-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
A dlaczego w twój avatarek? wystarczy popatrzeć na mój :eviltong: Brązowa, a wiesz, że ja już ten avatar utożsamiam z Tobą? :evil_lol: Wryło mi się w wyobraźnię, avki sa niebezpieczne. Betbet, a w jakiej to intencji do Canossy chcesz człapać? Tola... nie wiem już czy ten pies to nasza radość, czy porażka. Ona jest jak bomba. Robiłam te foty i krzyczałam w głos ze strachu, brat ją trochę asekurował, ale debila nie zatrzymasz. Ona taka wlaśnie jest co dzień. Od samego rana tylko: - boże, gdzie ta Tola wlazła, - no złap ją bo lata z moją komórka, - zdejmij ją z tej półki, - gdzie Tola? Sprawdź w swojej szafie! - zamknąłeś ją w tapczanie? Chyba nie....:oops: I ta na okrągło... Ludzie, ktorzy spotykają ją pierwszy raz tylko stoją i wytrzeszczają oczy. Ja płonę... Toli nie wolno powiedzieć: Nie rusz, zostaw, fe, nie wolno. To ją tylko nakręca. NIE - a właśnie, że TAK! Ma juz prawie 4 lata, czekam aż się ustatkuje z wiekiem. TZ-et, który jest w niej bezgranicznie zakochany, każdy jej wybryk kwituje stwierdzeniem: Tole jest bardzo rodzinna i towarzyska. Przymilna i całuśna jest, to fakt.
-
Białe słoneczko,biały miś.Ma DOM! Jak wspaniale!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/117/39ecbbe69ae01b12.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/121/c55a1dc3ed0b87d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/117/d539158edc15a648.jpg[/IMG][/URL] -
Podnoszę Mimi chociaż ciężko będzie o domek na dogo.
-
Piękny i pokrzywdzony bokser-znalazł wspaniały dom!
akucha replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Piękny i bardzo smutny boksiowy pychol. Biedaczysko. Modliszko, wyslałaś go do ciotek od bokserów? -
Boskie, oj Kar0la, nie znasz ich hi hi... Bila, proszę :lol:: Tola witająca (tu mojego brata) - ZESTAW STANDARDOWY Żadnych kontuzji u uczestników tego spotkania nie odnotowano.
-
Białe słoneczko,biały miś.Ma DOM! Jak wspaniale!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Szansa na dom istnieje zawsze, dopóki my wierzymy. Przywrócić. Misiu prosi o cud. -
MAM TALENT.O Kajtusiu na krzywych łapkach i jego piłeczce.Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Niby ma gapa... nikt nie dzwonił? -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O jaaaa, niedobrze :shake: Masz fotki? -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
akucha replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
O Zosiu, więdnę z zazdrości!!! :cool3: Dawaj więcej fotek tych cudowności, już od trzech lat je oglądam i podziwiam. Pierwszy raz wypatrzyłam je na wątku Liska. Moje, białe, do niczego są. Pozdrawiam! -
Wielki biały dominator-Blady-tylko dla odważnych!!!
akucha replied to deedee77's topic in Już w nowym domu
I mizianka :lol: Ciekawe, co dzisiaj wymyśli? Pokazujemy fajnego psa! -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
akucha replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ależ one są piękne!!!!! O rany... Trzymam za wspaniały dom! -
Bo leczenie było za drogie...prawie jak lew...Wielki "Uszko" MA DOM!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Furciaczku, zlepię tekst z wypowiedzi Brązowej na 1 stronie i wrzucę wieczorem. -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Biedne maluchy. Zrobimy im piekne ogłoszenia. Muszą iść do domu. Rózowy nosek fajne piśatko. Wyślę go do pana kierownika. Znajdzie dom. Tekst niczego sobie, wzrusza. -
Nooooooooooo.... ładnitka w wersji "rozważna i romantyczna" Inteligencję odziedziczyła po pierwowzorze literackim. :razz: [quote name='brazowa1'] a tu pokazujemy bulwom Akuszki,jak wyglada tarzanie sie w trawie i prawidlowe wymachiwanie konczynami. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/116/09807dfa86b2270emed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy :lol:. Już też tak potrafimy!!! Tylko centymetrów w łapkach zabrakło... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/116/c5a64fa56349ac88.jpg[/IMG][/URL]
-
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj go podstrzyżesz? On taki malutki, drobniutki, sliczny! -
[quote name='Gabryjella']To samo pomyślałam, daschbull jakiś chyba.[/QUOTE] A w wersji dla niekumatych to jak będzie? :roll: