Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Węgielek odespał stres, radośc odnalezienia. Znowu jest szczęśliwym Nikosiem :multi: Ma apetyt, wrócił do starych nawyków. Wszystko dobrze! Dostałam dziś pozdrowienia dla wszystkich, którzy pomogli wrócić mu do domu. W nagrodę foteczki domowego Nikodema :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/53/172bb7831f875f0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/53/8599fcd0e9f373a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/445/e44650bfefff8e17.jpg[/IMG][/URL]
  2. Podobalo mu się czesanie? A jak z psami? Brązowa pisała, że on jedzeniem jest średnio zainteresowany. Musisz próbować róznego jedzenia. Coś pewnie wybierze. Najbardziej pewnie kanapki lubi :evil_lol:, panowie z parkingu pewnie się z nim dzielili.
  3. akucha

    Brązowa sucz

    Atosik jest uroczym kompanem do spacerów :lol: Ale pieknie zachęcał Sagę do zabawy. Super chłopak! a jakie tereny spacerowe, tylko pozazdrościć. Brązowa, zmierz mi długość łap Sagi. Nie mogę wyjść ze zdumienia jaka ona smukłołapa.
  4. Nikomu się nie podoba? Jak mała czuje się po sterylce?
  5. On na trójmiejskich wisi systematycznie, dzisiaj mu ponowiłam. Znajdzie dom. W górę kurdupelstwo nadmorskie!
  6. O matko, to będzie stróż doskonały. Nikt nie podskoczy.
  7. I tak będzie! Aramis musi teraz posmakowac dobrego życia, nigdzie się nie wybiera :lol: A ja myślałam, że sasiada obszczekał :p Co porabiał dzisiaj, jak minął ten pierwszy dzień?
  8. :evil_lol: E tam... nawet gdyby zjadła pani pantofellka, to co jej się stanie? Przeciez na Wacię nie można się gniewać, prawda? Ani głos, ani ręka na pieska się nie podniesie. Ona tylko do kochania! Poprawiłam wacikowy avatarek :oops:tak, żeby Wacię lepiej było widać. Jeśli chcecie, to częstujcie się (rozmiar odpiowiedni na forum):
  9. :evil_lol: E tam... nawet gdyby zjadła pani pantofellka, to co jej się stanie? Przeciez na Wacię nie można się gniewać, prawda? Ani głos, ani ręka na pieska się nie podniesie. Ona tylko do kochania! Poprawiłam wacikowy avatarek :oops:tak, żeby Wacię lepiej było widać. Jeśli chcecie, to częstujcie się (rozmiar odpiowiedni na forum): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/444/57ab4b8f4a9f2050.jpg[/IMG][/URL]
  10. Straszne... biedny pies. Pomogę, deklaruję 50 zł miesięcznie. Wkleicie na dogo konto do przelwu?
  11. Wiesz, tyle dla niego robisz. Zna cię już przeszło rok, gotujesz mu :lol, troszczysz się o niego. I przyniosło to skutek, zaczyna ci ufać, wyróznia jak potrafi. Masz rację, z jego strony to ogromna nobilitacja.
  12. Nawet nie wiem, co napisać :-( Źal Sułka, bardzo... Deededee, dobrze, że ma ciebie i wie o tym.
  13. Nooooo :lol: Nie ma co, piękne psy masz!!!! Dorcia to jeszcze dzieciak taki, Dżeki pięknota. Aramis tłuścioch :evil_lol, ale robi wrażenie. Ciekawa jestem, jak się między psiakami ułoży. Fajnie byłoby, gdyby mogły sobie tak szaleć w trójkę. I żaden tam z Aramisa staruszek czy emeryt, w średnim wieku jest ;) Wygląda super!!!
  14. :lol:Wywietrzy się szybko. Myślę, że on da się podporządkować, lubi ludzi, spędzał z nimi wiele czasu. penie jest przekupny :evil_lol:, to widac po okragłych boczkach. Musi być oszołomiony przestrzenią, powietrzem, widokami. On dotad mieszkał na parkingu, a potem w schronie. Spotkał go prawdziwy dar losu! Nie znam się za bardzo, ale wiem, że są takie szampony do kąpania "na sucho" w pudrze. Tylko nie wiem jaka to dawka musiałaby być dla Aramisa. Można też przetrzec sierść wodą z octem, to łagodzi zapach schroniska.
  15. O rany :loveu: :multi: :loveu: On chyba jeszcze nie wierzy, że to wszystko jego. pięknie wygląda. Jak zachowuje się w stosunku do ciebie?
  16. To trzymaj się Bronku!!!!! :multi: na jego miejsce dam może szczylki, co?
  17. Pilnie domu potrzebował i go ma :multi: :multi: :multi:
  18. Mareksy, nie zamartwiaj się, ja tez wiejska kobita. Taplamy się teraz w błocie po pachy. Ogród jak pobojowisko. Normalne, taka pora roku. My nie takie straszne :p oj czekam na fotki....
  19. Foty nigdy nie oddadzą temperamentu psa, jego pasji, często i urody. Chocby najlepsze były. Trzeba sobie wyobrazić, jak pies rozkwitnie w domu, jaki ma potencjał w sobie. Ale ilu ludziom chce się w ten sposób myśleć o psie? Szkoda Koksa...
  20. Może dzisiaj ktoś go wypatrzy. Tak bym chciała.
  21. Bo to źli ludzie byli... W górę Bazyl!!!
  22. To ile on może miec lat? Bo mi się tytuł nie podoba. On nie taki stary, tylko w głębokiej depresji i potzebuje dużo, dużo uwagi, miłości i troski.
  23. I Dinka miło widzieć. A zczęsliwego to już szczyt radości :lol: Patrzę na Dinka i marzę o domu dla Koksa, to tez pies z pasją piłeczkową, mieliby z niego pociechę.
  24. To czekam na szczyle. Betbet, jaką Piko ma teraz sierść?
×
×
  • Create New...