Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. A dlaczego w twój avatarek? wystarczy popatrzeć na mój :eviltong: Brązowa, a wiesz, że ja już ten avatar utożsamiam z Tobą? :evil_lol: Wryło mi się w wyobraźnię, avki sa niebezpieczne. Betbet, a w jakiej to intencji do Canossy chcesz człapać? Tola... nie wiem już czy ten pies to nasza radość, czy porażka. Ona jest jak bomba. Robiłam te foty i krzyczałam w głos ze strachu, brat ją trochę asekurował, ale debila nie zatrzymasz. Ona taka wlaśnie jest co dzień. Od samego rana tylko: - boże, gdzie ta Tola wlazła, - no złap ją bo lata z moją komórka, - zdejmij ją z tej półki, - gdzie Tola? Sprawdź w swojej szafie! - zamknąłeś ją w tapczanie? Chyba nie....:oops: I ta na okrągło... Ludzie, ktorzy spotykają ją pierwszy raz tylko stoją i wytrzeszczają oczy. Ja płonę... Toli nie wolno powiedzieć: Nie rusz, zostaw, fe, nie wolno. To ją tylko nakręca. NIE - a właśnie, że TAK! Ma juz prawie 4 lata, czekam aż się ustatkuje z wiekiem. TZ-et, który jest w niej bezgranicznie zakochany, każdy jej wybryk kwituje stwierdzeniem: Tole jest bardzo rodzinna i towarzyska. Przymilna i całuśna jest, to fakt.
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/117/39ecbbe69ae01b12.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/121/c55a1dc3ed0b87d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/117/d539158edc15a648.jpg[/IMG][/URL]
  3. Podnoszę Mimi chociaż ciężko będzie o domek na dogo.
  4. Piękny i bardzo smutny boksiowy pychol. Biedaczysko. Modliszko, wyslałaś go do ciotek od bokserów?
  5. Boskie, oj Kar0la, nie znasz ich hi hi... Bila, proszę :lol:: Tola witająca (tu mojego brata) - ZESTAW STANDARDOWY Żadnych kontuzji u uczestników tego spotkania nie odnotowano.
  6. Wielka odpowiedzialność więc na mnie ciązy. Ale nic, pokazujemy Diego, jemu też nalezy się dom!
  7. Szansa na dom istnieje zawsze, dopóki my wierzymy. Przywrócić. Misiu prosi o cud.
  8. To ja też. Jej historia przypomina mi dramat Dino. On znalazł cudowny dom, jej też musi się udac!
  9. O Zosiu, więdnę z zazdrości!!! :cool3: Dawaj więcej fotek tych cudowności, już od trzech lat je oglądam i podziwiam. Pierwszy raz wypatrzyłam je na wątku Liska. Moje, białe, do niczego są. Pozdrawiam!
  10. Brązowa, może załóż wątek na dogo z prośbą o rady. Wielu dogomaniaków to alergicy, czyta się o tym często, doradzą na bank! Witamy koksowych ludzi :lol: Nie smutajcie, zrobimy co się da!
  11. Buziakowanie I takie tam, z pozdrowieniami ;)
  12. O matko, hurrraaaa!!!!!!!!! :multi::multi::multi: Aniu, Celinko, Panowie - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Słodziutka dziewczynka :loveu::loveu::loveu: Celinko, jaka z Ciebie fajna Babcia ;)
  13. Super film, jakoś nigdy go nie widziałam. Czytałam watek gołębiowy i pamiętam, że umierałam ze śmiechu przy opisach nauki latania, szczególnie tych, które mówiły o reakcji przechodniów i na zachowanie i okrzyki radości dziewczyn. Betbet wymiata!!!!
  14. I mizianka :lol: Ciekawe, co dzisiaj wymyśli? Pokazujemy fajnego psa!
  15. Ależ one są piękne!!!!! O rany... Trzymam za wspaniały dom!
  16. Wyslę jego tekst do kierownika. Trzeba zacząc znowu ogłaszać go na trójmiejskich.
  17. Furciaczku, zlepię tekst z wypowiedzi Brązowej na 1 stronie i wrzucę wieczorem.
  18. Biedne maluchy. Zrobimy im piekne ogłoszenia. Muszą iść do domu. Rózowy nosek fajne piśatko. Wyślę go do pana kierownika. Znajdzie dom. Tekst niczego sobie, wzrusza.
  19. akucha

    Brązowa sucz

    Nooooooooooo.... ładnitka w wersji "rozważna i romantyczna" Inteligencję odziedziczyła po pierwowzorze literackim. :razz: [quote name='brazowa1'] a tu pokazujemy bulwom Akuszki,jak wyglada tarzanie sie w trawie i prawidlowe wymachiwanie konczynami. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/116/09807dfa86b2270emed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy :lol:. Już też tak potrafimy!!! Tylko centymetrów w łapkach zabrakło... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/116/c5a64fa56349ac88.jpg[/IMG][/URL]
  20. Dzisiaj go podstrzyżesz? On taki malutki, drobniutki, sliczny!
  21. [quote name='Gabryjella']To samo pomyślałam, daschbull jakiś chyba.[/QUOTE] A w wersji dla niekumatych to jak będzie? :roll:
×
×
  • Create New...