-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Sama widzisz. Toż to szok!!! Może ja niepotrzebnie byłam dla niej taka niemiła, gdy odpisywałam na maila? :hmmmm: znalazłyśmy sobie zajęcie, a niech to...
-
taaaa... przeczytałam Tinie wszystkie wasze złośliwości i propozycje. To mądra istota jest. Nic skomentowała, poprosiła tylko, żeby dedykować wam to spojrzenie: Słuchajcie ciotki-mądrale. Dostałam takiego maila od ludzi chętnych na Zigi. Tę małą owczareczkę z giełdy wigilijnej: Suczka którą mam jest po zastrzykach podobnych od sterylizacji nie może mieć potomstwa . A znajomy pytał się Pani o suczkę w moim imieniu ponieważ byłam w pracy. Chętnie przyjmę Zigi lecz nie mogę zgodzić się na sterylizację. Mogę za to zapewnić panią że podobnie jak suczka która opiekuje się obecnie otrzyma ona zastrzyk który ma podobne działanie. Dla Patrolu Trójmiejskiego mogę przedstawić te zaświadczenia wydane przez dr. Weterynarii. Jeżeli interesuje się Pani dalej adopcja to proszę o odpowiedz chętnie ja przyjmne Pozdrawiam Iwona S.... Okazuje się, że ona mi łaskę robi, bo mnie adopcja najbardziej interesuje. Ludzie są dobrzy, oni dla nas wszystko zrobią. Biedulka, ile lat ona te zaświadczenia musiałaby zbierać. Takie poświęcenie, szok. Ale mi cisnienie podniosła...
-
Nuuudy... zasypało, zamroziło, trzeba w domu siedzieć. Telewizję oglądać. Pynia z TZ-etem ruską preferują. Te jak dnia każdego - rywalizacja. Ropuszko, oddaj mi oponkę :placz: Spór nierozstrzygnięty bywa godzinami... A Wiewiór nieuczesany jet. Nie chce - trudno. Polegniemy na kołtunach, to się wytnie
-
Wiesz, z weterynarzami to cięzka sprawa czasem. Znam takich, którzy niechętnie podchodza do sterylek. Wielu z nich to tzw. stara gwardia, a niektórzy po prostu boją się powazniejszych zabiegów. W mojej miejscowości wet nie wykonuje sterylek ani kastracji. Nie potrafi i nie ma odpowiedniego pomieszczenia. Jeżdżę do weta do Olsztyna, ten sterylizuje przed. Ja jedną z moich suk sterylizowałam po pierwszej cieczce. Co się nalatałam i nadenerwowałam i naodganiałam wiejskich psich adoratorów, to możesz sobie wyobrazić. Z drugą przechodziłam ropomacicze. Paskudna sprawa, suka ledwo przezyła zabieg.
-
Charly, podziwiam odwagę i determinację. Ocalilaś fantastycznego psa! Fajny jest, wierzę, że szybko znajdzie dom. Morda taka kochana.
-
Witajcie Nelsonowe kobiety!!!! :lol: Jakbyco, to do mnie też można foty wysłać, bo ciotki coś je kiszą: [email protected] Chciałam tylko dodać, że Brązowej psy to wszystkie takiego rozbestwione w nowych domach. Ciekawe dlaczego?
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: Noooo, to kawał bulwy z niej!!! :evil_lol: Słodziątko, nie można się na jej foty napatrzeć. Ona nawet doopkę ma z wyrazem :lol: Całowac mocno Skrzacika!!!! -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
AAaa, Brązowa, ja ci zapomniałam o tej walentynce powiedzieć :splat: Można było głosowac raz dziennie na walentynkę Betbecika, ona stworzyła taką dla psiaków. Głosowałam codziennie z 4 kont :evil_lol: - 2 w pracy i 2 w domu. Wacikowie, świętujecie z Kilerkiem? :lol: :multi: Co u was słychać? -
Sopocka Figa i koteczka Frania. Szczęśliwe w cudownym domu!!!
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Kociak malutki jeszcze, ale super razem sobie żyją :lol: Evaz, he he nie przyszło mi do głowy, że to sterylkowe postrzyzyny. Wygląda ładnie i już. Prosimy o więcej fotek i opowiadanko. Figa musi być chyba ogromnym pieszczochem, co? -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Już tydzień go ogłaszam na a. i naszych. Żuczka musze zobaczyć. Olka do szefa muszę wysłać. -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pójdzie do domy czy nie? jak myślicie?