnim wieku jest ;) Wygląda super!!!
-
:lol:Wywietrzy się szybko. Myślę, że on da się podporządkować, lubi ludzi, spędzał z nimi wiele czasu. penie jest przekupny :evil_lol:, to widac po okragłych boczkach. Musi być oszołomiony przestrzenią, powietrzem, widokami. On dotad mieszkał na parkingu, a potem w schronie. Spotkał go prawdziwy dar losu! Nie znam się za bardzo, ale wiem, że są takie szampony do kąpania "na sucho" w pudrze. Tylko nie wiem jaka to dawka musiałaby być dla Aramisa. Można też przetrzec sierść wodą z octem, to łagodzi zapach schroniska.
-
Jest taki jeden czarny,wilkowaty pies,Bronek.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To trzymaj się Bronku!!!!! :multi: na jego miejsce dam może szczylki, co? -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pilnie domu potrzebował i go ma :multi: :multi: :multi: -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może dzisiaj ktoś go wypatrzy. Tak bym chciała. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Bo to źli ludzie byli... W górę Bazyl!!! -
To ile on może miec lat? Bo mi się tytuł nie podoba. On nie taki stary, tylko w głębokiej depresji i potzebuje dużo, dużo uwagi, miłości i troski.
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I Dinka miło widzieć. A zczęsliwego to już szczyt radości :lol: Patrzę na Dinka i marzę o domu dla Koksa, to tez pies z pasją piłeczkową, mieliby z niego pociechę.