-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dzwigam buldozerstwo za 200 zeta! No kto go pokocha??? za tani czy co?! -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
On też czyjś już wtedy będzie :diabloti: Nie marudź, dawaj tekst i foty. Nie będzie całe życie gnił w schronir, nior można odbierac mu szansy Jak dzieciaka nie zjadł to nie ma strachu, nie ma się nad czym zastanawiać. Jamnik bojowy dom znalazł a ta słodzizna, ma wyrok odsiadywać?! -
Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Siwiuteńka, ale dziarsko drepcze. Jeszcze na patyczki ma apetyt. Kochana jest :loveu: A jak się czuje Pepe? -
To jakaś plaga z tą rwą kulszową! U mnie w pracy 3 osoby to mają, też na zwolnieniach. Celinko, bardzo Ci współczuję, to podobno okropnie bolesna dolegliwość. I wymaga długotrwałego leczenia :-( Jakie to niesprawiedliwe, jeszcze tego tylko brakowało :shake: Kochana, gybym tylko mogła, to zabralabym dla siebie częśc tego bólu, nie wyobrażam sobie nawet, jak się czujesz. Dlaczego tyle tych chorób na jedną dobrą kobietę, która wszystkim nieba by uchyliła? To niesprawiedliwe... Nawet jamniczki na ostatnich fotkach wyglądają na smutne, cierpią pewnie razem ze swoja panią. Serdeczności przesyłam. Chciałabym pomóc, ale nie umiem.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widac zgrzeszyłaś cioteczko :razz: [quote name='brazowa1']grzeczne panienki nosza spinki-tak wlasnie ma byc.Ale gameto-Ty jej nie pozyczaj swoich :p cudowna jest-nie moge sie napatrzec na ten szlachetny smukły pyszczek :loveu::loveu::loveu:AAAAAAAAAAA jaka ona super!!!!!!!!![/QUOTE] Pyszczek od spinki wyszczuplał :eviltong: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Ona ma niekończące się allegro. Wystawiam do bólu :eviltong: -
Sopocka Figa i koteczka Frania. Szczęśliwe w cudownym domu!!!
akucha replied to akucha's topic in Już w nowym domu
evaz, piekna ta fotka, o rety!!! Wiem, co znaczy błoto w domu. Mam z tym problem x 3. i wszystkie tłuściochy :roll: Ja je odchudzam a rodzina dokarmia, wiem jak to denerwuje. Myslę, że Figa nie pamięta już bylych włascicieli. Ona młodziutka jest, na szczęście nigdy długo w schronisku nie siedziała. Imie pamięta, a może to przypadek? -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
akucha replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Ma 6 gapów na allegro, uwierzycie? A taki jeden, juz 3 razy ja kupł :placz: Usuwam te ofert i usuwam.. -
Misio z Wielunia -pies ideał, pies przylepka. MA DOM !!! :)
akucha replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Żałuj, bo piękny Misiek jest!!! -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Super foty!!!!! :multi: :multi: :multi: Rewelacyjna jest! Z Koksa kawał chłopa!! :evil_lol: Gameto kradnę fotki do ogłoszeń. Ona ma 2 gapów na allegro, trzeba podrzucuć plenerowe zdjęcia, może szybciej się odważą zadzwonić. To z piłeczka, na pościeli wymiata!!!! -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dobre i to, on przynajmniej ma wolontariuszke, która okazuje mu wiele czułości :lol: Domu też się doczeka, zobaczysz! -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Użre i co? Nie umniera się od tego. Nigdy cię pies nie użarł? Prawdę napiszemy, on musi ludzi poznac, zaufac. Uroda go obroni. Próbować trzeba. Jaki on był w pierwszym domu, dlaczego go oddali? Przez nóżkę? -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No jaka kicha, a to taki superancki pies!!!! komu? -
O, pojawił się watek, super Weronio! :multi: Napiszcie w pierwszym wątku i nformacje, które psy maja już allegro. Chętni do wystawiania, bedą mogli łatwiej się zorientować, które psy czekają na ogłoszenia. Proszę o wpisanie mnie na listę osób deklarujacych comiesięczną wpłatę na koszty szczepień i sterylizacji psów - deklaruje póki co 50 zł, w porywach dam radę więcej. Przygotowuje paczkę, wysyłam: - kołdrę, - legowisko (ponton, średni), - trzy plaskie poduchy, używam takich jako legowiska dla swoich zwierzaków, - koce, kocyki psie, narzutę - reczniki dla psów, - kubraczek pooperacyjny. i co tam jeszcze znajdę. Dziś jadę na przegląd zasobów mojej mamy. Mam jeszcze małe miski metalowe. Nadzadzą się? Może jakaś pościel do opieki po sterylce się przyda? Waciki, patyczki do uszu, potrzebne?
-
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No pokazuj, pokazuj, bo już tyle czekasz... -
Mały Karmelek-kto go poznał,ten wie.Trojmiasto. Ma dom.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To co, może ogłoszenia? Szczerze napiszemy jak jest i szukamy kamikadze. -
Giełdowy Baltazar buldozer-ridgeback Trojmiasto.Ma dom:)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oj, podnoszę Baltazara!!! Gdzie ten dom?