-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Bardzo ładny bezowy Kudłacz i szanucerek Frolik-w DOMACH!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie no trochę widać :lol: nie badź taka wstydliwa. Kołtunów nie ma, wszyscy zobaczą, co pod nimi siedziało. Pychol ładny, ogonek BOSKI! [SIZE=1]On mi przypomina Szczotka-Bercika... tak 13 lat wczesniej[/SIZE] :-( -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Piękny buldożer, jej, jak mu sierść wyszlachetniała :loveu::multi: Doidam nowe fotki dop ogłoszeń. Mumin musi do domu!!!!!!!!!!!! -
Maupo, ty mądralo, ja właśnie zobaczyłam fotkę Groszka i przeżyłam szok! Przeciez on był klusek, a teraz taki szczupak. Mój brat mówi na moje bulwy PĘCHERZE :placz: Brązowa, sisi-dada wymiata :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czy to znaczy: Zrób siusiu na spacerku? Fakt, zbieractwo Pyni jest urocze, ona ma charakterek, rozsmiesza mnie, bawi. Lubię przygladać się, jak organizuje sobie dom i ustanawia pynine zasady. I wszystko z uśmiechem na pysku i wdziękiem krecidupki!
-
Śmieszne ale grube :roll: ja ma obsesję już. One tęsknią do sadzawki, Tola lód wygryza, ale gruby jeszcze. W domu włażą do brodzika, lubią się moczyć :lol:
-
Myślę, że ona nie cierpiała, nie zamartwiaj się. Moim zdaniem, kładzenie się na nogach, to oznaka jej przywiązania, milości. Okazywała ją jak potrafiła najpiękniej, chciała być blisko, czuć swoja panią. Dobrze, ze trafiła do tego domu, nie mogła trafić lepiej. Trzy miesiące wsród troskliwych ludzi, opłaciło się. Chociaż wiadomo, żal, że tak krótko pozostaje. Nie pisz, że nie wyszło. Przeciez wydarzył się cud, na który psy czekaja czasami tyle lat. A ile z nich nie doczeka... Śpi obok waszych zwierzaków, nie jest niczyja :-(
-
Beksa-Czarnula zaadaptowana i jest dobrze !!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No trzeba, tylko jak ludziom to wytłumaczyć? Może jej czegoś brakuje? -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wsadź go w snieg, może się nie ruszy. Potrzebne przyziemne foty i juz. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Faktycznie :oops: Baltazara... Nikomu się nie podoba,? bo co? -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ponowiłam ogłoszenia wampirka, jutro ponowię Specjala. -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Tak, dałam go dziś na nasze. Szuwarku :lol:, wklejaj kochana! -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Twardzielka. Ona się musi doprosić, taka fajna jest! -
Sa zwykłe kozy i miniatury. Te malizny pewnie mniejsze od Dory :lol, więc ogrodzenie nie musi być szczególnie wysokie. Nie wiem, czy Aramis by takie rozbrykane cudactwo zdzierżył na swoich włościach :evil_lol: Brązowa, wypytaj, wypytaj, będziemy miały foty :multi: Byki robią wrażenie, bałabym się jak nic!
-
Ubranko doszło? Bo czekamy na prezentację :lol: Ja waciulkę-walentynke najbardziej lubię w fioletach. mam sentyment do kubraczka zrobionego przez Pancię ;) On od serca taki. Muszę jednak przyznać, że w niebieskim też jej pięknie, fotki spacerowe super :lol: W różowym też jej do buziaka jest. Jaka ta Wacia śliczna i szczęsliwa, kto by pomyślał, że takie szczęscie ją spotka. Nieustająca radośc.